Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lr1 napisz coś więcej o tym ustawianiu naciągu pasa i KĄTA koła , bo nie kumam ? o co chodzi z tym kątem

Nie dziwię się że nie kumasz, bo trochę źle to sformułowałem :). Z kątem koła chodziło mi o wycentrowanie koła. Jeżeli np. poprzedni właściciel zmieniał oponę, i przy ponownym zakładaniu koła nie wycentrował go dobrze, to siła działająca na pas będzie nierównomierna, co będzie prowadziło do szybszego zużycia pasa. To samo tyczy się naciągu pasa. Nie może być ani zbyt mocno, ani zbyt słabo naciągnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pogaduszki o tym, kto już zaczął sezon znalazły swoje miejsce w odpowiednim wątku przy piwie. i tam proszę je kontynuować

wyjaśnienia "znikających" postów przeważnie dają się pojąć po zapoznaniu się z niniejszym wątkiem: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/108311-przeczytaj-zanim-zalozysz-nowy-temat/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego 1,9 kupiłem na allegro. Nie pamiętam dokładnie u kogo, ale chyba u tego gościa http://allegro.pl/sh...php?uid=2058574

Jeśli to był on, to kiedyś miał instrukcje do wielu modeli. Tylko że nie widzę żeby miał wystawione jakieś instrukcje na aukcji w tej chwili. Może przestał je sprzedawać, ale zawsze możesz napisać do niego i zapytać. Może ci ją sprowadzi i sprzeda.

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy v-stara 1300, ja właśnie w niedzielę także stałem się szczęśliwcem takiego motocykla z 2007 roku, motocykl ściągnięty z USA , i mam prośbę potrzebuję instrukcji obsługi w języku polskim, może ktoś poratuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo umię pisać na forum nie umiałem odpowiedzić na Twojego posta ale dzięki za info o instrukcji xvs1300 dla xv 1900 z Rudy Śląskiej , taki traf że adres który dałeś to bardzo dobry mechanik motocyklowy którego znam osobiście ,jaki ten świat jest mały ! po Twoim wpisie na forum gadałem z nim telefonicznie ! vstar1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...