Skocz do zawartości

ZAKUP RUSKA NA UKRAINIE


ricardo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

juz jest piekny:-)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7755221a2a74a90c.html ale czuje ze mnie na niego nie stac:-( chociaz az sie prosi o rejestracje, wszystkie papiery i na chodzie:-(zycie, pójdzie do zyda

 

Wspaniale-gratuluję!

Ale jak to ma się do zakupu rusków na Ukrainie??? ;)

Czy to reklama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma sie to tak, ze czasem taniej i lepiej kupic w polsce niz sie tłuc kilomety po ziemi niczyjej, tak jak koziołek matołek, co błakał sie po całym swiecie:-)

 

Podróże kształcą. Szkoda że nie wszystkich :)

Oprócz handlu są jeszcze ciekawe rzeczy i zjawiska. Gdyby nie ta smutna handlarska proza na granicy wyjazd na taką Ukrainę byłaby przyjemnością. A tak łapownictwo, chamstwo, etc. Normalny spokojny turysta na takiej granicy to głupi intruz nie pasujący do otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niieee, owszem, ja mówie tak, wyjazd na ukraine to jest naprawde niezły hardcore cos dla ludzi o silnych nerwach i mocnym postanowieniu przekroczeniu granicy, chce sie szybko wybrac bo horrory w telewizji juz mnie nie kreca:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niieee, owszem, ja mówie tak, wyjazd na ukraine to jest naprawde niezły hardcore cos dla ludzi o silnych nerwach i mocnym postanowieniu przekroczeniu granicy, chce sie szybko wybrac bo horrory w telewizji juz mnie nie kreca:-)

 

Wjazd to pestka Przyjacielu, wyjazd to jak mówisz jest hardcore...

Ale czasem muszę powiedzie te nerwy są potrzebne bardziej tu- w naszym kraju.

 

W przyszłym tygodniu tam startuje. Pojadę zobaczyc rzeczywistośc w dobie kryzysu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

stary na UA od strony LWOWA trafisz na sprzęta za parę dolców,ale wszyscy znajomi z podkarpacia wiedzą że skorumpowani celnicy i wopki zedrą z ciebie krocie!!!! lepiej kupić w Polsce od gości co z LITWY NA legalu śćiągtają,no chyba ż eszukasz wrażeń i konkretnie wódy chcesz się opić!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupowałem na ukrainie urala.

przed wyjazdem wszyscy mi odradzali ale się uparłem i pojechałem.

Jak wielką mieli goście rację to już wiem i jak wielki popełniłem błąd jadąc tam też już wiem.Więc posłuchaj innych jak ci dobże radzą i kup moto w polsce.

Ja byłem u mojego pracownika on doskonale zna polski i tamtejsze warunki,bez jego pomocy

to bym się chyba rozpłakał.To było jak dobry horror,wprawdzie tylko 3 dni ale starczy

Moto 800 usd łapówki 250 usd

Kupa siwych włosów gratis,roztrój żołądka [ sraczka] zszargany układ nerwowy też gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...