Skocz do zawartości

Mamy setke!


Macjek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czego ty do cholery bronisz :icon_mrgreen: głupoty,braku wyobrażni. :crossy:

No przecież piszę, że nie bronię. Nawet to zacytowałeś :)

Chodzi mi tylko o to, że w luźnej pogadance "przy piwie" można powiedzieć "ale debil" pośmiać się tak jak ktoś napisał że "wysoko ustawiona jest teraz poprzeczka" i tyle, a nie roztrząsać na śmiertelnie poważnie każdy idiotyzm z jakim się zetknęliśmy na drodze pozując na prawych i sprawiedliwych chłopców na ich pięknych maszynach. Tylko o to mi chodzi. :cool:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozróżniać łamanie przepisów z łamaniem przepisów, połączonym z brakiem wyobraźni i kompletnie bezmyślną jazdą. Można łamać przepisy, jednocześnie jeżdżąc ostrożnie. Gdzie można, tam można. Natomiast przykład tego kolesia to skrajna nieodpowiedzialność i nie wiem dlaczego w ogóle ktoś to próbuje podważać czy "usprawiedliwiać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurjuszi zgadzam sie z Tobą... też nie popieram zachowania tego gostka ... ale wiem ,że mi jako motocykliście nie wypada go oceniać . Po tym co wyprawiają nieoznakowane radiowozy wcale bym się nie zdziwił abym był bohaterem podobnego holywood . Zwróćcie uwagę co właśnie wyprawiają te radiolki ... zero respektu i stwarzanie zagrożenia dla innych użytkowników drogi ... w imie czego ? 1000 zł i punktów karnych , czy dobrego ujęcia w programie ,,Uwaga Pirat''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie ja bym prawko odroczył na 5 lat , 1000pln do stał O.K ja za brawurową jazdę plus parę bonusów dostałem "pińcet" i nie s*ałem z radochy

Gościu debil i tyle...

Za 1000 to pewnie połowa tego forum tygodniowa by nabiła z palce w du*ie a co niektórzy w jeden dzień, ja za same prawo skręty na czerwonym ojjjjjj ja niedobry (odnośnie komentarzy -wylatuje na pełnej pi*dzie na skrzyżowania :icon_rolleyes: hahah )

 

Pzdr

Edytowane przez kalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, wlasnie siadl na moto, dlatego tak ladnie mu szlo lawirowanie miedzy puszkami uciekając policji. to nie motocyklista, o nie!

A wiesz ze taki strzal adrenaliny bardzo wyostrza nasze zmysly i reakcje. Przeciez kazdy wie ze jak sie ostro polata to wydaje ci sie ze jestes nadczlowiekiem. Zreszta prawdziwy motocyklista nie polecialby w kukurydze, prawdziwy motocyklista pokonalby zakret na kolanie z przeciwskretem.

 

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, podsumujmy.

Gosc zapier*alal, jak wiekszosc z nas zapie**ala. Roznica taka, ze wiekszosc z tych zapierdalajacych zatrzyma sie do kontroli i karnie, ale z niesmakiem wyslucha przewinien i wybuli ile trzeba. Ten myslal, ze mu sie uda przycwanic i uciec, ale kupa z tego wyszla. To chyba pozwala go ze spokojem sumienia skrytykowac, zastrzegajac, ze sama jazda to zaden wielki wyczyn.

 

Btw, czy bardziej sklonni bylibysmy traktowac go jak kozaka, wrecz bohatera, gdyby udalo mi sie brawurowo uciec?

 

I jescze taki maly temat poboczny o lanserce:

Dziziaj na Placu Solnym we Wroclawiu przez 2h siedzial jakis fredzel okrakiem na swoim super wypasnym plastiku. Jakis czas pozniej zrobil dwa kolka wokol placu i na odchodnym wkrecic do odcinki i kilka strzalow z (bardzo swoja droga pieknie brzmiacych) wydechow. To wszystko przy predkosci 10km/h i tlumie ludzi zbierajacych sie na wieczorne piwo. Potem ten sam gosc latal w ta i z powrotem po Kazimierza Wielkiego (ulica przylegla do starowki) na pelnej pizdzie. Czyz nie zal takich niedowartosciowanych jelopow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę co właśnie wyprawiają te radiolki ... zero respektu i stwarzanie zagrożenia dla innych użytkowników drogi ... w imie czego ? 1000 zł i punktów karnych , czy dobrego ujęcia w programie ,,Uwaga Pirat''?

bo jakby go nie dopadli to na gronie by się zaraz pojawił temat..

'ALE &*^&*^@ BEKA!!! SP&*(^&*(^&* PSOM !@@#$@#@!!!!!!'

i podobne do niego bezmózgi mogły by zacząć myśleć że też mogą mieć szczęście.

Ostatnio z Francuzami na lunchu wywiązała się dyskusja bo we Francji był jakiś wypadek na autostradzie właśnie spowodowany przez policyjny radiowóz ścigający motocyklistę....

to zapytali się mnie jak to u nas jest...

no to powiedziałem co sądzę i opowiedziałem o możliwościach naszej policji.

to popatrzyli się jak na debila, bo u nich mają specjalne oddziały złożone z SuperKierowców w SuperSamochodach przeszkolone specjalnie do SuperPoscigów po SuperAutostradach... no ale od czegoś trzeba zacząć.

 

nie proszę o jazdę 'nisko i powoli' bo wiem że to niewykonalne i sam nie stosuję się do wszystkich przepisów, ale do jasnej cholery.. jeżeli już łamiemy przepisy świadomie to bądźmy gotowi ponosić konsekwencje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nich mają specjalne oddziały złożone z SuperKierowców w SuperSamochodach przeszkolone specjalnie do SuperPoscigów po SuperAutostradach... no ale od czegoś trzeba zacząć.

 

Wiesz, nasza policja tez ma wzmocnione samochody, funkcjonariusze, ktorzy je prowadza to nie byle goscie z kat. b. Sa odpowiednio przeszkoleni, co czasem widac przegladajac filmy z poscigow. Zreszta, czy slyszales o wypadku spowodowanym przez patrol poscigowy w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nasza policja tez ma wzmocnione samochody, funkcjonariusze, ktorzy je prowadza to nie byle goscie z kat. b. Sa odpowiednio przeszkoleni, co czasem widac przegladajac filmy z poscigow. Zreszta, czy slyszales o wypadku spowodowanym przez patrol poscigowy w PL?

J a słyszałem 2 renalut megane pod ostródą w odstępie około miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej ciezko porównać sytuacje:

 

motocyklisty z kat. A na zarejestrowanym moto i z oc zatrzymującym sie do kontroli

 

do kolesia bez prawka, bez blach na nieopłaconym motocyklu uciekającym pzed policją

 

mimo ze styl ich jazdy mogł być podobny

 

pozatym,

 

1.moze ten koleś własnie jednemu z nas buchnał moto ? a moze to już trzecie "cudze" moto w tym tygodniu.

a moze miał dwa kilo trawy pod dresami albo

2. co by było gdyby ten "pan" wbił sie wam w samochód?, o odszkodowaniu mozna zapomnieć,

3. stać cie na na ponoszenie ryzyka? musisz mieć na mandaty :notworthy:

 

pozdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurjuszi, rozumiem twój punkt widzenia, ale jest jeszcze jedno. Pewnie każdy z nas podczas spokojnego powrotu z pracy do domu (czy to na moto czy w puszce) nazbierał by spokojnie mandatów na 1000pln gdyby całą jego drogę dokładnie prześledzić. I właśnie to jest w tej sytuacji wkurzające, że ty spokojnie sobie jadąc możesz zarobić nagle 500pln i 10pkt na jakimś durnym ograniczeniu. Podczas gdy ten patafian uciekający przed policją przelatujący na czerwonym bez prawka, oc i rejestracji zarobił 1000pln i 0pkt. Nie wkurza cię to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie proszę o jazdę 'nisko i powoli' bo wiem że to niewykonalne i sam nie stosuję się do wszystkich przepisów, ale do jasnej cholery.. jeżeli już łamiemy przepisy świadomie to bądźmy gotowi ponosić konsekwencje!

 

Dokładnie.... a wedlug mnie za takie postepowanie o ktory mowimy, powinny byc te konsekwencje naprawde dokuczliwe !! :icon_mrgreen: , bo inaczej to :

 

Pewnie każdy z nas podczas spokojnego powrotu z pracy do domu (czy to na moto czy w puszce) nazbierał by spokojnie mandatów na 1000pln gdyby całą jego drogę dokładnie prześledzić. I właśnie to jest w tej sytuacji wkurzające, że ty spokojnie sobie jadąc możesz zarobić nagle 500pln i 10pkt na jakimś durnym ograniczeniu. Podczas gdy ten patafian uciekający przed policją przelatujący na czerwonym bez prawka, oc i rejestracji zarobił 1000pln i 0pkt. Nie wkurza cię to?

 

Jest poczucie niesprawiedliwosci... :icon_rolleyes: I nie jest to krecenie bata na siebie ... Bo JA NIE WYOBRAŻAM SOBIE ZEBYM KIEDYKOLWIEK MIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICJA !!! A niektore posty swiadcza o tym ,ze ludzie je piszacy nie maja takiej wyobrazni jak ja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Wiesz, nasza policja tez ma wzmocnione samochody, funkcjonariusze, ktorzy je prowadza to nie byle goscie z kat. b. Sa odpowiednio przeszkoleni, co czasem widac przegladajac filmy z poscigow. Zreszta, czy slyszales o wypadku spowodowanym przez patrol poscigowy w PL?

 

ja slyszalem, jakis czas temu mozna bylo ogladac na necie filmik z poscigu vectry za moto, bylo o tym dosc glosno nawet pokazali to w TV. no i ten super kierowca w super bryce rozp@eprzyl ją w drobny mak dwa miesiace pozniej. tez mi super przeszkolenie. jezdzą pełnom pizdom bo czują sie bezkarni. niby im wolno. i tyle.

pzdr

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurjuszi, rozumiem twój punkt widzenia, ale jest jeszcze jedno. Pewnie każdy z nas podczas spokojnego powrotu z pracy do domu (czy to na moto czy w puszce) nazbierał by spokojnie mandatów na 1000pln gdyby całą jego drogę dokładnie prześledzić. I właśnie to jest w tej sytuacji wkurzające, że ty spokojnie sobie jadąc możesz zarobić nagle 500pln i 10pkt na jakimś durnym ograniczeniu. Podczas gdy ten patafian uciekający przed policją przelatujący na czerwonym bez prawka, oc i rejestracji zarobił 1000pln i 0pkt. Nie wkurza cię to?

Wkurzać to mnie wkurza jak ja zapłacę mandat, a to czy inny zapłacił więcej mnie nie pociesza. Zgadza się "patafian" powinien solidniej beknąć niż legalny kierowca łamiący przepisy i beknie. Motocykl ma na depozytowym (ciekawe kiedy go mu oddadzą i na jakich zasadach) nie wiem czy UFG nie będzie go ścigał za brak OC, nie wiem co grozi za poruszanie się niezarejestrowanym pojazdem zapewne bez badania technicznego. Ja to wszystko rozumiem i w żadnej mierze gościa nie bronię.

Powtórzę się, ale może nie wszyscy odczytali właściwie moje intencje: Można go zjechać i napiętnować, ale krótko i dosadnie, po "naszemu" tak jak się to robi przy prawdziwym piwie ("Noż k**** co za po*eb!!!"), bo moralizatorskie elaboraty ("ja bym podniósł mandaty", "ja nigdy nie przesadzam z prędkością", "ja bym mu skonfiskował motocykl" i takie tam) na temat zachowania innych motocyklistów na drodze brzmią w naszym gronie (tak, tak - w naszym gronie szczególnie) delikatnie mówiąc, hmmm trochę nieszczerze i śmiesznie.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...