Skocz do zawartości

problem z hayabusa!!!


woj81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze primo F1 to klawisz w komputerze - motocykl może pokazywać błąd FI (od Fuel Injection) :icon_mrgreen: Po drugie primo - Bóg przykazał żeby jeździć do serwisu, kiedy błąd się pojawi, a nie kiedy przebieg dobije do 6000 :biggrin: Poza tym jest jeszcze różnica czy FI migało czy się świeciło na stałe. Jeśli miga to można śmigać, jeśli się świeci to trzeba sobie odpuścić :icon_rolleyes:

 

Migało,podobno ten typ tak ma i nawet w serwisie nie potrafili powiedzieć z czego to wynika.Wcześniej dzwoniłem do serwisu żeby zapytać czy to coś poważnego ale powiedzieli że można jeździć a usterkę usuną przy przeglądzie.

Zauważyłem że FI zaczyna migać kiedy zbyt szybko chcesz odpalić maszynę (tzn wtryski jeszcze się napełniają a ja już naciskam rozrusznik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

Dzieki za liczne odpowiedzi i podpowiedzi haya naprawiona!!!!! Uszkodzona byla cewka na 1 cylindrze nie wiadomo z jakich przyczyn zalozone byly swiece irydowe zamienilem na zwykle NGK odpowiednie do tego modelu nie wiem moze te swiece byly przyczyna???? na wolnych chodzila na wszystkie a na wyrzszych obrotach nie i dlatego nie bylo nic czuc paliwa bo jakas tam iskra byla. Dzieki jeszcze raz za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wydaje ci się że nie chodzi na wszystkich garach zdejmij cały układ wydechowy i patrz skąd nie ma ognia ;] ale to nie to raczej,na 3 garach tez da się normalnie jeździć ;]

?????????

radze sprawdzić filtr paliwa.Po podniesieniu zbiornika po prawej stronie będziesz miał pompę paliwową,aby dostać się do filtra musisz ją rozpołowić

Ten rocznik mial juz fitr paliwa razem z pompa paliwa w zbiorniku /nierozbieralne/

Uszkodzona byla cewka na 1 cylindrze nie wiadomo z jakich przyczyn zalozone byly swiece irydowe zamienilem na zwykle NGK odpowiednie do tego modelu nie wiem moze te swiece byly przyczyna

Napewno nie swiece, mozna zalozyc albo irydowe, albo zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo z jakich przyczyn zalozone byly swiece irydowe zamienilem na zwykle NGK odpowiednie do tego modelu

 

zobacz ile kosztuja irydowe i sie domyslisz dlaczego ...

Z tego co ludzie pisza to ostatnio NGK do rewelacji nie nalezy.

 

Napewno duze zamieszanie wprowadzaja tez podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...