Skocz do zawartości

wyprawy na mz


billy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marian,jeśli nie przeraża Cie towarzystwo kilku Junaków,Panoni,Dnieperka i Awoka,to moglibyśmy coś zadziałać.W kade wakacje kilka razy jeżdzimy w góry,z zachaczeniem Zdyni i Słowacji.Na dlugi łykend :D w maju też podobna traska,więc jak chcesz to prześlij mi swój numer,to będziemy się zdzwaniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekajcie :!: :!: :!: :!:

 

Ja planuje wyprawe.........jezeli byscie byli chetni jechać cała grupą bardzo chętnie........popatrzcie na mój plan i jak by wyglądała trasa......w gre wchodzi tylko Słowacja z powodu kruchcym środków finansowych....

 

Spotkamy się wszyscy w KRAKOWIE !! Z Krakowa trasą na Brzesko, Nowy Sącz. Z Nowego Sacza najpiekniejszą trasą w Polsce DOLINA POPRADU (widoki są piekne prawie puste drogi, po lewej i prawej wielkie góry z lasami, śliczne to jest)potem na przejscie graniczne w Mniszku, z Mniszka zwiedzajac Starą Lubovnie, i pojechac do POPRADU, ładnego miasteczka górskiego na Słowacji.......Z POPRADU do jednej miejscowosci nazwy nie pamiętam gdzie nocleg kosztuje około 12 złotych na Polskie :-) a piwo jescze gratis daja i sa tam baseny........jezuuuu zyc nie umierac......potem sobie rekreacyjnie wrócic wybraną tarsa do Polski..........Jako że jestem z NS to :-) heh moge po powrocie z kims dojechac gdzies i zachaczyc :-) na jakis browarek.............

 

KTO BYŁBY CHETNY.....KTO CHCIAŁBY JECHAC NIECH PODPISZE SIE W TYM POŚCIE OFICJALNIE, JA PODAM NUMER TELEFONU.............JEST DUZO RZECZY DO UZGODNIENIA APTECZKI itp. ALE TO WSZYTSKO MOŻNA DOGRAĆ.....CAŁA ZIMA JEST NA TO !!

 

WIĘC KTO JEDZIE NEICH SIE PODPISZE ORAZ JAKI MA MOTOCYKL (mysle ze to MZ, CZ i koledzy wyzej co są Junakami) i mniej więcej w jakim terminie by to się odbyło i o podanie maila....

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dlaczego nie hętnie bym się z wami zabrał a i kumple by się dołoczyli, tak więc nasz skład to MZ TS250/1 AWO-S i dwa Junaki. Zobaczymy jak z kasą do wiosny , a prpo gór to może sudety po naszej i Czeskiej stronie.

 

 

 

Pozdro Diabel :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zamierzam obechac Polske dookoła wzdłuż granic :D z kolega juz zaczynam zbierac pieniadze jedziemy jednym morkiem mianowicie moja MZ bo taniej wyjdzie niz na 2 A co do wyjazdu za granice ile kosztuje zielona karta ? A moze jedzie ktos z nami w polske Trasa jeszcze nie ustalona ale napewno odwiedzamy Bialystok gdyz mam tak troche znajomych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...