Skocz do zawartości

Wszystko o Hondzie CRM 125/250


Rekomendowane odpowiedzi

zostaw w spokoju termostat na chłodnicy ;] ... to jest termostat zabezpieczający żeby jak sie zagotuje woda nie wyjebało ci instalacji.... jedyne co wyjmujesz to ten na głowicy i to jest ok (a przynajmniej mniej więcej bo ma swoje wady)

 

gaźnik od NSR... no moze być tylko nie zmieniaj swoich dysz i kup nie wyjechany na przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy któryś z Was jeździł bez zaworu? Jaki jest efekt podczas jazdy bez niego? Motor blokował się przy 6 -7 tys obrotów i nie chciał dalej ciągnąć? Mówiąc bez zaworu, mam na myśli całkiem otwarte nie przesłonięte okno wydechowe.

 

Ogólnie to poszukuję osi zaworu, łopatek i nakrętki na oś, gdyby ktoś przypadkiem takie coś chciał sprzedać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylni zacisk haamulcowy od nsr pasuje do crm ??

 

wiedziałem że klocki są do wymiany toteż beztrosko kupiłem nowe a tu kupa bo zapieczony jest jeden tłoczek no i wystaje i ani myśli sie ruszyć więc nawet nowego klocka włożyć nie moge......drugi bez problemu działa

 

musze to szybko naprawić bo jak śmigać w terenie bez tylniego hamulca :D ?? na upartego moge wsadzić jeden zjechany klocek a drugi dobry i w sumie hamować będzie tylko że słabo i chyba szybko dobije tarcze......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zacisk pasuje bez problemu, podobnie jak pompka (ma inny króciec na zbiorniczek płynu) ....

 

Bez zaworu nie ma dołu... poza tym jedzie... poprostu różnica jest jeszcze wieksza między brakiem mocy a cała mocą ... ;) (no ma kopa ze ja pie**ole :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam poważny problem, górna półka mi się ułamała. Szukałem na allegro i podobnych stronach ale nic. Może ktoś się orientuje gdzie takie coś dostać lub lagi (najlepiej up side downy) i półkę która pasuje i ma takie same wejścia na stacyjkę i na resztę tych pierdół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzi .... chłopie .. BYŁO!!!!! tylko orginalna bo na każdej innej jest kupa ;]

 

BR9ECS ;]

 

MXFan... Cos ty zrobił?? :D przyznaj się jak ułamałeś ta półkę... Powinna podejść od starszych CRek (te ze stalową ramą 89-98)... oczywiscie raz ze musisz sprawdzić średnice łożysk dwa długość wałka dolnej półki ... ale jak poszperasz to na pewno dopasujesz ... widziałem juz CRmki z zawiechą od CR....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak, tylko górna mi się ułamała na zacisku, za mocno skręciłem i się ułamała w tym najcieńszym miejscu czyli od kierowcy. Tak sobie myślę czy aby nie kupić już całych lag z półką i mieć święty spokój. Widziałem na YT taką CRM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...