Skocz do zawartości

Harley - Porady techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem,

 

myślę, że przyda się ten dzialik, żeby nie zaśmiecać co chwilę nowymi postami, które wymagają jednozdaniowej odpowiedzi ... tak jak w moim pytaniu poniżej :notworthy:

 

1. czy amory tylne w Dyńce '02 są regulowane (przy dwóch osobach dobija) - jak je przestawić?

2. czy ktoś kupował akcesoria (dobre ceny) od gościa

>>allegro<<

Ja właśnie zamówiłem kilka gadżetów.

3. co sądzicie o kanapach Badlander - przymierzam się do zakupu zimą takowej

>>ebay<<

pzdr

 

PS

pochwalę się a co - 3 tyg temu urodziły mi się bliźniaki :eek:

...jaki z tego morał - w tym roku szybciej trzeba bra c się za przeróbki a nie czekać do zimy - jak pomaluje dyńkę to wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem,

 

myślę, że przyda się ten dzialik, żeby nie zaśmiecać co chwilę nowymi postami, które wymagają jednozdaniowej odpowiedzi ... tak jak w moim pytaniu poniżej :wink:

 

1. czy amory tylne w Dyńce '02 są regulowane (przy dwóch osobach dobija) - jak je przestawić?

2. czy ktoś kupował akcesoria (dobre ceny) od gościa

Ja właśnie zamówiłem kilka gadżetów.

3. co sądzicie o kanapach Badlander - przymierzam się do zakupu zimą takowej

 

 

A ja myślę, że topic urośnie do 30 stron na których nie będzie można znaleźć żadnej konkretnej informacji. a żeby było konkretniej:

 

1. Po Tobie się takiego pytania nie spodziewałem :icon_eek: Przecież masz ten motocykl i widać, że amorki mają/niemają regulacji. Seryjne powinny mieć regulację.

2. Ja nie kupowałem i mimo dobrej ceny chyba bym nie kupił. Kasa z góry, potem miesiąc czekania , "NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOSCI ZA WSZELKIE DZIALANIA URZEDU CELNEGO" :bigrazz: , w razie czego zwrot towaru w ciągu 10 dni do siedziby firmy w USA :notworthy: . Ale cena dobra, może warto zaryzykować.

3. Bardzo ładne, super wyglądają na motocyklu :lalag: ale poleciałbym tylko komuś ze zdrowym kręgosłupem i nie na nasze drogi. H-D mają twarde zawieszenia co w kombinacji z wysuniętymi podnóżkami może skutecznie obrzydzić jazdę.

 

P.S. gratulacje x2 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same grip`y ale z UK. Bez cła, szybsza dostawa ale cena troszkę wyższa.

http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-NEW-HARLEY-D...id=p3286.c0.m14

 

Polecam części HD od tego "pana", ceny nie szokujące ale super obsługa, mój ulubiony dostawca części:

http://stores.ebay.co.uk/V-Twin-Mania

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam części HD od tego "pana", ceny nie szokujące ale super obsługa, mój ulubiony dostawca części:

http://stores.ebay.co.uk/V-Twin-Mania

 

Podpisuje sie tez obiema recyma i nogima pod tym co quirim napisal powyzej.

Solidny i bezproblemowy dostawca ,zawsze mozna zadzwonic ,ew. wyslac emila z zapytaniem, zadne zapytanie z mojej strony nie pozostalo bez odpowiedzi.

Goraco polecam Aliego z V-TWIN-MANIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Tobie się takiego pytania nie spodziewałem Przecież masz ten motocykl i widać, że amorki mają/niemają regulacji. Seryjne powinny mieć regulację.

no właśnie...chyba coś było kombinowane, bo są zdecydowanie za miękkie (dla 2 osób), a regulacji nie widzę.

PS zamówiłem gadżety u tego gościa z USA. przetre szlaki i dam znać, bo ceny na inne artykuły też są niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...chyba coś było kombinowane, bo są zdecydowanie za miękkie (dla 2 osób), a regulacji nie widzę.

 

Ale jest jeden problem :buttrock: nawet URAL ma regulowane amortyzatory, więc żeby znaleźć coś bez regulacji trzeba by się dobrze naszukać :crossy: Zapewne masz amorki ze szklankami na górze i na dole. dolna ma okrągłe otwory na całym obwodzie? Jeśli tak to musisz obrócić ten pierścień. Pod nim jest 5-cio stopniowa regulacja wstępnego napięcia sprężyn. Jutro jak znajdę chwilkę to pstryknę fotkę bo właśnie takie amorki dziś założyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się reguluje ustawienie lampy w Heritage softail TC ? jakaś regulacja śrubą?

 

Jaki masz rocznik? Mam coś nt. światła w Softail ale 2007, podejrzewam że podobnie u ciebie jest bo HD robi to samo od 50 lat. :D

 

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...3zxmk4yjnzl.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz rocznik? Mam coś nt. światła w Softail ale 2007, podejrzewam że podobnie u ciebie jest bo HD robi to samo od 50 lat. :)

 

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...3zxmk4yjnzl.jpg

 

 

Widzę że kolega dysponuje serwisówką HD w pdf.Czy mógłby mi ja kolega przesłać na e-mail?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim w tym dziale sie przyda- link powinien jeszcze działaćtu

 

Alle jaja. Znalzłem taką serwisówke ale musiałem zapisywać każdą stronę jako osobny obraz....a stron było 652....pół nocy mi zeszło. :icon_biggrin: A na końcu "zamieniłem" ją w plik *.pdf. :biggrin: pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne że działa -mało ludzi sie dzieli jakimś info o HD, czasem ciężko coś znaleźć.Jeszcze coś ciekawegotu jak ktoś coś jeszcze dorzuci to wyjdzie extra biblioteka HD jezeli oczywiście nie pójdzie wszystko do śmietnika- szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne że działa -mało ludzi sie dzieli jakimś info o HD, czasem ciężko coś znaleźć.Jeszcze coś ciekawegotu jak ktoś coś jeszcze dorzuci to wyjdzie extra biblioteka HD jezeli oczywiście nie pójdzie wszystko do śmietnika- szerokości

 

 

Nie to ze się nie dzieli nikt ale problem jest w tym że wyrażenia "HD Motor Company" i "darmowy" nie idą w parze. Dużo szperam w sieci za materiałami HD i znajduję wiele ciekawych linków..szkoda że martwych bo Copyright bla bl bla więc MoCo szpera w sieci i niszczy każdego kto darmowo rozdaje materiały.

 

Ciekawe info można znaleźć tylko jako tekst/obrazek czyli zawartość strony ale gotowego .pdf trudno bo Moco jest czujne. Trzeba się wysilić bardzo a znajdziecie. Ostatnie noce spędziłem w owocnym odnajdywaniu wiadomości techn. nt. klasyków HD - Panhead, Flathead, biuletyny informacyjne, dużo jakościowych fotek itd.

Ale wszystko trzeba pojedynczo zapisywać, kopiować, wklejać a później składać to w całość po porównaniu informacji. Jak tylko coś poskładam i upewnię się że to są realne info to podzielę się z wami.

 

A Bikebandit to poezja sama w sobie. Nie dość że mają taki wybor i ceny to i diagramy pokażą. Jakiś czas temu sciągnąłem wszelkie diagramy i nazwy części do mojego rocznika FLHTC-U i wkrótce posklejam to w 1 plik.

 

A tu coś ode mnie. Skromnie ale jest. :biggrin:

http://www.pdfoo.com/result-harley-service.html

pozdro.

 

PS. Trzeba się zarejestrować a jak wyskoczy błąd przy rejestracji to nic, mozna spoko sie logować wtedy.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...