Skocz do zawartości

CBR 600 F2


STOCTON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam CBR 600 f2 i potrzebuje sscematu silnika jesli ktos posiada jakies linki to prosil bym o podanie ,

mam jeszcze jeden problem poniewaz nie pali na wszystkie pierwszy od prawej dzieje sie tak od momentu jak zmienilem swiece raz bylo ok a raz nie od dluzszego czasu nic sie nie zmienia jak ja przepalam i brak ładowania z gory dzieki za pomoc pozdro :P :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po Polsku by sie dało :D :icon_razz:

Tzn mile widziane zasady interpunkcji i w ogóle sensu zdań.

Przeczytaj to i zastanów się czy sam potrafisz siebie zrozumieć...

Bo nikt nie bedzie rozkodowywał godzinami twojeg bełkotu :biggrin:

 

Ps. Ściągnił sobie serwisówkę i nie zawracaj nikomu głowy ze schamtami. Oczekujesz podania wszystkiego na gotowo bez zerowego wysiłku z twojej strony. A manuali do CBR-ek jest od cholery na necie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po Polsku by sie dało

Tzn mile widziane zasady interpunkcji i w ogóle sensu zdań.

 

Ja też mało zrozumiałem ...

 

Serwisówka to raz - najważniejsza sprawa. Dwa to sprawdzenie oprzewodów zapłonowych, skoro moto nie pali na 1 garze po wymianie świec to może któraś fajka nie jest prawidowo nałożona.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wim że Niemcy jako jedyni na świecie mają słownik niemiecko-niemiecki (DUDEN) ale zachodzi w tym przypadku konieczność tłumaczenia polskiego tekstu na język polski zrozumiały dla innych Polaków.

Cały paradoks polega na wszechobecnym niedouczeniu naszej młodzieży i winę za ten stan rzeczy ponosi nasz kochany rząd.

Wracając do zadanego pytania a właściwie zbioru pytań.

Silnik nie pali na wszystkie cylindry.

Pracujący silnik nie ma ładowania.

Nie wiadomo czy ktoś w ostatnim czasie zaglądał do gaźników?

Ogólnie biorąc dwukołowy zaniedbany złom marki Honda w rękach biednego i niedouczonego laika motocyklisty.

Odpowiedź nasuwa się tylko jedna- oddać do serwisu niekoniecznie autoryzowanego i zapłacić ile trzeba a samemu wrócić do książek.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze strasznie wyksztalcone osoby tu zagladaja, a poza tym to interesowaly mnie informacje na temat CBR a nie korepetycje z J. Polskiego :buttrock: :flesje: Pozdro dla wszystkich !!!! :P

 

No widze ze strasznie wyksztalcone osoby tu zagladaja, a poza tym to interesowaly mnie informacje na temat CBR a nie korepetycje z J. Polskiego :clap: :wink: Pozdro dla wszystkich !!!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...