Skocz do zawartości

Subaru Forester


J.A.C.E.K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam do kupienia naprawdę zadbane auto z niedużym przebiegiem (jak w temacie). Od zawsze na nie chorowałem, tylko nie wiem, czy nie powinienem się z niego wyleczyć. Macie jakies doświadczenia? -awaryjność, realne spalanie, koszty utrzymania, komfort i takie tam. Wdzięczny będę za każde wartościowe info.

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam do kupienia naprawdę zadbane auto z niedużym przebiegiem (jak w temacie). Od zawsze na nie chorowałem, tylko nie wiem, czy nie powinienem się z niego wyleczyć. Macie jakies doświadczenia? -awaryjność, realne spalanie, koszty utrzymania, komfort i takie tam. Wdzięczny będę za każde wartościowe info.

Ja.

NIE LECZ SIĘ ABSOLUTNIE !

 

Awaryjność bardzo mała, to proste i na prawdę bezawaryjne auta, choć jeśli już coś trzeba zrobić (zawieszenia, etc.) nie jest tanio. Spalanie to zawsze zależne od stylu jazdy, jeśli jest to wolnossący 2.0 to będzie ci palił około 10litrów. Na mniej raczej się nie nastawiaj.

Prowadzi się całkiem fajnie, dobrze radzi sobie na śniegu, czy w dosyć lekkim terenie. Idealne auto dla kogoś mieszkąjącego w górach, na wsi....

Poza tym ma swój styl i charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Madafaka jak zwykle wie co pisze, 2l bedzie troche anemiczny ale odwdzieczy sie dluzszym zyciem sprzegla ( czy skrzyni jesli to automat ).

Napedy niezniszczalne, ale poloski to elementy podlegajace zuzyciu jak klocki hamulcowe :bigrazz:. Starsze modele dosc spartanskie wewnatrz.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5l wolnossacy - kocham ten silnik miloscia czysta :buttrock:

170KM z ladnym momentem od samego dolu, pali mniej i tanszej benzyny niz moj poprzedni 2.2, naturalna predkosc przy ktorej najlepiej dziala to okolo 140 - 160, po przejechaniu 100 tys km jest mocniejszy niz byl z przebiegiem 30 tys - poezja, tak zreszta jak caly samochod.

Trzeba sie mocno starac zeby prawa jazdy nie stracic :lapad:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, robia te auta też w wersji STi ?

Z tego rocznika, o którym mowa w temacie NIE. Nowsze roczniki Forestera występują jako STI, ale tylko jako RHD JDM :icon_mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=x18goizbqs4

Edytowane przez vfts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...