Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Goffa ja tez chce z wami jako drugie dziecko jak tylko bierzecie butelki ;) dla szramika to ja tez chce do adopcji Poza tym dzieci mogą z rodzicami w tym zarezerwowanym  :twisted: I 3 mac tam miejsce dla 4 druhen (po dwie na łeb dla dzieciaków)  :mrgreen:

 

Haha, no to pytosz..!! Bedziesz drugim dzieckiem, a co niewiedziales o tym? Sorki juz prostuje, a wiec adopcja obejmuje Ciebie i Szramera, zeby było razniej wójek Red bedzie Wam spiewał do snu :lol: :lol: :lol:

Tylko spicie w spiworach z raczkami na wierzchu :lol: :lol: :lol: :lol: ma sie rozumiec!!

Pozdrawiam

PS. A co w tych butelkach ma byc bebiko czy humana :mrgreen:

 

Robie sie zazdrosny , moze i ja sie zalapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ino coby o tym weselisku rybnickim potem we Wiadomościach nie godali... w razie czego ja się zabarykaduję w śpiworze i będę ostrzeliwał pustymi flaszkami a druhny będą amunicję podawać...

A propos, kasa na te ekscesy już poszła.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przejmuje na chwile inicjatywe organizacyjna od kolegi Bronx-a.

 

Lista osob ktore wplacily bedzie juz niedlugo,w tym tygodniu postaramy sie takowa umiescic.

Prosimy rowniez o niewplacanie wiecej pieniazkow na konto kolegi Bronxa.

Domek bedzie jeden w stuprocentach,drugi prawdopodobnie.Pomiescimy sie.

Ewentualna reszta ktora zamierza tez przyjechac proszona jest o informacje odnosnie ilosci.

Na miejscu mozna zawsze dokupic domek a jak nie to jakos sie scisniemy.

Musimy na dniach zaklepac domki i wplacic naleznosc za zakweaterowanie.

 

To chyba tyle....kolejne niusy juz wkrotce.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na majorce ale w wojnie z j*b** virusem :/ walnol mi sie na ulubione i za chu** nieszlo wejsc na forum i inne no ale poszedl ssie juz kochac :flesje: - to kilka slow bylo na usprawiedliwennnie

Wrzuce liste osob prosze tylko o cierpliwos mam teraz taki zapiernicz ze naprawde szkoda gadac... a na dodatek musze jechac osobiscie do banku bo na necie cos sie spingolilo i niemoge wejsc na konto ... ech

Jeszcze raz prosze o kilka dni i wszystko nadgonie

 

Narazisko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakl wszystko razem majorka notebook i kapitalka + nowy merol i jeszcze kilka innych pierdulrek :)

ok oto lista osob ktore zapalcily jest 22 osob + ja i tuba =24 wiec trza jeszcze 6 do 3 na cala nowa chatke :(

ADAM-WOSIK /2 OSOBY/

darek sztuk jedna)

PGR

3 OSOBY GOFFA + PIPCYK

+ SZRAMEK

Draco Fisher

broda

DELFI)

ANDRZEJTG Z DZIEWCZYNA

SEBA X1

VIT66+JEDNA

W-MAX

QuadMan

ASKOT6+1

zbyhu

KRASNAL

Cichy

 

teraz tak na kogo z tej listy wzias 2 domek ( i ew 3 ) ??????????????

chetni prosze o zglaszanie , mozna tez zamiescic swoje propozycje noclegowe z kolegami

jak cos niejasno to piszcie boppisze tegio posta po kilku glebszych :(

bardzo glebokich :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...