Skocz do zawartości

Pomoc naukowa


Grzykrzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na tym forum ponieważ wczoraj wieczorem znalazłem to forum :)

Interesuje mnie pozycja 28. czyli katalog części MW-750 ponieważ mam zamiar złożyć swojego boxera ^^

Mam pytanie: W jakiej formie jest ten katalog?

Skladales juz jakis motocykl? Moze zacznij od czegos prostszego, jakas motorynka, komar albo chociaz WSK-a. Zdajesz sobie sprawe jaki to jest kosz wyremontowac radzieckiego boxera?

Moze na poczatek kup sobie ksiazke "Ciezkie motocykle radzieckie"

Zycze powodzenia... Ale pamietaj aby nie rzucac sie z motyka na slonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kiepsko u mnie z czasem-więc-jeśli ktoś coś potrzebuje-to zaprzszam na priv....Postaram sie jakoś pomóc...Tutaj raczej mało zagladam...ostatnio...

 

Gosiu..... :clap: własnie zniechęciłas-młodego wielbiciela marki....Ma przeciaz sporo lat-na odbudowe Sprzętu...po kawałeczku-drobnymi kroczkami...moze za kilka lat zrobić kolejna cudeńko.Lepiej byś sama Mu podesłała dokumentacje...bo masz jej sporo-właściwie prawie to samo co ja..... :biggrin:

Sama masz niewiele latek-więc skąds kase też bierzesz-a skoro Ty sobie radzisz-to i nie jesteś wyjątkiem.

 

http://groups.msn.com/bCozzII/mb750.msnw

http://www.goodkarmaproductions.com/HTML/tech.html

http://foto.inbox.lv/creature2/k-750-grama...date=2008-08-27

http://www.side-cars.it/manuale_sidecar_ural_dnepr.html

 

 

To tak na zachęte.. :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz alledrogo i kup sobie to co w temacie "lektura obowiazkowa" pogadamy pózniej:)i pomysl o motobazarze w łodzi, namów tate, wójka ciotke czy kogokolwiek zeby cie zawiózł, ostatecznie dylizansem mozesz dojechac ale 3 dni wczesniej musisz ruszyc, chodzi o to zeby klepnac temat, bo remont rusa to gorzej jak katorga na kołymie:)zreszta kupuj, składaj, najwyżej ktos za kilka lat odkupi to co zostało, bedziue na alledrogo-sprzedaje bo tak mnie wk..... ze nie moge dokonczyc z nerwów:)

 

Ty, fajna ta kawa!!!!!Podobuje mi sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu..... :clap: własnie zniechęciłas-młodego wielbiciela marki....Ma przeciaz sporo lat-na odbudowe Sprzętu...po kawałeczku-drobnymi kroczkami...moze za kilka lat zrobić kolejna cudeńko.Lepiej byś sama Mu podesłała dokumentacje...bo masz jej sporo-właściwie prawie to samo co ja..... :biggrin:

Sama masz niewiele latek-więc skąds kase też bierzesz-a skoro Ty sobie radzisz-to i nie jesteś wyjątkiem.

 

To tak na zachęte.. :biggrin:

Pozdrawiam

Mysle ze nikt nikogo tu nie zniecheca a probuje uswiadomic co to znaczy remont weterana. Ja na ten przyklad blado widze remont czego kolwiek przez Psujka skoro mu nie chce sie nawet wysilic i samemu poszukac w necie materialow o tematyce ktora go interesuje. Google nie boli... A uzywajac wyszukiwarek mozna duzo materialow odszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nikt nikogo tu nie zniecheca a probuje uswiadomic co to znaczy remont weterana. Ja na ten przyklad blado widze remont czego kolwiek przez Psujka skoro mu nie chce sie nawet wysilic i samemu poszukac w necie materialow o tematyce ktora go interesuje. Google nie boli... A uzywajac wyszukiwarek mozna duzo materialow odszukac.

 

 

 

 

 

He he he-nie każdy potrafi szukac na googlarce-popatrz co się dzieje w działe-serwisówki...>>>

Tak trudno jest podac kilka adresów-bez pokazywania-co się wie....

-nie dasz rady.....

-na co się porywasz.....

Rodzicami Jego jesteście???-nie znacie Chłopaka-to dajcie co chce-jak coś macie-i odpuśccie sobie ten moralizatorski ton.

Wszyscy niby potrafią najlepiej wszystko robić-(jak to w Polsze)-a jak się kupuje grata w kraju-to zawsze trzeba go rozkręcić na śrubki-po Polskich (i nie tylko) mechanikach.

WILD...... :icon_evil: ... :notworthy: ......Jestem pełen podziwu dla Twej umiejętności szukania materiałów .....u ........i pomocy innym

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Grzykrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzykrzy .. na litosc..

 

"nie ma co sie porywac z motyka na ksiezyc" troche realizmu.

co jak co, ale "nie-dzielenie" sie wiedza nie mozesz mi zarzucic ;)

 

Goska

 

p.s jak ma mozliwosci, kase i dobrych rodzicow to niech kupuje mwiaka z prawdziwego zdarzenia. ja mu nie wrog :)

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłooopie, mozesz wsadzic nawet cały piec z traktora co tam bmw, mozesz go pomalowac na kolor twoich kaleson, lub kaleson ojca, albo w ogóle nie pomalowac(ostatnio w krakowie pod M1 widziałem chyba jette z 1515 zdrapana do blachy grubym papierem i po lekkim zardzewieniu prysnieta klarem :biggrin: )mozezz zrobic choppera, bobbera nie wiem jeszcze kaia kupe, mozesz wszystko, tylko najpierw musisz to złożyc do kupy, ........boooosssssszzzzzzze jaki ja głupi jestem :biggrin: przeciez mozesz kupic co chcesz i zlecic remont:) i bedziesz miał za*eb.....pojazd :biggrin: kupuj, smiało, do wiosny ci zrobia, pojezdzimy, przyjade swoim, jak woza zdąze zrobic, bo ja robie niestety sam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...