Skocz do zawartości

Xenony ???


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, wszystko co poprawia Twoje pole widzenia na drodze w nocy, a jest legalne, jest warte zachodu. Dodatkowo lepiej Cię będzie widać na drodze, chociaż koszta eksploatacji niewątpliwie wzrosną :crossy:

Edytowane przez Ragnar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, wszystko co poprawia Twoje pole widzenia na drodze w nocy, a jest legalne, jest warte zachodu.

 

No właśnie problem w tym, że zakładanie palników ksenonowych do "zwykłych" reflektorów nie jest legalne, a dokłaniej jest sprzeczne z prawem i dobrymi obyczajami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że zakładanie palników ksenonowych do "zwykłych" reflektorów nie jest legalne, a dokłaniej jest sprzeczne z prawem i dobrymi obyczajami.

 

Mozesz kupic zwykle zarowki halogenowe H4 tylko ze xenonowe i zalozyc je do motocykla bez zadnych kombinacji z wkladami :icon_mrgreen:

Zmieniasz tylko zarowki a poprawe widocznosci masz gdzies tak o 50%.

Ja zakupilem takie zarowki do swojego Wildka i tez zakladam :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem To tak. Jak nie przeszkadza ci że mijani przez ciebie w nocy kierowcy w myślach lub nagłos nazywają cię męskim członkiem, twierdzą że współżyjesz z kozami i świadczą przed bogiem iż urodziła cię kobieta lekkich obyczajów to sobie montuj wkłady xenonowe bo faktycznie lepiej oświetlają drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że zakładanie palników ksenonowych do "zwykłych" reflektorów nie jest legalne, a dokłaniej jest sprzeczne z prawem i dobrymi obyczajami.

O kurcze, a myślałem, że to legalne!!!

 

Dlaczego?

 

Zawsze myślałem, że takie żarówki są droższe od zwykłych, ale może się mylę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, a myślałem, że to legalne!!!

Zawsze myślałem, że takie żarówki są droższe od zwykłych, ale może się mylę ;)

 

Co innego SAME zarowki a co innego cale wklady i kobinowanie ze zmiana :icon_twisted:

A zarowki rzeczywiscie sa drozsze i to sporo :wink:

W koncu cos za cos a ze nowa technologia to i kosztuje.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że takie żarówki są droższe od zwykłych, ale może się mylę smile.gif

Ale ich żywotność jest porównywalna do normalnych, tak?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec.

U mnie w samochodzie mialem zarowki od 3 lat i bylo OK a jak nagle sie jedna przepalila i zalozylem nowa to ..... padla po trzech tygodniach. :icon_eek:

Zalozylem xenony i na razie jest spoko :bigrazz:

W micrze mam te same zarowki od 6 lat :notworthy: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony to zly pomysl. Kumpel ma w soczewce w RS 250 i swieci pieknie ale napieprza po oczach okrutnie. Lepiej kup zarowki typu Ostram Night Braker. Tylko ze troche krotko wytrzymuja. W samochodzie okolo pol roku i sie przepalily (obie w odstepie tygodnia) ale jasnosc swiatla o wiele lepsza niz z normalnymi zarowkami i nie oslepiaja jak te xenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...