Skocz do zawartości

Tłumik, układ wydechowy, proszę o pomoc


DT50R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tecnigas RSG, Arrow, Gianelli, Metrakit hand made, Polini, SCR Corse, to sa jedne z najlepszych firm produkujacych wydechy ; od 600 zl za metrakita, tecnigasa, do 1500 za scr corse... detka ma bardzo dobrze zrobiony dyfuzor,trzeba go tylko wybebeszyc i zmienic koncowke wydechu i jest extra :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo_mo , detka jest akurat dobrze zestrojona silnikowo, ale idzie to poprawic, wybebeszajac wydech, zmieniajac koncowke na lepsza + gaznik 19-21 z 80 km/h idzie smialo 110 wyciagnac ;) przyjmujac ze zabawa z wydechem + koncowka = 150 zl + 150 uzywany gaznik za 300 zl masz 30 km/h wiecej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo_mo , detka jest akurat dobrze zestrojona silnikowo, ale idzie to poprawic, wybebeszajac wydech, zmieniajac koncowke na lepsza + gaznik 19-21 z 80 km/h idzie smialo 110 wyciagnac ;) przyjmujac ze zabawa z wydechem + koncowka = 150 zl + 150 uzywany gaznik za 300 zl masz 30 km/h wiecej :buttrock:

z 50 110km/h??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z 50 przerobionej na 70ccm + rozbebeszony dyfuzor i przelotową końcówkę wydechową. Wtedy może zamknie 110km/h ale zwykła 50ccm nie ma takiej opcji... Wiem bo sam miałem 50 i przerabiałem ja na 70ccm i to była Suzuki TS po remacie szła mi 100-105km/h a jak rozbebeszyłem dyfuzor i zmieniłem końcówkę to od razu zyskała o 10km/h więcej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poradźcie jaki zębatki wsadzić żeby uzyskać lepsze osiągi może macie jakąś konkretną porządną firme??

 

P.S Pewien gość na Allegro kiedyś twierdził, że jego DT50 (odblokowana na starych zębatkach) wyciąga 101km/h

 

Daj sobie spokoj znaczy nie wiem co masz na mysli pod slowem "osiagi" predkosc czy przyspieszenie bo zabawa z zebatkami wiarze sie z tym ze na jednym zyszkujesz a na drugim sporo tracisz.Standardowe ustaiwenie jest najlepszym kompromisem pomiedzy predkoscia a przyspieszeniem a z zebtakami to jest tak jak z przerzutkami w roweze ja to zawsze sobie tak rozumuje.Jesli z przodu jest wieksza to idze wiecej jesli mnijesza jest mocniejszy a z tylem jest odwrotnie.Zreszta co ja sie produkuje jak wystarczy pomyslec logicznie a co do firm to jest duuuuuzo.Jedna z bardziej znanych jest D.I.D ale jest wiele innych.W tym niech ktos inny ci pomoze bo ja nie ten typ motocykli :icon_rolleyes: :icon_mrgreen: a co do tych 100km/h to mozliwe ze przesadzil ale z 90 pojdzie jak nic ja na 4 w swojej DT jehclaem 70km/h

Edytowane przez KUBAS007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokoj znaczy nie wiem co masz na mysli pod slowem "osiagi" predkosc czy przyspieszenie bo zabawa z zebatkami wiarze sie z tym ze na jednym zyszkujesz a na drugim sporo tracisz.Standardowe ustaiwenie jest najlepszym kompromisem pomiedzy predkoscia a przyspieszeniem a z zebtakami to jest tak jak z przerzutkami w roweze ja to zawsze sobie tak rozumuje.Jesli z przodu jest wieksza to idze wiecej jesli mnijesza jest mocniejszy a z tylem jest odwrotnie.Zreszta co ja sie produkuje jak wystarczy pomyslec logicznie a co do firm to jest duuuuuzo.Jedna z bardziej znanych jest D.I.D ale jest wiele innych.W tym niech ktos inny ci pomoze bo ja nie ten typ motocykli :notworthy: :banghead: a co do tych 100km/h to mozliwe ze przesadzil ale z 90 pojdzie jak nic ja na 4 w swojej DT jehclaem 70km/h

nie wątpie w to ze leciałes 90 ale na 5 juz nie bedzie miecsiły zeby się uciagnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...