Skocz do zawartości

wyprawy na mz


billy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak mówię ta trasa jest piękna.........wspomne raz jeszcze :-) prawie pusta droga, po lewej rzeka :-) i wielkie góry piekne śliczne, po prawej góry :-) co jakis czas jakis domek, sady......:-) po prostu wyśmienicie jest.......

 

No :D ja myśle, ze wyjedziemy wierzę w to...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,że za*eb...ste towarzycho się szykuje na wyprawę. Od dawna planuje wypad na Słowacje, ale tutaj nie mam z kim. Bardzo mocno prawdopodobne że panowie wybiorę się z wami.Oczywiście za pozwoleniem :D. Nie mam MZ ale uważam że URAL jest bardzo dobry do podróżowania :D :D :D

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he!!! Widzę że wszyscy szanowni koledzy wybierają sie do Krainy Taniego Piwa.Również ze znajomymi planujemy wyjazd na Słowację.Gdzieś w polowie Sierpnia.Jak wszystko sie uda to wybieramy się czterema sprzętami: ja ETZ 250, dwie Jawy TS 350 i Kawasaki GPZ 550.

Życzę wszystkim spełnienia planów.Może sie spotkamy na trasie!!!

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chętni są (narazie). :D

Proponuje więc by jeśli ktoś wyjeżdża ,to niech pisze o tym z wyprzedzeniem bo

już wkrótce... :!: :roll:

Przy okazji - cud się zdarzył, :twisted: dzisiaj zdałem prawko a za 3 tyg. pierwsze legalne jazdy teesią :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze jak szukalem chetnych "na wyjazd dwusuwem" nikt sie nie odezwal. A to byl czerwiec. Fakt, warto planowac wczesniej ale zycze Wam zeby na planach sie nie skonczylo.Trzymam kciuki ! Chetnie bym dolaczyl ale nie w wakacje bo mam juz zaplanowane.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czerwcu było już chyba za późno na planowanie, zresztą wtedy mało kto siedział na forum, wszyscy jeździli. Co za piękne czasy to były :lol:

 

Nie bardzo też rozumiem po co rozgraniczać i robic podziały: dwusuw czy czterosuw.

Na wyprawę jedziemy motocyklami nawet jeśli to będzie trzysuw.

 

Czy myślisz że gdybyś Ty jechał MZtą czy Jawą, a ja XTką czy Vulcanem to w czymś by mi to przeszkadzało?? Na pewno nie.

 

Życzę Ci powodzenia w wyprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego za pozno ? Zalezy jaki wyjazd. Wlasnie motocykl mysle ze daje wolnosc po to zeby wsiasc z dnia na dzien i jechac przed siebie. Moze jestem przewrazliwiony na punkcie wczesnego planowania dlatego ze juz kilka razy sie zawiodlem. Dwusow dlatego ze wiem co znaczy jazda w grupie z duzo mocniejszymi motocyklami. Nie twierdze ze planowanie (w ogole) jest zbedne ale nie jest konieczne. Czy w czerwcu wszyscy juz maja wszystko zaplanowane, poukladane? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o szczegóły to myśle o przejechaniu Słowacji raczej wzdłuż i wszeż

niż na oddaleniu się 50 km od granicy i powrót. :D

Terminy - pierwsze prawdopodobnie w marcu, kolejne - dalej.

:arrow: :roll: :D 8O :D 8)

chętni proszeni o odpowiedź :roll:

 

szczęścia w nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Michał........

Po prostu planujemy w zimie.......jedzie każdy a Vulcany :-) dostosowują prędkosc do MZ

 

POZDRAWIAM

 

zapewniam Cię, że Vulcanem wcale nie jeżdżę szybko mimo że pojemnosc imponująca.

 

Takimi maszynami po prostu nie da się szybko jeździć. Tzn. da się, tylko przestaje to być przyjemne.

 

Prawdoopodobnie pojadę na wyprawę jakimś enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w czasie majowego to znaczy od 26 kwietnia do 4 maja jestem w miejscowości walim ( kotlina kłodzka). generalnie jestem tam na rowerku ale dojeżdżam na miejsce motorkiem, planuje oprócz męczrni rowerkowych małe wypady na moto. jak bedziecie wiedzieli gdzie i kiedy zapadniecie na dłuższy popas to proszę o info (wszelkie dane w poscie game over) baaaaaaaardzo chętnie wpadnę na małe przepłukiwanko gaźnika 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Jak wiecie planowalismy WYPRAWE na motocyklach na Słowacje....

Byłem jednym z uczestników...niestety chyba byłem a nie będe....

Niestety nie wiem czy do maja zakupię jakiś sprzęt :? :cry: :( (ale jestem dobrej myśli) i niestety najprawdopodobniej z WAMI nie pojade :D

 

PS:

Co do trasy opracowanej przemnie słuze pomocą....

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...