Skocz do zawartości

Zlot Forumowy Borki 2008


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

Czytam,że 25 domków jest zaklepane ale w Ośrodku dowiedziałam się,że rezerwacja jest na 30 sztuk chałupek i jest możliwość zaklepania jeszcze kilku bo w sumie jest 50 domków w ośrodku.

Jeśli jest jeszcze ktoś chętny to proszę pisać.

Do końca sierpnia muszę wpłacić min. 500 zł zaliczki za domki.

 

Plan imprezy mam gotowy i podam go niebawem w celu zaaprobowania go lub nie przez Forumowiczów.

 

Aftys --- miejsce masz zaklepane w naszym domku. :icon_razz:

 

 

majkelpl --- nie siej wrogiej propagandy w sprawie Ośrodka bo wiesz co można za takie coś zaliczyć No!

Rozumiemy się :D

 

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

majkelpl --- nie siej wrogiej propagandy w sprawie Ośrodka bo wiesz co można za takie coś zaliczyć

 

Asiu, ja tylko podalem linka do info na temat osrodka ktore znalazlem na stronie Tomaszowa, ot co.

Ja jestem jak najbardziej za, ale ... czort wie co lokalne wladze wymysla z tym osrodkiem ??? :eek:

No to podawac namiary na te domki, albo od razu jak mozna zaklepac caly dla siebie ( moze sie trafi jakas duszka bez noclegu, to wtedy chetnie przygarne ) ;) :D

Nie jest za pozno ???

Bo ja i tak dopiero w polowie wrzesnia bede w Polsce, ale .... trzeba Wildka puscic juz na polskie drogi :clap: :crossy:

 

Cześć Wszystkim!

Do końca sierpnia muszę wpłacić min. 500 zł zaliczki za domki.

 

No ja jestem, ale .... czy Ty zarezerwujesz czy mam osobiscie dzwonic i rezerwowac ??? :eek:

Jakby co to caly domek dla mnie od piatku do niedzieli :buttrock: :crossy:

Sobie przyjade bezstresowo w piatek i juz dam :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Znając dbałość Tomaszowskich władz o sprawę turystyki w regionie to przewiduję, że kolejne Borki beda sie musialy odbyc w innym miejscu. Zalew wyglada jak chlew, groty sie zapadły, Tresta zarosła a teraz jeszcze "zamkną na czas remontu" domki... Ale nie ma co siać glupot, domki sa zaklepane i nas-klientów niewiele interesuje zmiana właściciela. "Przybywajta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze sa plany na zmiane miejsca zakonczenia sezonu od przyszlego roku. Proponuje przesunac miejsce troche bardziej a Polnoc, bo jak dotad to mieszkancy poludnia byli bardziej uprzywilejowani - co Wy na to ? Niedaleko Borek w Strykowie ponoc jest podobny osrodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o spanie chodzi, ale o .............. piekne okolicznosci przyrody

Przeciez mamy tam pojechac zrelaksowac sie i na łono przyrody

Majki... nie boj zaby... nie trzeba bedzie po drzewo latac do lasu...

wszystko juz nazbierane :)

a lono przyrody masz wszedzie dookola...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o spanie chodzi, ale o .............. piekne okolicznosci przyrody :)

Przeciez mamy tam pojechac zrelaksowac sie i na łono przyrody :)

:) Jaki relaks?!!? Ciężka praca, picie i picie i potem relaks na łonie, ale nie przyrody :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: dobre :D

 

:biggrin: :lalag:

Znaczy sie ......... zapomnialem dopisac ze z flaszeczka pod pacha :flesje:

 

umiesz plywac ?

 

Plywac, latac, nurkowac ...

Co tylko sobie kolega zyczy :P

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...