Skocz do zawartości

Zginął Maniek :-(:-(:-(


pit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z nas pisze "na szczęście zwolniłem - i miałem rację bo mi wyjechał".

 

Ale są nadal tacy, którzy widzą zbliżający się do skrzyżowania samochód ale nie zwalniają. Bo zakładają, że jak mają pierwszeństwo, to mogą poginać 200 km/h. I niestety czasami giną :-(

 

Tyle razy tu czytałem i słyszałem od doświadczonych motocyklistów, że trzeba myśleć za innych. A to myślenie oznacza między innymi zwolnienie w okolicach skrzyżowania - szczególnie, jak ktoś na nim stoi lub się zbliża i go widać. A jak skrzyżowanie jest "ślepe" to tym bardziej wypada z 200 zwolnić do 100.

 

Ja nie wnikam czasami kto ma pierwszeństwo. Ja chcę przeżyć. I dlatego wolę zwolnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz zegar cały szas tyka... i czy bedziemy przed kazdym skrzyzowaniem zwalniac, czy jezdzic 50 na godzine-wszedzie sie rozglądac i na wszystko uwazac to nie jest wazne!!!ktos ten czas za nas zastopuje-nic nam do tego! destiny

 

[*]

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz zegar cały szas tyka... i czy bedziemy przed kazdym skrzyzowaniem zwalniac, czy jezdzic 50 na godzine-wszedzie sie rozglądac i na wszystko uwazac to nie jest wazne!!!ktos ten czas za nas zastopuje-nic nam do tego! destiny

 

:(

to może od razu zawiązać oczy i manetkę do oporu, co? przecież niby co nam pisane - więc po co w ogóle uważać na drodze... boszzz, ręce opadają... głupszego tekstu dawno nie czytałem na tym forum :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jasne! jak czytam podobne wypociny(miedzy innymi twoje) w stylu ze wszedzie uwazam,zawsze zwalniam, prędkosci nie przekraczam to mnie smiech czasem ogarnia!!! ktos ci jeszua wyjedzie i nawet okiem nie mrugniesz "magistrze" motocyklisto(oczywiscie nikomu tego nie zycze)nawet przy tych 60 na godzine! szczesciu Fakt trzeba pomagac ale to nie wszsytko! a tak w ogóle to sie tak nie podniecaj...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jasne! jak czytam podobne wypociny(miedzy innymi twoje) w stylu ze wszedzie uwazam,zawsze zwalniam, prędkosci nie przekraczam to mnie smiech czasem ogarnia!!! ktos ci jeszua wyjedzie i nawet okiem nie mrugniesz "magistrze" motocyklisto(oczywiscie nikomu tego nie zycze)nawet przy tych 60 na godzine! szczesciu Fakt trzeba pomagac ale to nie wszsytko! a tak w ogóle to sie tak nie podniecaj...

 

 

dokladnie jest tak jak mowisz , mozesz sobie zwalniac zatrzymywac sie jezdzic przepisowo i chu*a ci to gwarantuje, wystarczy jakis slepy emeryt albo najebany kozak w bmw i lecisz do piachu bez mrugniecia okiem-smutne ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen. Bog o was zadba...

Odpowiedzialnosc ? Kumacie to ?

Najlepiej zostawic decyzje zmyslonemu przyjacielowi, zeby bylo na kogo zwalic.

Mam znajomych, ktorzy ZAP**** grubo. Jezeli [tfuuuuuu] ktoremus sie cos stanie, to napewno nie bede lamentowal, ze ktos wyjechal i jest K* Ch* i inne.

Kto sieje wiatr ten zbiera burze.

 

ps. zamknijcie topic, albo zrobcie nowy, bo glupio tutaj sie przepychac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernest ma racje, jeden bedzie cale zycie smigał na gumie przy duzych predkosciach i nic mu się nie stanie, drugi bedzie jechał vstromem przepisowo i babka mu wyjdzie i do widzenia. (taka sytuacja miala miejsce u mnie w mieścinie, koleś przezył ale ma zmiazdzone kolano).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernest ma racje, jeden bedzie cale zycie smigał na gumie przy duzych predkosciach i nic mu się nie stanie, drugi bedzie jechał vstromem przepisowo i babka mu wyjdzie i do widzenia.

 

Możesz w trzech zdaniach napisać co chciałeś tym wpisem udowodnić? Że co? Że odkręcajmy "na maksa", nie myślmy, bo co to za różnica z jaką prędkością mamy wypadek?

 

Ludzie ... Ten pierwszy może po prostu ma szczęście. A ten drugi, może gdyby gnał nieprzepisowo to nie miałby zmiażdżonego kolana a leżałby pod ziemią. Nieżywy.

 

Moje zdanie - pewne prędkości są w Polsce mocno niebezpieczne. Każdy z nas sam ustala prędkość z jaką się porusza. I sam decyduje się czy wybrać większe czy mniejsze ryzyko śmierci na drodze. Więc jak gna 200 km/h to ... sorry. Sam wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz w trzech zdaniach napisać co chciałeś tym wpisem udowodnić? Że co? Że odkręcajmy "na maksa", nie myślmy, bo co to za różnica z jaką prędkością mamy wypadek?

 

Ludzie ... Ten pierwszy może po prostu ma szczęście. A ten drugi, może gdyby gnał nieprzepisowo to nie miałby zmiażdżonego kolana a leżałby pod ziemią. Nieżywy.

 

Moje zdanie - pewne prędkości są w Polsce mocno niebezpieczne. Każdy z nas sam ustala prędkość z jaką się porusza. I sam decyduje się czy wybrać większe czy mniejsze ryzyko śmierci na drodze. Więc jak gna 200 km/h to ... sorry. Sam wybrał.

 

 

ciekawe czy ty zawsze 50/90 bo jak nei to ktos tak moze o tobie powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

Niestety cmentarze są pełne tych, co mieli pierwszeństwo.

Na pewno żaden z nas nie jeździ non stop 50/90, ale jest kupa miejsc, w których ewidentnie warto zdjąć z manety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

nasz zegar cały szas tyka... i czy bedziemy przed kazdym skrzyzowaniem zwalniac, czy jezdzic 50 na godzine-wszedzie sie rozglądac i na wszystko uwazac to nie jest wazne!!!ktos ten czas za nas zastopuje-nic nam do tego! destiny

 

[*]

 

:crossy:

to może od razu zawiązać oczy i manetkę do oporu, co? przecież niby co nam pisane - więc po co w ogóle uważać na drodze... boszzz, ręce opadają... głupszego tekstu dawno nie czytałem na tym forum :icon_mrgreen:

jsz

 

dokładnie tak samo pomyślałem ...co za podejście :buttrock:

 

 

Jeśli chodzi o ganianie po 200 i więcej OK ...ale nie na skrzyżowaniach itp. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...