Skocz do zawartości

Tanie enduro 125


Rekomendowane odpowiedzi

...jednak z drugiej strony za 6tysi można trafić całkiem fajną sztuke soft-enduro 125, coprawda używaną ale...mysle że ta druga opcja mimo wszystko będzie nadal najpopularniejsza!

Szkoda ze to motocykle takie drogie... w sumie to mogłyby już nie tanieć, a niech strace ale żebyśmy zaczęli zarabiać 4 razy tyle co teraz to byłoby po bólu! :roll: ech marzenia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Piotr, nie wiem jak zamierzasz ujeżdżać moto, ale moim zdaniem to:

http://www.szot-motor.com.pl/huragan.html

nie jest najlepszym pomysłem. Nie ma centralnego amortyzatora, bębny, bardzo mała moc w stosunku do masy, bo ma on 8,1kW = 11KM przy masie 123kg, mozna sie doczepic do niskiej predkoĹci, ale nie to w enduro odgrywa najważniejsza rolę. Nie widzę go w terenie, nadaje sie bardziej na łÂškę, polnš dróżkę. Z plusów to zauważam jedynie niskie zużycie paliwa. Moto sylwetkš przypomina Yamahę Dt 125MX z 1982 tyle że to był dwusów. Nie chcę być złoĹliwy bo każdy ma inne upodobania, za 6000zł można dostać kilkuletniš DT125, lub CRM 125, gdzie sš 2 tarcze i moc w otwartych modelach to około 25KM, z tym że to sš 2T

Udanego wyboru!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeden wyskok, nawet niewielki i pewnie rama się połamie. Widelce jak do nakładania makaronu, a nie do jazdy motocyklem o charakterystyce terenowej. Hamulce porażka, tylne zawieszenie porażka, zbiornik jak od vanvana tub TW, chłodzenie powiertrzem, całość "ciężka" wizualnie.

Nie wiem o co chodzi z tym całym powrotem do przeszłości, ale nagle pojawiło się mnóstwo jakiś śmiesznych "fabryk" "produkujących" "motocykle" przypominające te, na których jeździli nasi ocjowie - i pod względem techniki i pod względem designu.

Nie kupiłbym tego za 6000 zł w życiu. Za takie pieniądze jest sprawdzona DT, CRM i inne, może i używane, ale o wiele wiele bardziej zaawansowane i techonogicznie i wizualnie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten sprzęt jak tylko pojawił się na rynku parę lat temu.

Konstrukcja jest niemal identyczna ze starą Hondą XL 125.

Niestety nie te materiały i nie to wykończenie. teoretycznie tak prosta konstrukcja powinna wytrzymać wiele ale kto ich tam wie...

Sprzęt który miałem okazje ogladać był tak fatalnie zmontowany że aż szkoda mi go było :D

Wszędzie wisiały kable od elektryki nic nie było dokręcone tak jak powinno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zapomniałem o aprlili, Enduroman ma racje zawieszenie to ma o wiele lepsze o dt

 

Fakt, Rx-y to bardzo fajny motorki, jednak nie przekonuje mnie ta marka... :? kumpel miał dużokłopotów z Aprillią, jednak Dt też mnie nie zachwyca. Jak 125 to tylko exc albo crm 8) fajne są też yz 125, tylko, ostatnio widziałem też yz125 z oświetleniem i zarejestrowanego na allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC 125 to konkretna fura ale za 6 tys to nie ma szans zeby taką kupic

 

no fakt... ;)

wracając do tematu to za te pieniądze mozna kupić w naprawdę bdb. stanie Rx 125 albo za troszkę więcej nowszą Dt125, zamiast jakiegoś Szot-motor`u :? przecież tym strach po dołkach jeździć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...