Skocz do zawartości

Co sądzicie o Goldwingach? ( Honda GL 1100 / 1200 / 1500 / 1800 )


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof z 4um ma Goldasa 1500, nie wiem czy jeszcze tu pisuje, w każdym razie możesz spróbować znaleźć i zagadać - bardzo fajny człowiek i na pewno dużo Ci powie, bo ma naprawdę konkretną wiedzę o motocyklach :)

Dwa lata temu miałem okazję bliżej się przyjrzeć tej maszynie i pośmigać wspólnie z w/w, na trasie naprawdę daje radę, a w zakrętach Krzysztof składał go od podłogi do podłogi :D

 

To że to nie jest sprzęt do dojazdu kilka km do pracy z domu po miescie to chyba jest oczywiste, a niektóre z powżyszych opinii są tyle samo warte, co gdybym pytał o GSXRa a uzyskał odpowiedź "bez sensu, bo kiepsko po lesie się skacze". Ale nie wyciągajcie od razu wniosków na temat ogółu forum...

 

Jestem pewien, że widziałem jeszcze na 4um innych użytkowników Gold Wingów, ale nicków sobie nie przypomnę - najlepiej poszukać w dziale "podróże" i zapytać na PW. A jeżeli uda Ci się znaleźć kontakt z Krzysztofem to na pewno sporo się dowiesz na interesujący Cię temat. Mnie najbardziej zszokowało, jak usłyszałem jaki przebieg podaje fabryka żywotności silnika do remontu - 500 000 km :icon_mrgreen:

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !!

Chciałem zadać pytanie dotyczace Gl1200, powiewaz ostatnio pobralismy takiego. I chciałem zapytac o daoswiadczenie z tymi motocyklami tzn. co sie w nich najcześciej psuje, na co sa wrazliwe, moze jakieś anegdoty z nimi związane etc. :icon_mrgreen:

Z góry dziekuje

petrolohead_69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Zawsze podobały mi się te starsze Goldasy.Noszę się z zamiarem kupna, ale potrzebuję rady i informacji.

Jak wyglądają koszty ekspluatacji.Najczęstsze usterki i humory.Wszystko to co ma związek z jego użytkowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna powazniejsza usterka o jakiej wiem to siadniecie alternatora umieszczonego niestety w srodku silnika. Poza tym lancuch sprzeglowy powoli sie rozciaga i zaczyna wydawac dziwne dzwieki - warto wymienic zeby silnik dalej pracowal kulturalnie. Poza tym tak jek z kazdym innym motocyklem staraj sie kupic najlepszy egzemplarz na jaki cie stac.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zawsze podobały mi się te starsze Goldasy.Noszę się z zamiarem kupna, ale potrzebuję rady i informacji.

Jak wyglądają koszty ekspluatacji.Najczęstsze usterki i humory.Wszystko to co ma związek z jego użytkowaniem.

jakigo goldasa masz na mysli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...