Skocz do zawartości

II Mazurski Zlot Motocyklowy "MOTOZGON.PL", 5-7.09.2008


MOTO-ZGON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ważne jak i co...byle mówić...motozgon III ...nabiera rozmachu :biggrin:

 

...wy sie tam produkujecie ...a to marcketingowa prowokacja jest :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Każdy uczy się na swoich błędach...więcej osób przyjedzie -więcej osób nie wróci.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oj Falko, wszystko pokręciłeś! Przecież mieliśmy w zmowie oczerniać i BOJKOTOWAĆ ten zlot, a nie na niego wszyscy jechać... Teraz masakra jakaś wyszła, zamiast bojkotu będziemy nabijać frekwencję... Ech :rolleyes:

Jak ty słuchałeś na tym tajnym posiedzeniu?!? Mówiłem zsuń kaptur poniżej uszu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oj Falko, wszystko pokręciłeś! Przecież mieliśmy w zmowie oczerniać i BOJKOTOWAĆ ten zlot, a nie na niego wszyscy jechać... Teraz masakra jakaś wyszła, zamiast bojkotu będziemy nabijać frekwencję... Ech :rolleyes:

Jak ty słuchałeś na tym tajnym posiedzeniu?!? Mówiłem zsuń kaptur poniżej uszu!

 

 

Upss ... czyli było na tajnym że ,,wszyscy jedziemy po tym zlocie '' a nie ,,wszyscy jedziemy na ten zlot '' :icon_question:

 

... jaka szkoda , bo chciałem zobaczyć tego fenomena który potrafi takie ,, mega kapele'' przekonać do zagrania na scenie zrobionej ze straganu :notworthy:

Edytowane przez falko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tu piszą o tym o tamtym a nic nie piszecie kiedy MOTOZGON III

 

mam nadzieję że całe EKG pojawi się w Zgonie coby rozruszać troszkę imprezkę

 

ps.osobiście wyśle fax z rezerwacją :biggrin:

 

Będziemy na Ciebie czekać Gerardzie, ugościmy Cię po królewsku :notworthy: i przygotujemy się jak należy.

 

Tylko mała prośba: jeśli się zdecydujesz przyjechać, to aby III Zlot podobał się Tobie co najmniej tak, jak I (pisałeś już o swoim zadowoleniu I Zlotem) jak będziesz znów montował ekipę, pamiętaj, żeby właśnie zarejestrować dla Was miejsca zgodnie z regulaminem zlotu.

 

Dziękuję za deklarację i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam Cię Kjujik i dziękuję za dołączenie do grona specjalistów od oceny zlotu, na którym nie byli :clap:

---ciach---

1. Nie oceniam zlotu, podaję swoje zastrzeżenia w ogólnej dyskusji, pytań nie zadaję lecz łudzę się iż sam coś napiszesz o owej pomocy. Ot ciekawość dodatkowo w temacie co kryje się pod "wspierają nas" i znaczkiem np Komendy Głównej Policji ?

 

2. Pisanie o statystykach odwiedzin na stronie jest niestety jawnym naciąganiem gdyż każde przeładowanie strony podbija licznik ...

 

3. Pokój z kuchnią Cubamen :)

 

kjujik

 

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko jest napisane na stronie jak ta pomoc wygląda. Teraz to jestem w prawdziwym klinczu, ;) bo prosisz Kjujik abym wypowiedział się na ten temat, ale jak zacząłem o tym pisać kilka postów wcześniej to dostałem "fangę od Astarte", która w sumie ma rację, że trochę nie fair jest rozdmuchiwać, że się tak pomaga dzieciakom (ekg też pomaga-widziałem na ich stronie). Ale z drugiej strony, jakbym nie trąbił, że każdy może (ale nie musi) coś przywieźć dzieciakom, to zapewne tych darów byłoby mniej, a tak, naprawdę było ich dużo na II Zlocie.

 

Ale co tam: Uważam, że aby skutecznie pomóc dzieciakom - a w mazurskich Domach Dziecka brakuje naprawdę wszystkiego - trzeba zrobić trochę szumu. O moich własnych zakupach i przeznaczeniu własnych środków na ten cel nie będę pisał bo znów ktoś się odezwie mówiąc, że uprawiam marketing...

 

Powiem więc tak, wszystko jest na stronie http://www.motozgon.pl - jak dotychczas, tak i na III Zlocie będziemy zbierać tylko dary rzeczowe:

 

- książki

- przybory szkolne

- zabawki

- dom dziecka prosił także o kosmetyki, podobno mają z tym duży problem, a chodzi o zwykłe rzeczy, typu mydło, jakieś proste dezodoranty, środki higieniczne. Może ktoś z Was ma dojście do jakiejś firmy z takich branż i jest w stanie pomóc?

- może macie jeszcze jakieś inne fajne pomysły jak dzieciakom zrobić frajdę? (poza jazdą na kole of course ;) )

 

Jeśli chodzi o tą statystykę to sprawa jest prosta, nie jestem aż takim specem w budowie stron www. Zlotowa w zasadzie była moją pierwszą - wciąż się uczę i nie jest doskonała. Nie wiem jak zrobić inaczej ten licznik, ale jak patrzę na stat4u, to odbiega jedynie jakieś 20% od wskazań statystyk, więc chyba nie jest źle.

 

Co do "wspierają nas", to w tym przypadku chodzi o przekazaną statystykę wypadków, która jest w Polsce przerażająca. 70% wypadków z udziałem motocyklisty ma miejsce z winy pojazdu innego niż motocykl :icon_idea: . Może czasem się poturbujemy (jak tu na forum ;) ) ale na pewno na drodze nie stanowimy zagrożenia - to chory mit, który nam psuje niepotrzebnie opinię. Na kolejnym zlocie, planujemy zrobić też test skutków picia alkoholu, pokazując jak zmieniają się promile (alkomat) w miarę upływu czasu itd...

 

Na każdy zlot jest oddelegowany policjant motocyklista, zwykle z fajnym moto (ostatnio Suzuki Bandit nomen omen :buttrock: ) Policja jest też w kontakcie z nami, gdyby miało dojść na zlocie do jakichś nieciekawych akcji. Dotychczas obecność Policjanta bardzo pozytywnie wpływała na bezpieczeństwo zlotu. Nic nie zginęło, nikomu nic się nie stało. Ze względów bezpieczeństwa na kolejny zlot najprawdopodobniej będziemy wpuszczać tylko osoby, które zarejestrowały się faksowo / mailowo, z podaniem kompletnych danych. Wychodząc z założenia, że jak ktoś się wstydzi swojego nazwiska i nr. motocykla, to jest to niedobra sytuacja rodząca zagrożenie. Wiem, że nie wszystkim się podoba ta jawność, ale takie mamy zasady. Albo jedziesz i akceptujesz je, albo nie. Nie ma przymusu...

 

W ogóle liczę, na życzliwe i konstruktywne uwagi dot. pomysłów na kolejny zlot. Chciałbym, aby był on wypadkową oczekiwań motocyklistów. Zachęcam do kontaktu na Priv - zapewne macie jakieś dobre doświadczenia z innych zlotów, lub może część z Was organizowała imprezy na więcej osób...

 

Ot tyle

 

:lalag:

 

Wielkie pozdro dla Wszystkich...

Praetor

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak sądziłem po napisaniu niepochlebnej opinii zostałem wyrzucony z forum motozgonu. Podejrzewam, że opinii też już nie ma.

 

Żeby nie było dopełniłem wszystkich wymagań rejestracyjnych i odpowiedziałem na durne pytania administratora.

 

P.S. To pisałem ja Miklas, niechcący z konta Astarte

Edytowane przez Astarte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgadzam z decyzją administratora o usunięciu Twojego konta, co wyraziłem na forum (dowód poniżej) ale faktem jest, że nie zastosowałeś się do regulaminu forum, tak jak nie zastosowałeś się do regulaminu Zlotu.

 

Pzdr

Praetor

 

PS

 

O skasowaniu Miklasa napisali,

 

Praetor:

 

Administratorze,

 

Uważam, że źle zrobiłeś kasując Miklasa. Być może obiektywnie na to zasłużył bo przegiął, ale teraz dostarczyłeś mu "wody na młyn". Będzie uchodził, za męczennika. Lepiej było go zostawić. Niech sobie gada... przecież i tak przy odrobinie analitycznego zacięcia widać było, że nie ma racji, a emocjonalne wynurzenia wynikały stąd, że świadomie nie chciał się zarejestrować na zlot, a później narzekał, że nie miał miejsca...

 

Ech...

Szkoda....

 

Administrator:

 

Z przykrością zawiadamiam, że po raz pierwszy (mam nadzieję, że ostatni) administrator forum podjął decyzję o usunięciu użytkownika z Forum. Miklas - bo o nim mowa, był na forum bardzo krótko - 5 dni i jak sam stwierdził, zapisał się na forum tylko po to aby wyrazić swoją negatywną opinię o zlocie. W ocenie administratora naruszył postanowienia regulaminu forum, ponieważ mimo próśb administratora nie odpowiedział na wszystkie pytania, mające na celu ustalenie intencji oraz rzetelności formułowanych treści. Mimo, że osoba ta nie zatrzymała się na terenie ośrodka zlotowego, podczas II Zlotu i nie uczestniczyła w atrakcjach zlotowych, spędzając czas zupełnie gdzie indziej (sama pisząc, że: "większą część czasu spędziliśmy poza terenem zlotu") manipulowała tak wypowiedziami, że można było odnieść wrażenie, że była na zlocie i ma prawo oceniać jego wszystkie punkty programu. Osoba ta m. in. twierdziła, że:

- w ramach wpisowego na II zlot rzekomo część osób miała zapewnione wyżywienie, a część nie (nieprawda, wpisowe nie zawierało wyżywienia)

- rzekomo nie było możliwości zapisania się na zlot wcześniej (nieprawda)

 

Poza tym wyszło na jaw, że na zmianę z bliską jej osobą na innym forum dyskusyjnym, wyrażała negatywne oceny o zlocie, budując wrażenie, że dwie niezwiązane ze sobą osoby mają podobne odczucia o zlocie.

 

Jako zbyt emocjonalne zostają również usunięte posty:

- Clico (Pozytywne o Zlocie, a negatywne o Miklasie)

- Praetor'a (zbyt emocjonalna reakcja na negatywne opinie Miklasa)

- Miklasa (jako złośliwe i działające na szkodę zlotu i jego dobrego imienia).

W tym ostatnim przypadku nie chodzi o fakt, odmiennego poglądu, czy opinii, lecz działania sprzeczne z dobrymi obyczajami.

 

Administrator analizował również wypowiedzi tej osoby na innych forach dyskusyjnych, gdzie wykraczały one poza ramy zwykłej krytyki, wkraczając w obszar złośliwych zamierzeń. Mimo upomnień i uprzejmych próśb, osoba ta nie zastosowała się do obiektywnych zaleceń.

 

Z pozdrowieniami

administrator forum

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

Administrator:

 

Z przykrością zawiadamiam, że po raz pierwszy (mam nadzieję, że ostatni) administrator forum podjął decyzję o usunięciu użytkownika z Forum. Miklas - bo o nim mowa, był na forum bardzo krótko - 5 dni i jak sam stwierdził, zapisał się na forum tylko po to aby wyrazić swoją negatywną opinię o zlocie. W ocenie administratora naruszył postanowienia regulaminu forum, ponieważ mimo próśb administratora nie odpowiedział na wszystkie pytania, mające na celu ustalenie intencji oraz rzetelności formułowanych treści. Mimo, że osoba ta nie zatrzymała się na terenie ośrodka zlotowego, podczas II Zlotu i nie uczestniczyła w atrakcjach zlotowych, spędzając czas zupełnie gdzie indziej (sama pisząc, że: "większą część czasu spędziliśmy poza terenem zlotu") manipulowała tak wypowiedziami, że można było odnieść wrażenie, że była na zlocie i ma prawo oceniać jego wszystkie punkty programu. Osoba ta m. in. twierdziła, że:

- w ramach wpisowego na II zlot rzekomo część osób miała zapewnione wyżywienie, a część nie (nieprawda, wpisowe nie zawierało wyżywienia)

- rzekomo nie było możliwości zapisania się na zlot wcześniej (nieprawda)

 

Poza tym wyszło na jaw, że na zmianę z bliską jej osobą na innym forum dyskusyjnym, wyrażała negatywne oceny o zlocie, budując wrażenie, że dwie niezwiązane ze sobą osoby mają podobne odczucia o zlocie.

 

Jako zbyt emocjonalne zostają również usunięte posty:

- Clico (Pozytywne o Zlocie, a negatywne o Miklasie)

- Praetor'a (zbyt emocjonalna reakcja na negatywne opinie Miklasa)

- Miklasa (jako złośliwe i działające na szkodę zlotu i jego dobrego imienia).

W tym ostatnim przypadku nie chodzi o fakt, odmiennego poglądu, czy opinii, lecz działania sprzeczne z dobrymi obyczajami.

 

Administrator analizował również wypowiedzi tej osoby na innych forach dyskusyjnych, gdzie wykraczały one poza ramy zwykłej krytyki, wkraczając w obszar złośliwych zamierzeń. Mimo upomnień i uprzejmych próśb, osoba ta nie zastosowała się do obiektywnych zaleceń.

 

Z pozdrowieniami

administrator forum

Śniłem sen w którym wszyscy przestrzegali regulaminów, byli uprzejmi dla siebie i kochali dobro i małe zwierzątka. W świecie z tego snu zakazany był alkohol, palenie gumy i usuwano użytkowników za złośliwość i działanie na szkodę oraz wbrew dobru imienia. Najsrożej jednak karano za sprzeczność z dobrymi obyczajami bo za tę przewinę palono na stosie. Obudziłem się z krzykiem ... taki ładunek dobra i uprzejmości jest nie do zniesienia. Brr na szczęście odbywa się raz w roku gdzieś na północy Polski :)

 

Myślę jednak że warto zobaczyć ów skansen dobrych wibracji gdzie motocykliści na zlocie są trzeźwi, nie drą mord po 22:00 a co więcej z ochotą poddają się cechowaniu ... ups rejestracji.

Warto jednak brać przykład z innych i zostawić motocykl poza zlotem a zawitać piechty. Przecież jako NIE motocyklista będzie można targać mordę i chlać na umór ;)

 

kjujik

 

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was .Wszystko jest robione dla Waszego dobra drodzy motocykliści .Nad Waszym bezpieczeństwem będzie nawet czuwał Pan Policjant a Wy sie czepiacie , oj nieladnie*

Prosze oto dowód.

"Na każdy zlot jest oddelegowany policjant motocyklista, zwykle z fajnym moto (ostatnio Suzuki Bandit nomen omen ) Policja jest też w kontakcie z nami, gdyby miało dojść na zlocie do jakichś nieciekawych akcji. Dotychczas obecność Policjanta bardzo pozytywnie wpływała na bezpieczeństwo zlotu. Nic nie zginęło, nikomu nic się nie stało. Ze względów bezpieczeństwa na kolejny zlot najprawdopodobniej będziemy wpuszczać tylko osoby, które zarejestrowały się faksowo / mailowo, z podaniem kompletnych danych. Wychodząc z założenia, że jak ktoś się wstydzi swojego nazwiska i nr. motocykla, to jest to niedobra sytuacja rodząca zagrożenie. Wiem, że nie wszystkim się podoba ta jawność, ale takie mamy zasady. Albo jedziesz i akceptujesz je, albo nie.

 

Propagowane będzie bezpieczeństwo jazdy na motocyklu .Kultura przedewszystkim ,nie ma palenia gumy (chyba że organizator na to pozwoli) i darcia mordy po 22 a tym bardziej "pałowania" sprzeta w czasie ciszy nocnej.Organizator prosił o wskazówki na temat zlotu ,otóż wprowadziłbym dwie zasadnicze zmiany lub inaczej mówiąc udogodnienia dla organizatora .

1.Każdy z naciskiem na każdy ,kupujący piwo lub inny napój"wyskokowy" powinien niezwłocznie zdeponować kluczyki do motocykla (do odebrania w póżniejszym terminie) Wpłynie to na bezpieczeństwo motocyklistów jak również wzrost kultury na zlocie oraz wyeliminowanie w ten sposób czynów szkodliwych społecznie ( palenie gumy i "pałowanie" motocykla tudzież strzelania z wydechów) w stanie wskazującym na spożycie alkoholu w czasie ciszy nocnej.

2.Wykorzystanie alkomatu i badaniu trzeźwowści motocyklistów po zakończeniu zlotu w obecności w/w Pana Policjanta i eliminowanie w ten sposób zagrożenia wynikającego z poruszania sie motocyklem po drogach publicznych w stanie wskazującym na spożywanie alkoholu .

Wprowadzenie tych dwóch zmian wpłynie bardzo pozytywnie na wizerunek zlotu oraz podkreśli profesjonalne podejście do tego zagadnienia samego Organizatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie możecie jakoś zwięźlej pisać :icon_evil:

 

czytać mi się nie chce, a że na "trójkę" się wybieram trochę mnie panika łapie że przeoczę coś istotnegoi :icon_mrgreen:

 

może by tak ograniczenia jakieś małe wprowadzić do du...py z tą elokwencją :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...