Skocz do zawartości

Co sądzicie o Goldwingach? ( Honda GL 1100 / 1200 / 1500 / 1800 )


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof
Witam.

Nie chcę tutaj nikogo dyskryminować ze względu na wiek ale troszkę mnie to śmieszy jak ktoś jeżdżąc na skuterze mówi, że jak zrobi prawko to się "będzie przymierzał do Gold Winga". Nie chodzi mi o wiek tylko o umiejętności. Człowieku z całym szacunkiem ale leżałbyś z tym moto na pierwszym postoju gdzie by trzeba było manewrować. A samemu go raczej nie podniesiesz chyba, że Pudzianowski jesteś. O drogach gdzie jest dużo piachu w ogóle nie wspominam. Jeżdżę motorami już parę ładnych latek i tak się składa, że na Goldasie też jeździłem i to nie raz (moto dobrego kumpla)....................

 

Tak to właśnie jest jak opisałeś.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

No stary. Trafiłeś chyba jak kulą w płot. Na tym forum (oczywiście bez urazy) jak nie masz starego gixera albo jakiegoś sporta to pomocy nie uzyskasz.

 

Zajrzyj do działu "Podróże" tam znajdziesz kilku rozsądnych motonitów, choć bez goldasów, albo na stronę http://www.moto-turysta.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domieniek ma racje, po co ci to? Ale jak chcesz dobrego turystyka to ja proponuje PAN EUROPEAN. Goldwing używa się dwa razy w roku, raz poszpanowac na zlocie (bo drogie) a drugi raz jak masz zamiar objechac wkoło Australie. To tak jak kupując samochód pytał bys o cieżarówkę, fajne ale nieporęczne.

Edytowane przez tom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się nie zgodze. jeśli mu sie podoba to po co wmawiacie ze sie nie nadaje.

 

ja jestem juz wogole mlody ale jest to moim najwiekszym marzeniem zycia i choc mowicie ze nie poreczne to napewno bede go mial. chocbym mial zrezygnowac z auta lub wygód. po prostu moja miłość i naprawde jesli Ci sie podoba to KUPUJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie o takie rady Miodkowi chodziło... ;) a takie pier***nie że nie ma frajdy z jazdy, nieporęczne i w ogóle to zupełnie bez sensu. Przecież jak ktoś myśli o takim motocyklu, to chyba oczywiste jest, że nie będzie go kupował do jazdy po mieście, więc g**** z tego, ze trochę nieporęczny. Po drugie frajda z jazdy to dla każdego może być coś innego, dla niektórych może właśnie posiadanie wstecznego biegu w motocyklu już daje czad :banghead: a nawet jeżeli juz uprzemy się, ze frajdą tylko i wyłącznie jest skakanie po zakrętach (sam tak uważam) to na GW też się da! tylko trzeba umieć, a nie mówić, że się nie da (nie twierdzę, ze ktoś tu tak mówił). Dowód:

http://videos.streetfire.net/hottestvideos...E14ADDCA774.htm

Po pierwsze sprzęt jest konkretny i na pewno będziesz wyróżniał się z tłumu. Nie jeździłem, nie znam, nikt z moich znajomych nie ma, więc konkretów nie powiem, a tym co "słyszałem", albo "przeczytałem w gazetach" nie będę się dzielił, bo sam takie informacje też pewnie masz. Mi tam, mimo iż sam pewnie bym nie kupił nawet gdyby mnie było stać, się goldery podobają(zwłaszcza ten poprzedni model),a już z wózkiem bocznym to w ogóle wypas :banghead:

dsc008026gg.th.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szad ja w twoim wieku miałem 100 marzeń życia w miesiącu (bez urazy) a teraz liczy się tylko niezawodność i użytecznośći. Jak gość ma dużo kasy to niech kupuje, ale to nie jest jedyny motocykl jaki powinien stac w garażu bogatego motocyklisty. Gdy ktoś kupuje hummera to juz ma bmw 7 i pewnie jakieś ferrari.

A jeżeli chodzi o opinie na temat Goldwinga to powinien być najlepszy W SWOJEJ KLASIE bo nie ma konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...