Skocz do zawartości

Zloty


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK pozwoliłem sobie założyć osobny temat o zlotach aby wszystko było w jednym miejscu i przejrzyście :)

 

Ktoś się może wybiera na zlot do Giżycka?? A konkretniej:

 

XII Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Twierdza Boyen, Giżycko. 25-27.VII.08

 

Tutaj temat na ogólnym

Ja pewnie będę ruszał w piątek z rana (planuję zahaczyć przed Giżyckiem o Mrągowo...), trasa Łuków-Siedlce-Sokołów Pdl.-Zambrów-Łomża... Znaczy trasa 63 ogólnie ;) Jak ktoś chętny można by się zgrupować ;)

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich motocyklistow z okolic Siedlec. Ja jestem z Bialej Podlaskiej. Widze ze straszna cisza na forum ale mam pytanie i mam nadzieje ze ktos smi odpowie mianowicie interesuje mnie data jakiegos pierwszego oficjalnego rozpoczecia sezonu w naszych rewirach jak ktos wie to niech pize. Z gory dzieki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motocyklistow z okolic Siedlec. Ja jestem z Bialej Podlaskiej. Widze ze straszna cisza na forum ale mam pytanie i mam nadzieje ze ktos smi odpowie mianowicie interesuje mnie data jakiegos pierwszego oficjalnego rozpoczecia sezonu w naszych rewirach jak ktos wie to niech pize. Z gory dzieki biggrin.gif

 

Siema, a ja widzę, że jesteś z zalesia :flesje: Ja z Terespola :flesje: Stary szykuj się na rozpoczęcie sezony 1 kwietnia w Częstochowie ;) Czy Ty nie jesteś kolegą Arcera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raptor, ja Giżycka nie planuję(prawdopodobnie w tym czasie śmigam w Bieszczady), ale wyjdzie w praniu, jak coś wcześniej to mój telefon się nie zmienił to dzwoń.

:crossy:

 

Nufry - Częstochowa jest 18.04, ale zaraz jakoś na początku roku było otwarcie w Bielsku Podlaskim

 

Edytowane przez kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno będę w Giżycku ostatecznie tam sie urodziłem więc koniecznie wracam na ojcowizne jeszcze niewiem dokladnie kiedy będę wyjeżdzał a i trasa inna ja jeżdze przez Sochaczew (50) płońsk(7) Olsztyn i dalej Mrągowo, Ryn, Wilkasy i już jest twierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to w zeszłym roku rozpoczęcie sezonu w Bielsku Podlaskim czyli te Synchro było równo 2 maja, pewnie w tym roku będzie podobnie, ale to akurat będzie środek majowego długiego weekendu czyli aż całe 3 dni :wink: , choć jako student to mogę sobie i tydzień w sumie wolnego zrobić,( nie ma to jednak jak studia) więc warto by było gdzieś konretnie się wybrać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to w zeszłym roku rozpoczęcie sezonu w Bielsku Podlaskim czyli te Synchro było równo 2 maja, pewnie w tym roku będzie podobnie, ale to akurat będzie środek majowego długiego weekendu czyli aż całe 3 dni :wink: , choć jako student to mogę sobie i tydzień w sumie wolnego zrobić,( nie ma to jednak jak studia) więc warto by było gdzieś konretnie się wybrać,

 

A będziesz jechał na synchro ??

Jak tak to ja bym się może zabrał.

Fajna impra a i by się ziomków z północy odwiedziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich motocyklistow z okolic Siedlec. Ja jestem z Bialej Podlaskiej. Widze ze straszna cisza na forum ale mam pytanie i mam nadzieje ze ktos smi odpowie mianowicie interesuje mnie data jakiegos pierwszego oficjalnego rozpoczecia sezonu w naszych rewirach jak ktos wie to niech pize. Z gory dzieki :biggrin:

 

 

z tego co mi wiadomo to w naszych rewirach nie ma jakiegoś oficjalnego rozpoczęcia sezonu, a jednym z pierwszych regionalnych zlotów jest zlot Gryfu w Liwie (ok 20 czerwca) lub tzw. czesiek w Mierzwicach (chyba maj) :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie gdzieś na miejsce i trasa po okolicy. Np. w ktoras niedziele... albo lany poniedzialek jak bedzie pogoda.

 

Też tak myślę.

Dziś jest ładna pogoda, ale trzeba przynajmniej parę dni wcześniej się ustawić. Ja dziś lecę gdzieś po okolicy się przejechać. Może ktoś chętny:)?? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nufry, selewon nie wiedział że ja to ja :). Tak, czasem razem śmigamy.

 

Jak będzie coś więcej wiadomo o rozpoczęciu w Białej Podlaskiej to dajcie znać w temacie!

 

Czesiek chyba jest jakoś w czerwcu, ale też już dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...