Skocz do zawartości

Kilka faktów nt aut sprowadzanych przez handlarzy


Batman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem kilka tygodni Vito w okolicach 20tyś zł. Pojechałem specjalnie do Leszna oglądać "rewelacyjne w idealnym stanie z małym przebiegiem".

Czekam na Wasze komentarze dlaczego nie kupiłem :)

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T860589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem kilka tygodni Vito w okolicach 20tyś zł. Pojechałem specjalnie do Leszna oglądać "rewelacyjne w idealnym stanie z małym przebiegiem".

Czekam na Wasze komentarze dlaczego nie kupiłem :P

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T860589

 

Zapodawaj dlaczego! Przebieg skręcony o jakieś 300 tysięcy? Ksiązka serwisowa wątpliwego pochodzenia? Składany z 3 Vitków? Po dachu? ;) Co tam jeszcze może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah...

Ale nie tylko sprowadzanych to się tyczy...

Ja szukałem transita minimum 6 osobowego do firmy...

Znalazłem w Orbis transport... 2005 rok, przebieg 65000km, bezwypadkowy....

cacuszko... ale rzeczywistość okazała się brutalna :icon_mrgreen:

Już na spotkaniu pan coś tam bąknął, że miało dwie maleńkie przygody, pokazał faktury itd, niby nic poważnego... Ale później, jeszcze szyba z innego roku, powycierana kierownica, pedały, siedzenia...

, dzrwi tylne wpadają do środka... i hmmm wyszło na to, że auto po sporych przygodach i do tego skręcone pewnie ze 165000km :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodawaj dlaczego! Przebieg skręcony o jakieś 300 tysięcy? Ksiązka serwisowa wątpliwego pochodzenia? Składany z 3 Vitków? Po dachu? :buttrock: Co tam jeszcze może być...

 

 

BINGO!

 

Auto ma lekko 400 koła, oczywiście książki brak, kiera tak wytarta że można się w niej przejrzeć, gałka zmiany biegów tak samo. A na pytanie dlaczego przycisk otwierania szyby jest wytarty do białości sprzedawca powiedział że może ktoś miał aceton na palcu i otwierał szybe :)

w tym momenci umarłem ze śmiechu.

Acha fura była bita w prawy przód: nowy zderzak, grill, lampa, kierunki, błotnik, zawiecha, wahacz, próg itp.

Tak więc jak usłyszałem przed przyjechaniem czy warto przyjeżdżać? Usłyszałem "Będzie Pan naprawdę zadowolony stan rewelacja"

 

Ręce opadają... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BINGO!

 

Auto ma lekko 400 koła, oczywiście książki brak, kiera tak wytarta że można się w niej przejrzeć, gałka zmiany biegów tak samo. A na pytanie dlaczego przycisk otwierania szyby jest wytarty do białości sprzedawca powiedział że może ktoś miał aceton na palcu i otwierał szybe :clap:

w tym momenci umarłem ze śmiechu.

Acha fura była bita w prawy przód: nowy zderzak, grill, lampa, kierunki, błotnik, zawiecha, wahacz, próg itp.

Tak więc jak usłyszałem przed przyjechaniem czy warto przyjeżdżać? Usłyszałem "Będzie Pan naprawdę zadowolony stan rewelacja"

 

Ręce opadają... :banghead:

 

Eeeetam, Maćku nie przejmuj się ;)

 

A ten tekst - "Będzie Pan naprawdę zadowolony stan rewelacja" - słyszałem po nocach :wink:

 

A tak nawiasem mówiąc to ładnie musiał być "puknięty" jeśli nawet zawiechę ruszyło :biggrin:

 

Ano lekko nie jest :)

trzeba się dobrze naszukać żeby coś znaleźć :)

 

Nie, w naszym kraju nawet szukając nie znajdziesz nic dobrego. W naszym kraju nie ma dobrych aut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym kraju nie ma dobrych aut ;)

 

sa tylko ci ktorzy je maja nie zamierzaja ich nikomu sprzedac, he, he

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli juz zamierzaja to cena jest znacznie wyzsza:) to samo z moto :biggrin: wiem bo doplacilem i odziwo 3 lata hondzia smiga, przebieg rowniez zabujczy 80tys no i wiek... 2009 skonczy 20 lat :banghead:

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli juz zamierzaja to cena jest znacznie wyzsza:) to samo z moto :banghead: wiem bo doplacilem i odziwo 3 lata hondzia smiga, przebieg rowniez zabujczy 80tys no i wiek... 2009 skonczy 20 lat :crossy:

 

To i tak jak ja :crossy: Zapłaciłem więcej za swoją niunię ale prawdziwa igiełka i od pierwszego własciciela :icon_mrgreen: A co do samochodów to warto wspomnieć, że bardzo "uczciwym" zaglębiem jest komis przed wjazdem do Gniezna po lewej stronie jadąc trasą od Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tamtejsze komisy ogólnie miały kilka spraw na bakier z prawem. Była tam ponoć cała szajka w wydziale komunikacji, badaniach technicznych itd.... Mój kumpel padł ofiarą ich matactw i w tej chwili wozi się autem, z którym do wyjaśnienia sprawy czy tam zakmnięcia śledztwa nic nie może zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtejsze komisy ogólnie miały kilka spraw na bakier z prawem. Była tam ponoć cała szajka w wydziale komunikacji, badaniach technicznych itd.... Mój kumpel padł ofiarą ich matactw i w tej chwili wozi się autem, z którym do wyjaśnienia sprawy czy tam zakmnięcia śledztwa nic nie może zrobić.

 

Miło, że informujesz :lalag: Tylko mnie upewniłeś w przekonaniu, że nie ma nawet po co tam jechać jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że informujesz :lalag: Tylko mnie upewniłeś w przekonaniu, że nie ma nawet po co tam jechać jeszcze raz.

 

 

Nie wiem komu można ufać w dzisiejszych czasach w kwestii zakupów motoryzacyjnych...

Albo kupować od dobrego znajomego albo sprawdzać każde auto z fachowcem...

No można jeszcze kupować od 1go waściciela po dokładnm sprawdzeniu wszystkiego.

Innymi słowy - Przesrane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu można ufać w dzisiejszych czasach w kwestii zakupów motoryzacyjnych...

Albo kupować od dobrego znajomego albo sprawdzać każde auto z fachowcem...

No można jeszcze kupować od 1go waściciela po dokładnm sprawdzeniu wszystkiego.

Innymi słowy - Przesrane :)

 

Zawsze możesz kupić sobie nowy motocykl/samochód prosto z salonu :icon_mrgreen: "Łowcy okazji" którzy myślą, że kupią tanio np: 10 letni samochód w idealnym stanie mnie po prostu śmieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć łowienie okazji, ale co ma zrobić ktoś, kto chce sobie kupić jakieś autko na początek? Przecież świeżo po zrobieniu kwitów nie wezmę nówki sztuki z salonu. Raz - zwyczajnie mnie nie stać, dwa - jak przytrę albo stuknę to nie ma płaczu (a i z częściami zamiennymi chyba też nieco łatwiej). Ile jest takich osób, które mają znajomości i mogą ze sobą ciągnąć mechanika na drugi koniec Polski, tylko po to, żeby powiedział że to trup? Poroniona sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...