Skocz do zawartości

Mamy setke!


Macjek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend cała E-7 ma być pod ostrzałem. polowanie na moto (prędkość, trzeźwość, narkotyki, prawa jazdy) Jeśli już będziecie jechać tą drogą nie kręćcie za bardzo.Pozdrawiam

 

Skad masz kolego takie ciekawe informacje?

Btw, czy mial juz ktos robiony przez policje test na narkotyki? Ciekaw jestem jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bronię faceta i nie powiem, że jeżdżę zgodnie z przepisami...

Ale IMO kara "wstępna" jest za mała.

 

aby kara mogła być wymierzona musi być zgodna z taryfikatorem.

Jeżeli chcesz aby była wyższa to będzie ją płacił nie tylko ten koleś (chociaż jemu się upiecze) ale wszyscy kierowcy.

 

przekroczenie prędkości przekroczeniu nierówne.

Wystarczy że policja o 9PM wsiądzie mi na dupę na Al. Lotników jak skręcę w Wałbrzyską.

Na wysokości Mc.Donalda wyprzedzę na trzeciego, bo jakaś zdolna inaczej osoba znów będzie szukała skrętu na swoje osiedle, potem pojadę w dół w stronę Noskowskiego, na wysokości szkoły podstawowej będę miał setkę albo 120 (trzykrotne przekroczenie prędkości), wjadę w Nowoursynowską gdzie spokojnie znajdą jeszcze dwa punkty z kodeksu... (wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym będzie grane na bank, a i nie wiem czy zdjęli ograniczenie prędkości po generalnym remoncie nawierzchni).

 

jednym słowem przyznaję się że wracając z pracy powinienem lekką ręką na mandat wydać tysiaka?

i przypominam...

'film nagrany płacić trzeba' nie ma możliwości dyskusji czy droga była pusta i czy o 9pm ze szkoły wracają dzieci...

 

Największa kara powinna być za jazdę bez ubezpieczenia, ważnego przeglądu czy wreszcie ucieczkę przed policją.

większość 'mądrych inaczej' najbardziej niebezpieczne numery zaczyna wyczyniać jak zobaczy szklanki w lusterkach.

jeden skończył w rowie, drugi w polu kukurydzy, trzeci z kulą w plecach.

..ale opinię robią wszystkim motocyklistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jednym słowem przyznaję się że wracając z pracy powinienem lekką ręką na mandat wydać tysiaka?

i przypominam...

'film nagrany płacić trzeba' nie ma możliwości dyskusji czy droga była pusta i czy o 9pm ze szkoły wracają dzieci...

 

Największa kara powinna być za jazdę bez ubezpieczenia, ważnego przeglądu czy wreszcie ucieczkę przed policją.

większość 'mądrych inaczej' najbardziej niebezpieczne numery zaczyna wyczyniać jak zobaczy szklanki w lusterkach.

jeden skończył w rowie, drugi w polu kukurydzy, trzeci z kulą w plecach.

..ale opinię robią wszystkim motocyklistom.

 

Zgadzam się z przedmówcą za brak OC, przeglądu czy ucieczkę powinni trzepać niemiłosiernie. Wczoraj zobaczyłem o tym reportaż w wiadomościach i szczerze powiedziawszy komentarz był do niego jednoznaczny: baran który ucieka, nie ma papierów kompletnie na nic i jeszcze ląduje w polu kukurydzy...

 

Wy tu poruszacie liczne przypadki które dotychczas miały miejsce i mówicie że one budują stereotyp motocyklistów-to pewne że budują, ale zwróćcie uwagę kto to buduje (ludzie którzy kupują motor i mają reszte w du*ie, zakute łby którym albo predkość albo chęć zaszpanowania całkowicie odebrała władze nad ostatnimi istniejącymi komórkami szarymi ich mózgów). Moje przesłanie jest takie oszołomów którzy mają zamiar jeździć bez papierów na motor i na własny tyłek, tępić bez litości.

Może wtedy wreszcie w wiadomościach pokażą motocyklistów którzy odwiedzają domy dziecka czy akcje mikołaj albo inną podobną...

Decyzja należy do was samych do nagranie własnej dupy i finał w kukurydzy pozytywnego rozgłosu nie budzi, a jak już chcecie koniecznie uciekać i chcecie tego rozgłosu to bądźcie pewni że policja nie przekaże do emisji nieudanego pościgu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie kręcę sobie bata na dupę, dbam raczej o zdrowie i życie bliskich.

Bardzo ciekawa teoria.... W jaki sposób wystawienie mandatu post factum może wpłynąć na zdrowie i życie bliskich?

Nie żebym faceta bronił, tylko zwracam uwagę na to, że sami także popełniamy serie wykroczeń w krótkim czasie i jakby ktoś to nagrał to będzie płacz, że 1000 dowalili i 60 punktów. Ciekawe czy byłbyś wtedy zwolennikiem zsumowania mandatów, gdyby to dotyczyło Ciebie?

Same świętoszki. Jeżdżą na motocyklach 50 w zabudowanym i 90 poza, no jak pierdziu....

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jurjuszi czemu sie dziwisz - wiesz po innych tematach, ze tutaj glownie sami swietobliwi sie wypowiadaja - motocyklisci milosierdza...

Tak ogladalem na interii zalaczone fotki i nie wydaje Wam sie, ze gosc w dresie na tym moto jedzie? Jesli tak bylo to nie rozumiem Waszego zdziwienia co do efektow poscigu, posiadanych uprawnien, oc itd.

Jakis kark kupil RR zeby blachary wyrywac a my sie mamy losem "motocyklisty" przejmowac. Jak on jest motocyklista to ja astronauta.

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jazda na moto to jest przyjemność dla ludzi myślących.Czy taki gostek który jeżdzi bez żadnych papierów i ucieka przed policją ma mózg?.Wątpię.A Ty Jurjuszi przeginasz według mnie.Jeżdżę już sporo ,nakręciłem kupę kilometrów na motocyklu,i nie zawsze z dozwolona predkością.Jakoś do tej pory nikt mnie nie skasował na kilkanaście punktów.Czujnym być trzeba,jak coś wyglada nie tak to trzeba po prostu zwolnić.Patrzeć w lusterka czy ktoś za mną nie jedzie, aby mi filmik nakrecić.Jazda na mtocyklu to przede wszystkim umiejętność przewidywania co może się stać za 5 10 sekund,a także gdzie i kiedy panowie w białych czapeczkach mogą nas przykasować.Oczywiście nie znaczy to że jak nie ma żadnego bata nad d...,to wtedy maneta do oporu.Jeżdżić trzeba z glową .Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jazda na moto to jest przyjemność dla ludzi myślących.Czy taki gostek który jeżdzi bez żadnych papierów i ucieka przed policją ma mózg?.Wątpię.A Ty Jurjuszi przeginasz według mnie.

Oj nie przeginam. Facetowi się należy, ale nie piszmy o tym tak, jakbyśmy byli nieskalani żadnym wykroczeniem drogowym, a to niestety częsta tendencja i według mnie brzmi groteskowo.

Też nie przeginam pały tak jak ten koleś z filmiku, ale czasem przeginam i wiem, że jakby się ktoś na mnie zaczaił to trochę bym beknął. A generalnie jeżdżę bardzo spokojnie, co jednak nie czyni mnie świętszym od papieża.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jurjuszi, ale właśnie dlatego odpowiedziałem, że jeżeli podnosić kary to za wykroczenia, które są rzadkie, a świadczą o wybitnej nieodpowiedzialności..

No zgadza się zgadza, ale od tego nie jesteśmy my (potencjalne ofiary tych kar) tylko "oni" i ja z "nimi" nie będę w tej materii współpracował, bo kto wie czy mnie to kiedyś rykoszetem nie trafi.

 

Nie mogę być piewcą odpowiedzialności, bezpieczeństwa i rozsądku ponad wszystko, skoro sam tak nie postępuję w każdej sytuacji.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa teoria.... W jaki sposób wystawienie mandatu post factum może wpłynąć na zdrowie i życie bliskich?

Nie żebym faceta bronił, tylko zwracam uwagę na to, że sami także popełniamy serie wykroczeń w krótkim czasie i jakby ktoś to nagrał to będzie płacz, że 1000 dowalili i 60 punktów. Ciekawe czy byłbyś wtedy zwolennikiem zsumowania mandatów, gdyby to dotyczyło Ciebie?

Same świętoszki. Jeżdżą na motocyklach 50 w zabudowanym i 90 poza, no jak pierdziu....

 

pozdr

Czego ty do cholery bronisz :icon_mrgreen: głupoty,braku wyobrażni. :icon_mrgreen: Oczywiście że jeżdzimy szybciej niż ograniczenia, tylko że taka jazda to szczyt idiotyzmu, bezpośrednie zagrożenie dla życia wokół.Kolo spieprza przed policją i o tym wie, zachowuje się jak bandzior uciekający z miejsca przestępstwa.Napiszą póżniej brawurowa jazda motocyklisty---JAKIEGO K--WA MOTOCYKLISTY PYTAM POZDRO falki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszą póżniej brawurowa jazda motocyklisty---JAKIEGO K--WA MOTOCYKLISTY PYTAM POZDRO falki

Gdybym wsiadł do ciężarówki to byłbym kierowcą ciężarówki. Koleś jechał na motocyklu, więc był motocyklistą - proste i logiczne. Wierzysz w romantyczny podział na motocyklistów i użytkowników motocykli? Ja nie.

 

W pełni zgadzam się z Jurjuszi. Nie będę pluł na typa skoro jeżdżę podobnie (jedyna różnica jest taka, że gdy zostanę przyłapany to się zatrzymuje i ponoszę konsekwencje). Gdyby przepisy były ostrzejsze to w dupę dostalibyśmy wszyscy. No może poza grupą, która krytykuje w tym temacie najbardziej, a która jeździ chromowanymi V-kami i nie przekracza 120 km/h na trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wsiadł do ciężarówki to byłbym kierowcą ciężarówki. Koleś jechał na motocyklu, więc był motocyklistą - proste i logiczne. Wierzysz w romantyczny podział na motocyklistów i użytkowników motocykli? Ja nie.

Kierowca ciezarowki, kierujacy motocyklem - nie rowna sie to byciem motocyklista. W ten sposob moge tez powiedziec o moim kumplu ktoremu dam zrobic kilka kolek na moto, zaden z niego motocyklista - zreszta zawsze mu mowie ze "Nie masz jaj zeby jezdzic na moto :crossy: ". I nie chodzi mi o to ze prawdziwy driver to zaraz pakuje bambetle, kamizelę odblaskową i rusza w Bieszczady ale o sam fakt ze swiadomie i z sercem wybral taki srodek transportu. Ten gosc z filmiku chcial sie tylko przejechac.

 

Swiety nie jestem i lubie ostrzej pogonic ale naprawde kiedy pierwszy raz uslyszalem te wiadomosc w radiu to od razu pomyslalem "to nie byl motocyklista". Z reguly bronie takich swirow bo mi w pracy od razu kumple staraja sie wsasc na psychę ale ja ich zlewam, zawsze zbywam to smiechem. W tym przypadku tego nie zrobilem. Nawet pomyslalem ze sie juz stary robie ale doszedlem do wniosku ze tylko mniej pier...niety jestem od goscia o ktorym piszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...