Skocz do zawartości

Jaki motor dla dwumetrowca??


Rekomendowane odpowiedzi

Damka też jest OK co nie zmienia faktu że to damka

 

Ja mam szybę wysoką z GIVI i przy 200 km/h daję radę a przelotowe to 150-170km/h

 

Mały DL głupio wygląda z miejscem na drugą rurę za to silnik ma nowocześniejszy.

 

 

Pzdr

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałem ten sam problem ostatnio, ale ja byłem zdecydowany: enduro. Mam 195cm i kupiłem enduro/funduro i jest spoko. Mieszczę się, jest wygodnie i fajne jest to, że nie czuje się jak na kocie. :icon_mrgreen: Na początek 650 przy 180kg mi wystarcza, może kiedyś się przesiądę na coś mocniejszego. Kiedyś rozważałem jakiegoś czopka, ale wybrałem enduro za jego uniwrsalność i nie podatność na polskie "drogi". :icon_mrgreen:

Edytowane przez majki_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest na forum jakiś wysoki motonita? Jaki polecacie motocykl dla faceta 196cm wzrostu? Żeby sie dobrze czuł na nim i wyglądał??

Piszcie-może jakieś doświadczenia?

 

W kazdym razie adekwatny do uprawnien, umiejetnosci i ergonomi.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damka też jest OK co nie zmienia faktu że to damka

 

Ja mam szybę wysoką z GIVI i przy 200 km/h daję radę a przelotowe to 150-170km/h

 

Mały DL głupio wygląda z miejscem na drugą rurę za to silnik ma nowocześniejszy.

Pzdr

 

Z tego co wiem od dealerów, to Suzuki pracuje nad następcą DL1000 i to dosyć aktywnie, bo mają straszną dziurę w sprzedaży w tym segmencie (a wszystko przez Euro3). Podejrzewam, że po poprawkach to nowy tysiączek będzie miał zdecydowanie nowocześniejszy silnik. A wtedy... a wtedy przyjdzie czas na zmiany :icon_twisted:

 

Sry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

varadero, xjr, r1150gs, dl1000... panowie, nie za wiele dla świeżaka..? o wyborze motocykla w pierwszej kolejności decydują umiejętności prowadzenia. tym bardziej, że jeśli gość jeszcze nie wie, co go kręci na 2 kółkach, to może mu się spodobać armatura, i wtedy te porady do niczego mu się nie zdadzą ;>

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEDAWNO BYLEM PRZED TYM SAMYM WYBOREM - PRAWIE DWA METRY WZROSTU I BARDZO MALE DOSWIADCZENIE...SKONCZYLO SIE NA YAMASZCE TDM I WYBÓR OKAZAL SIE REWELACYJNY - PLYNNIE I DELIKATNIE ODDAJE MOC I PRZEDE WSZYSTKIM -REWELACYJNA NA NASZE DROGI CO PRZY PEWNYM BRAKU UMIEJETNOSCI OKAZUJE SIE NA NASZE KOLEINY BARDZO POMOCNE

NIESTETY....NA POLECANYM DO NAUKI GS WYGLADALEM JAK NA JAMNICZKU WIEC...WITAMY W SWIECIE MOTOCYKLOWYCH DŁUGAJÓW I ICH PROBLEMÓW;-)) ;)

Edytowane przez devero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chętnie pomoge,

 

Honda transalp, rocznik 2008 w dobrej cenie, po lokalizacji widze ze troche daleko ale da sie cos na to zaradzic,

 

z hasłem "żyrafy wchodzą do szafy" dobry rabat sie znajdzie :P :icon_mrgreen: :notworthy:

 

Szczegóły w linku :buttrock:

 

 

 

:flesje: :crossy: :crossy:

Honda-the Power of Dreams.

www.wyszomirski-honda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Fazer 600 model 2004->

jak kupowałem swoje moto XT600 (mój wzrost 185cm) do tego fazerka (http://www.motorakowski.pl/component/option,com_ponygallery/Itemid,35/func,viewcategory/catid,61/) przysiadał się chłopak o wzroście zbliżonym do 2m, dokładniej chyba 196cm i wyglądał całkiem znośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...