Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niech kazdy sprawdzi czy jest

potem niebedzie juz reklamacji :clap:

jedno miejsce jest wolne ale go niema ( pewna osoba prosila mnie o rezerwacje) nieda rady wplacic kasy przed zaplata wiec zaplaci jak przyjedzie a jak nieprzyjedzie to poskaldamy sie po 1zl i juz bedzie wszystko gralo

ok zalaczam liste osob z podzilem na domki i osoby odpowiedzilane

pamietajcioe ze niewpuszcza was jak szramka niebedzie , jak cos to dzwonic to to zmienie

uff to chyba wsztsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Bronx, nie wiem jak to bedzie z moim netem, bo dzisiaj przechodzimy na DSLa z neostrasy, wiec moze byc jajo, jesli sie cos posypie z instalacja.

Wiec w razie czego moj domowy (32) 4230595 (a koma juz dawalem). Dzisiaj bede po 17 w domu, jutro jestem caly dzien - do dyspozycji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moja propozycja w rybniku zbiurka podz szpila o godz 13 a gliwice zostaja jak byly !!!!!!!!!!

Grupa Zachód zjawi się w składzie krasnal, Borda i QuadMan w Gliwicach tak koło godziny 12.30-13.00 Tylko nie mamy pojęcia gdzie jest ta słynna radiostacja. Przyjedziemy od strony Opola. Czy ktoś się zaoferuje nas poprowadzić :?: Do mnie można zadryndolić 602-430-111 (najlepiej tak do piątku wieczorem).

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek skrobnął:
możemy jak będzie czas połazić po mieście

 

 

Co Ty juz w PSzczynie chcesz się nawalić :?: :mrgreen: :clap:

 

PGR ty pało przecież mieliśmy się spotkać przy zaporze w Porąbce w Witkiem i razem do Pszczyny czy gdzieś tam!!

Przestań pić kiedy posty czytasz bo się z tobą dogadać nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze do tego czasu sie naprawi padaka którą kupuje ,albo red mnie wezmie na tył  :clap:

 

OOO, red na tył ???

Jakieś anale się zapowiadają :lol: , no chyba że redziu sobie pas cnoty założy :)

 

Bedzie o czym w rzeznickiej opowiesci pisać :D

Chapter 7 " Rybnik Anal Party" :D

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal walcie ta slynna niemmmmieckja autostrada caly czas prosto , miniecie Tesco bedzie po prawej stronie , dalej ptosto , przejedziecie taki most , przed nim bedzie ogreniczenie do 50 , strasznie podziurawiony , i za mostem bedzie to 3 zjad w prawo , powinien bys drogowskaz na tarnowskie gory!!

 

Zbyhu posylallem ci PW i gg i inne ze niebedzie mnie w tych godzinach jutro tez NIE!!!!!!

Wiec kietruje te slowa do Ciebie i DracoFishera , umowcie sie pod szpilka najlepeij na 13,30 tak co wszyscy sie poskladamy w 1 miejscu a nie bedziemy latac jak muchy do gowna :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi do głowy przyszło-te domki to jest tylko Bed, czy Bed & Breakfast?????

Jak samo Bed, to czy gdzies bisko jest jakis spożywczo-monopolowy,coby kiełbache na ognicho zakupić i kefirek na rano????

 

Właśnie co z jedzonkiem ??

Jest coś w zasięgu żeby można było sobie coś zjeść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...