Skocz do zawartości

50 nowych fotek mojego moto - Ogara : )


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie romety to wielkie g..

Wybacz ale nie kazdego stac na Suzuki RMX :) :( :(

 

Dobrze gada, polać mu ;)

 

 

A ty chłopczyku gdybyś zaczął od takich sprzętów to byś się nauczył szacunku i podłapał byś chociaz trochę techniki, bo jak sądze pewnie jestes kompletnie zielony :mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tu masz akurat 100 % racji, kazdy kto ma taki sprzet dobrze nauczy sie budowy dwusuwa.itd. Warto nauczyc sie na romecie, a pozniej jak sie kupi cos drozszego nie oddawac sprzeta do warsztatu, tylko samemu naprawic. Jak sie juz ma jakies podstawy zdobyte na rometach, wszystko idzie dosc latwo, za zlamany pierscien podczas zakladania w ogarze zaplace 1 zł. Bede juz to umial dobrze robic ze jak jakas DT bedzie trzeba remontowac nie zrobie tam tego samego, ale nie zaplace juz 1 zl, ale np.20 zl. Czesto jak gadam z kolesiami co jezdza na skuterkach, na jakies techniczne tematy to robia wielkie oczy, bo nigdy nawet nie dotykali silnika. Dla nich to czarna magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto nauczyc sie na romecie, a pozniej jak sie kupi cos drozszego nie oddawac sprzeta do warsztatu, tylko samemu naprawic

 

Zapominasz ze do japoncow itp. czesto potrzebne sa specjalne narzedzia, schematy itp., ktorych wiekszosc nie posiada w standardowym wyposarzeniu.

 

Ale co do techniki masz 100% racje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ogar by mi w zupelnosci wystarczyl, gdyby sie nigdy nie psul i troszeczke szybciej jezdzil. Ja tam wymagan co do sprzeta nie mam wygorowanych, nie jezdze po terenie, nie jezdze i nie mam zamiaru jezdzic na jednym kole wiec ogar moglby byc w sam raz. Poza tym przejezdzilem nim juz troche czasu i na dlasze trasy przyda sie nowy motorek.

Trajka - a nie myslales czasem o charcie ?

jezdzi troche szybciej, jest troche mocniejszy, ma kierunki - stop i te inne pierdoly, a przedewszystkim jest tanszy od DT ;) :mrgreen:

Widzialem ogloszenie za 400 zl zarejestrowanego :-)

Moze lepiej kupic cos tanszego a potem jak sie zrobi prawko to cos wiekszego ;-)

Nic nie sugeruje - tylko takiego pomysla poddaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ale wiesz, ja na DT mam zmiar jezdzic troche dluzej niz na ogarze czyli licze z 4-5 lat, moze wiecej. Jak mam narazie 15 lat, to juz jak bede mogl sobie prawko zrobic, bede na niej jezdzil. A charta ani simsona nie chce, bo co jak co ale zawsze troche awarii, moze sie zdarzyc. DT to bardziej zaawansowana konstrukcja wiec licze bardziej na jazde niz na naprawianie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licze z 4-5 lat, moze wiecej

Jesli tak to faktycznie lepiej kupic cos lepszego :-)

 

TYm bardziej ze po przesiadce z ogara na charta nie było by czuć wyraźnejzmiany. Dlatego ja kupiłem honde coby pojeździć te 3 lata az zrobie prawko A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem wam szczerze ze troszke przegieliscie z najezdzaniem na tego goscia (sory nie pamietam nicku) co powiedzial ze ogar to gowno. Jak dla mnie ogar jest spoko. Sam chcialem miec ogara na poczatku. A ze trafil sie simson to tylko fart, i ze przekonalem ojca na kupno jego. Pewnie kazdy by chcial miec jakas jaopnie, bo japonie sa obecnie najlepsze jesli chodzi o nowe motorki, ale niestety nie mieszkamy na zachodzie i nie kazdego stac... To tylko jego zdanie, mi np nie podoba sie hmm w sumie mi sie wszstko podoba co ma 2 kolka i jezdzi :mrgreen:. Kazdz ma prawo miec swoje zdanie, a to ze mozna je troche inaczej wyrazic to nc

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie wadliwe i niedopracowane sprzęty

 

skoro jezdza do tej pory - cos w nich musi byc :!:

A Charty to najlepsze polskie motorowerki ...

 

Hmm powiem wam szczerze ze troszke przegieliscie z najezdzaniem na tego goscia (sory nie pamietam nicku) co powiedzial ze ogar to gowno

 

szczerze mowiac masz troche racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhh, PRZEPRASZAM, źle się wyraźiłem, nie chodziło i o to że romety są w ogóle beznadziejne i że wstyd, tylko że to są strasznie wadliwe i niedopracowane sprzęty, nie jest to pożądny motocykl.

To prawda ze technologia w nich uzyta jej poprostu rpzestazala ale nie zgodze sie co do awaryjnosci. Jesli romet jest dobze zrobiony i na bierzaco konserwowany to moze robic duzzzzzzzzo kilkometrow bezawaryjnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...