Skocz do zawartości

Polski cylinder jawa 50 ??


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podobno trzeba przerabiac kanały ??

Nie przeraiac tylko skorygowac - bo polacy wszystko robi abyle jak i trzeba po nich poprawiac

Mam zamiar sobie kupic nowy cylinder niestety polski

To wez od razu 60 ccm ;-)

jeszcze jedno czy lepszy jest cylinder jak jest 4 szlif czy nominalny obydwa nowe lub szlif??

Tego zdania za bardzo nie rozumiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanalow to nie powinno sie z nimi nic robic, ale jak mowi m16 roznie to moze byc. Jak chcesz 60 cmm luknij sobie na tematy na dole tam gdzies jest link do aukcji z takim cylindrem. Co do ostatniego pytania tez nie czaje zbytnio o co chodzi, ale zawsze lepszy bedzie cylinder nominalny niz juz po szlifach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogle jak sie pytalem ludzi z kemotu czy nie trzeba korygowac cylindra (ale do simsona) po tym jak dalem topic z tjuningiem to 2 razy sie ich pytalem i dwa razy zapewniali mnie ze nie trzeba korygowac, ze nadaje sie odrazu do zalozenia... ;) :mrgreen: :roll:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogle jak sie pytalem ludzi z kemotu czy nie trzeba korygowac cylindra (ale do simsona) po tym jak dalem topic z tjuningiem to 2 razy sie ich pytalem i dwa razy zapewniali mnie ze nie trzeba korygowac, ze nadaje sie odrazu do zalozenia...  ;)  :mrgreen: :roll:

 

A ty głupi uwierzyłeś....

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogle jak sie pytalem ludzi z kemotu czy nie trzeba korygowac cylindra (ale do simsona) po tym jak dalem topic z tjuningiem to 2 razy sie ich pytalem i dwa razy zapewniali mnie ze nie trzeba korygowac, ze nadaje sie odrazu do zalozenia...

no cuz - taka ich praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogle jak sie pytalem ludzi z kemotu czy nie trzeba korygowac cylindra (ale do simsona) po tym jak dalem topic z tjuningiem to 2 razy sie ich pytalem i dwa razy zapewniali mnie ze nie trzeba korygowac, ze nadaje sie odrazu do zalozenia...  ;)  :mrgreen: :roll:

A może mieli powiedzieć, żeby u nich nie kupować, tylko kupić orginalny w niemczech?

U nas niestety każdy, na każdym kroku próbuje oszukać. :?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam odrazu uwierzylem, zdziwilem sie poprostu. Ale terazpo przecztaniu tego co napisalem i waszych odpowiedzi, przypomnialem sobie jak ktos przy mnie pyta sie sprzedawczyni czy ten towar jest dobry, odrazu mysle ze nie powie przeciez ze zly bo by wyleciala. A jak z kims znajomym albo rodzina to mowie to naglos (tylko bez koncowki). Dzis sie jeszcze pytalem babki w slupsku w sklepie o to samo i babka powiedziala tez ze nie i ze jedyne co by trza zrobic to pobawic sie z glowica czy jakos tak ;)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie jeszcze pytalem babki w slupsku w sklepie o to samo i babka powiedziala tez ze nie i ze jedyne co by trza zrobic to pobawic sie z glowica czy jakos tak

To sie nie pytaj babki tylko faceta - co taka babka moze o simsonie wiedziec :mrgreen: (zartuje of korz ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...