Skocz do zawartości

Sztyft w brwi, a kask


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z góry oświadczam, że szukajka mnie zawiodła i nic podobnego nie znalazł.

 

Tak więc;

 

planuję w niedługim czasie zrobić kolczyk w brwi ( sztyft ), ojciec mój broni się jedynie przed nim argumentem, iż nie będę w stanie założyć kasku..

 

Tak więc wyłania się moje pytanie, czy takowy kolczyk może mi przysporzyć jakichś problemów związanych z zakładaniem, użytkowaniem kasku ?

Niby, zakładam, że to żaden jest problem, acz jak dłużej nad tym pomyśle zaczynam się nad tym zastanawiać, i wyłania się tudzież drugie pytanie :

Czy mogą wystąpić jakieś nieprzyjemne konsekwencje w wypadku uderzenia głową będąc w kasku, mając taki kolczyk ?

 

dziękuję, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio było o kolczykach... W razie wypadku i pechowego uderzenia, na pewno może to zaszkodzić. - tak, jakbys trafił na kamień. Inna sprawa, że trzeba miec na prawdę pecha, żeby tak się stało.

Co do przeszkadzania, niech się wypowiadają ci z kolczykami :)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykhm pomyliles forum , gejowo jest gdzie indziej.

Yhm, Rychu, czy Twoje wszystkie >3,7k postów tak wyglądają ? Z tego co zdążyłem zauważyć ostatnio, to wygląda na to, że tak.

 

Spokojnie, jestem akurat pewny swojej seksualności - nie musiałeś leczyć swoich własnych kompleksów na forum..

 

Nie chcę tu tylko wszczynać żadnej dyskusji, wyładuj się może na forum choćby gejowo niżeli miałbyś nabijać tu.

 

Ja na extrememoto widzialem ze np Libor podmol mial pare kolczykow na twarzy i nic to jemu nei przeszkadzalo chyba :clap:

Próbowałem właśnie dostrzec u różnych zawodników MX/enduro/FMX ( etc ) jakiś piercing, i u nikogo nie widziałem go, stąd pojawiły się moje wątpliwości..

a On ma chyba tylko w nosie :notworthy:

 

zawodnicy takie metalowe ozdoby izolują taśmą żeby to swobodnie nie mogło dyndać. Tak samo w innych sportach: piłka ręczna, siatkówka

Już kiedyś słyszałem o tym, akurat brew jest w czasie jazdy uciśnięta chyba przez gąbkę kasku, czy gogli ( mniejsza z tym ) więc tu nie ma problemu, chodzi mi raczej o komfort jazdy z nim / zagrożenia jakie może spowodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na extrememoto widzialem ze np Libor podmol mial pare kolczykow na twarzy i nic to jemu nei przeszkadzalo chyba :bigrazz:

 

ludzie i w okularach jezdza z rozpietymi hawajkami i krotkimi spodniami, ale jak ktos mózg na bazarze zostawił to tak bywa

co do tematu, spotkałem gościa na kawie z750 (nie-gdańskie numery) co miał kolczyki, ale w wargach (chyba ze 2-3), nie specjalnie to mu przeszkadzało. Racjonalnie jednak podchodząc sądze jak poprzednicy, że gogle mogą troche wadzić z tym. Do odważnych świat należy - osobiście odradzam, ale to Twój wybór.

 

edit

 

piercing = bleee

no ale.. przeciez to chyba mozna zdjąć na czas jazdy... ?

 

z taką dziurą jeździć, blee

Edytowane przez Geralt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piercing = bleee

no ale.. przeciez to chyba mozna zdjąć na czas jazdy... ?

Móc można, tylko jazda z dziurą w brwi będzie chyba jeszcze gorsza od jazdy z kawałkiem metalu :bigrazz:

 

 

 

OK, rozumiem, czekałem po prostu na opinię kogoś, mającego taki kolczyk, acz dziękuję za pomoc..

 

I niech sobie będę tym gejem :eek:, ale zrobić to zrobię, a jak będzie przeszkadzać po prostu go wyjmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Ci zrobić kolczyk na mózgu, lub na wacku, wtedy kask nie będzie przeszkadzał. No chyba, że na wacku tez nosisz.

A ja Ci proponuje zaje*ac konkretnego baranka w najblizsza sciane jaka znajdziesz...

 

sorry za OT ale czy jest jakas mozliwosc blokowania postow kompletnych cymbalow, tak abym ich nie widzial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? co tobą kieruje do wykonania tego czynu?

A co kieruję Tobą np. kupując choćby ubrania ?

 

Mało ambitna odpowiedź, ale po prostu 'moda'.

 

Po prostu podoba mi się taki kolczyk.

Jak będzie źle, wyjmę, zagoi się.

 

Żadnych szkód w tym nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

Zonq, może zrób sobie kolczyki na oczach, wtedy ich nie będziesz widział. Zasadniczo nie będziesz widział niczego, ale właściwie po co ci to, skoro i tak nie czujesz sarkazmu ani dość "humorystycznego" kontekstu tego tematu (przynajmniej on mnie śmieszy).

Edytowane przez centymetr_sześcienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...