Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

No, licze na to ze WSKa bedzie na chodzie, bo dzisiaj np. mialem sprzeglo w proszku i naprawialem to w parku - znowu poszla zawleczka i sie rozkrecilo :clap:.

Juz poskladane, ale musze do tego zajrzec one more time i zrobic zawleczke z tytanu ;P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Bronx czy jak ja sie nie zjawie na tym zlocie bo niestety nie mam czym przyjechac :clap: a juz zaplacilem za domek to czy kasa przepadnie :?:

bo jak narazie nie ma nikogo chetnego co by mnie wzial

chyba ze jakos uda mi sie jeszcze zrobic moto ale watpie teraz nie bede mial czasu szok

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pewno z Porąbki bede jechal z rana w sobote wiec pewnie Darek u Ciebie wyląduje , ewentualnie od razu w Pszczynie :D ale mozna by tez przez Gliwice jechac  :) zawsze to dluzsza traska :clap:

 

Całkiem fajny pomysł. My z Pipcolem zwalimy sie do Darka lub spotkamy sie w Pszczynie. Miło bedzie razem musać na ten Rybnik. :) Jest jeszcze jedna opcja. Spotkanie z Toba Wiciu w Porabce i potem jak wyzej opisalam.

A potem podjedziemy po naszego zjeba Szramcia, zeby nam sie nie zgubił :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pewno z Porąbki bede jechal z rana w sobote wiec pewnie Darek u Ciebie wyląduje , ewentualnie od razu w Pszczynie :D ale mozna by tez przez Gliwice jechac  :) zawsze to dluzsza traska :clap:

 

Całkiem fajny pomysł. My z Pipcolem zwalimy sie do Darka lub spotkamy sie w Pszczynie. Miło bedzie razem musać na ten Rybnik. :) Jest jeszcze jedna opcja. Spotkanie z Toba Wiciu w Porabce i potem jak wyzej opisalam.

A potem podjedziemy po naszego zjeba Szramcia, zeby nam sie nie zgubił :D

Pozdrawiam

 

Może byśmy się spotkali na rynku w Porąbce, albo jak wolisz przy zaporze.

No i określmy się co do godzinki spotkania.

Tak będzie chyba najlepiej bo my z Goffą nie wiemy gdzie Darek mieszka.

A tak to spotkamy się w Porąbce i razem spokojnie pojedziemy do Darka czy tam do Pszczyny

Co Ty na to Wiciu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tylko dawajcie konkretnie znać na kogo mamy w Mysłowicach czekać a z kim się w Pszczynie spotkamy.

Bo się będziemy jak palanty szukać po całej Polsce :clap:

 

Planuję wyjazd z chałupy po jedenastej.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wsazuje na to że Bozia chcąc zwiększyć ilość sobotnich atrakcji ześle lekki deszczyk tudzież zadba o stan naszych opon stosownie obniżając temperaturę powietrza.

Ale co tam, trza być twardym... :clap:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...