Skocz do zawartości

Autko do 12 tyś ? da się ?


^lunatyk^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie chodzi o to ze sie nic nie sypie i nie sypało, silnik nie był wogole dotykany. Nie wiem czy duzo samochodów moze pochwalić sie takim przebiegiem przy wymianie tylko elementów eksploatacyjnych ? Te nissany to po prostu super udana konstrukacja bez wad i dalej bede stał przy swoim ze jak kupisz to na pewno bedziesz zadowlony.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh szok, że temat się tak rozwinął :buttrock:

 

koledzy podsuwacie audi a3 a4 astre II ... do tego brakuje ... mam 12 koła i średnio mi się widzi czekać na " okazje " audi a3 1 własciciel 11900 zł !.

 

Z tego co widzę to ten opel vectra b chodzi w tych cenach, że od 9 się zaczyna i za 12 można naprawdę coś wyhaczyć :) tylko żadnej opini o tym autku ... taka tragedia ? nikt go nie miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kazdy wie ze opla omija sie szrokim lukiem :buttrock: bieraj Audi , male bo male ale Audi . Koles ostatnio mial audi A3 w wersji bogatej z bezowa jasna skorka , klimatronic , full elektryka.. fajne auto dla niewymagajacyhc przestrzeni jak w A8

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czy ktos ma w Polsce auto 6 letnie z przebiegiem 8000 kilometrow

Nie. Bo w Polsce złomu się nie trzyma w domu (rymło mi się niezamierzenie). Złom oddaje się na złom.

Auto, które stoi, zamiast jeździć, to złom.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy duzo samochodów moze pochwalić sie takim przebiegiem przy wymianie tylko elementów eksploatacyjnych ?

:icon_mrgreen: gdzie Ty zyjesz? Co to za problem nakrecic 200 tysiecy bez remontu? 99% aut sprzedawanych na allegro ma taki albo wiekszy przebieg :icon_evil: Powiem Ci tyle-Poldek mojego ojca(truck 1,6) zrobil 400 tysiecy do remontu. POLDEK :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Hondę Civic z silnikiem 1.4 16V w wersji Comfort.

Ojciec kupił taką pół roku temu za 13 koła. Samochód został kupiony w polskim salonie przez poprzedniego właściciela. Najechane 116tys. Przebieg prawdziwy bo po kupnie u znajomego mechanika był robiony rozrząd przy czym mechanik twierdził iż pasek był nie wymieniany od nowości.

Na wyposażeniu:

- 2 poduchy

- przednie szyby odsuwane elektrycznie

- welurowa tapicerka

- klimatyzacja

- fotele lekko kubełkowe

- wspomaganie kierownicy

- elektrycznie ustawiane lusterka

Jak sobie przypomne coś więcej to dopisze.

 

Spalanie w trasie 6l sprawdzone przez brata na trasie Bieszczady-Warszawa i Warszawa-Bieszczady

 

Silnik generuje moc 90km jak na 1.4 dynamicznie przyśpiesza i można cieszyć sie jazdą.

 

Co przez pół roku zostało zrobione prawie nic wymiana oleju i rozrząd, pasuje jeszcze strzelić konserwację przed zimą bo jeszcze nikt nie robił a autko nie gnije (lepiej dmuchać na zimne).

 

Rocznik samochodu to 98.

 

Wydaje mi się że Hondzie można zaufać, mój ojciec nie żałuje jest bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam i życzę znalezienia fajnego samochodu

Edytowane przez miron92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mondeo jest chyba jedynym udanym fordem jakiego znam to fakt ;] Jednak i tak mam po latach problemy z elektryka.

 

Polecam Audi bo ma ocynk świetnie wyglada i dobrze sie nim jeździ. Nie polecam silników na ropie, maja sporo wiecej upierdliwych czesci do zepsucia. Bezyniaki mozna za gazowac i wychodzi dosc tanio. Japończyc produkuja swietne motocykle jednak samochody maja jakies dziwne. Każdy ma swój gust ja poprostu wole Audi.

 

Ople raczej omijaj chyba ze własnie to Astra, dobre i zgrabne auto dynamika nie grzeszy jednak jest to samochód naprawde tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kup Audi ale drugie to co zapłaciłeś uszykuj na remont zawieszenia i całej reszty...."- to tylko opinie znajomuch, którzy mają Audi- ładnie się prezentuje- przyznaję, nadal polecam Mondeo MII w dieselku 1.8td, tankuję i nie wiem, że mam auto w którym coś trzeba robić. Oby nie trójka- super wygląd cena pow. 20000 ale podobno tragicznie awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item421503664_civic...piekne_alu.html

 

Da się:)Mam taką Honde i polecam:)W miare wygodne,zbiera się też wystarczająco,spalanie od 4,7 po niemieckiej autobahnie do 9 przy ostrym pałowaniu:D remont zawieszenia tańszy niż w audi A3.Jak chcesz ekonomicznie tanio ale bez komfortu to weź kup matiza też godna konstrukcja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na zdjęciach to faktycznie Honda godna polecenia. Jeśli serio bezwypadkowa i nie zarżnięta to warto się bujnąć i obejrzeć. Co do wygody- fakt, na dłuższe trasy trochę męcząca ale można się przyzwyczaić, przyjemnie się tym jeździ po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...