Skocz do zawartości

Kędzierski pokazał klasę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No to muszę wysłać tę szkocką!

Czachor10-ty, a Kędzierski nie dojść, że dojechał, to jeszcze na 38 miejscu i 5 wśród debiutantów na Dakarze! Poza tym chłopaki pokonali jeden z trudniejszych Dakarów w 26-letniej historii - z 209 motocykli, które wystartowały z Clermont-Ferrand do Dakaru dojechało tylko 65!

Także wielkie brawa dla chłopaków.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę wysłać tę szkocką!

 

coś mi sie Dominiku wydaje, że tatuś Kędzierskiego przeczytał Twojego posta i zmobilizował synka przez sms-a do dotarcia na metę rajdu :lol: :lol: :lol:

takze podziękujmy polskiej ekipie orlen team`u, a także Dominikowi, który przyczynił się do osiągnęcia mety przez Kędzierskiego :lol:

 

bravo chłopaki :!: ;) :) :( :( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Łukasz dostał ksywke "małolat" jako, że jest najmłodszym uczestnikiem rajdu Dakar 2004.

 

Ksywkę Małolat dostał już dawno temu - wtedy, gdy pod swoje skrzydła wziął go J. Czachor i zaczął uczyć fachu.

 

Ja teraz jestem ciekawy czy Kędzierski ma szanse zostać już w Orlen Team i wystartować w następnym Dakarze

 

Raczej nie ma takiej mozliwości. Gdyby nie pech, Dąbrowski byłby w tym roku na pudle w Dakarze, mogę się założyć. Także jak tylko dojdzie do formy to Dąbrowski rusza w tym sezonie w MŚ w enduro rajdach długodystansowych i oczywiście w przysłorocznym Dakarze.

 

Kędzierski ma inne zadanie - we wrzesniu czeka enduro-maniaków niesamowita przygoda - Sześciodniówka! W Polsce! Kędzierski jest w drużynie narodowej i nie może dać ciała.

 

TSM Sokół, mój klub, wystawia swoją drużynę. Jak na razie jadą 3 osoby w SixDays Poland.

 

Jeżeli uzbieram 2500 zł wpisowego, kasę na sześć kompletów opon, mechanika i pozostałe sprawy, to też jadę!!! Uważajcie, marzenia czasem się spełniają, tym bardziej, że są tak blisko - bo w Kielcach.

 

Póki co w kwietniu jedziemy do Kielc sprawdzać trasę (trza się przygotować i poznać ją - to taki handicap dla miejscowych każdego roku ;) ). Nawet jeśli nie pojadę całe sześć dni, to i tak mamy ustalone, że każdy z nas będzie przez kilka dni obstawiał trasę i "duchowo" wspierał jadących w drużynie.

 

Także trzymajcie proszę kciuki! O moich przygotowaniach do Sześciodniówki niebawem napiszę osobny post.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na 6 dniówce w kielcach z 14 lat temu nie pamientam dokładnie kiedy to było wiem ze tato mnie zabrał i byłem małym gnojkiem:) ehh swego czasu sie u nas działo jak był klub motocyklowy przy kopalni TURÓW w klubie jeździli między innymi Wojtek Rencz i Bartek Bęmbenik,było fajnie ale wszsytko padło z dnia na dzień.

Co do kędzierskiego to fajnie ze dojechał do mety ale mógł jechać ktoś kto by dotrzmał kroku jackowi i skończył był rajd w okolicach 10 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie, marzenia czasem się spełniają, tym bardziej, że są tak blisko - bo w Kielcach.

 

I to jak blisko ;) Jak będziecie na sześciodniówce to może wreszcie spotkam kogoś z Was "na realu" :) (mimo, że moja FZR zdecydowanie nie jest stworzona do jazdy po terenie :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzierski nie miał żadnej możliwości powalczenia z czołówką, miał dużo "gorszy" motocykl.

Czachor i Dąbrowski mieli maszyny przygotowane przez KTM tak jak dla zespołu fabrycznego. Te kilkanaście koników więcej i kilkanaśie kilo mniej odgrywa więlką rolę zwłaszcza na długiej trasie.

 

Mnie szczgólnie zaimponował fakt że mimo nie najlepszych warunków fizycznych daje sobie radę na co by nie mówić na wysokiej i ciężkiej rajdowej maszynie.

 

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także trzymajcie proszę kciuki! O moich przygotowaniach do Sześciodniówki niebawem napiszę osobny post.  

pzdr

 

No to już teraz życzymy powodzenia 8) Mam nadzieję, że Twój udział dojdzie do skutku i wszystko pójdzie po Twojej mysli. ;)

P.S. Tym czasem czekamy na pokwitowanie odbioru tej flaszki przez ojca Łukasza :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...