Skocz do zawartości

GS-ik na początek kariery


Rekomendowane odpowiedzi

W Suzach często są problemy z linką ssania. Miałem to w GS500E, zerwała się to włączełem ssanie ręcznie.

W RF600R tez mialem cięzko ale dało się z tym życ. Teraz w GSX-F też mam cięzko chodzacą linke i zyję z tym. W weekend może ją sprawdzę, przesmaruje i tyle.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Chodzi mi o malowanie silnika w Suzuki GS 500 Czy rocznik 1997r. miały jeszcze malowane na CZARNO. Proszę jeszcze raz o szybką odpowiedź znawców tego właśnie modelu.

Pozdr!

 

Tak były.

 

http://www.gstwin.com/gs_colors.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich właśnie zatanawiam się nad kupnem gs i chciałem się spytać czy ktoś mógłby mi powiedzieć na co zwracać szczególną uwage przy zakupie takiego motocykla. Tu przedstwie jedną propozycje nad którą się zastanawiam http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1036335 tylko zapewne będe musiał ponieść jakieś dodatkowe koszty z powodu tego , że motocykl jest sprowadzony (nie wiecie jakie wysokie mogą to być koszta?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty rejestracji: http://www.hondavaradero.pl/mambo2/index.p...=101&Itemid=162

 

Na co zwrócić uwagę???

Hmm żeby był bezwypadkowy i nie składany z 3 innych

Żeby rama była prosta

Żeby z niego nie kapał olej

Nie miał całego nowego lakieru

Stan techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze link. co do gs500 polecam tematy związane z tym popularnym sprzętem: słabe punkty są wymienione. na stronie świata motocykli powinien też być artykuł w dziale motocykli używanych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właśnie zatanawiam się nad kupnem gs i chciałem się spytać czy ktoś mógłby mi powiedzieć na co zwracać szczególną uwage przy zakupie takiego motocykla. Tu przedstwie jedną propozycje nad którą się zastanawiam http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1036335 tylko zapewne będe musiał ponieść jakieś dodatkowe koszty z powodu tego , że motocykl jest sprowadzony (nie wiecie jakie wysokie mogą to być koszta?)

 

Miał szlif na lewą stronę, wgnieciony bak, brak lusterka, przeszlifowana pokrywa silnika. Tyle z zobaczenia zdjęć. Resztę musiałbyś zobaczyć na żywo. Do tego przebieg 20 tyś w ciągu 10 lat to wychodzi 2 tyś w ciągu roku, a to raczej trochę mało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt rejstracji moto podany na stronce to bzdury!!!!

realne koszty moto przywiezionego to;

-tłumaczenia od 80 do 160 zalezy z jakiego jezyka ile stron

-przeglad techniczny 116 zł

-VAT 25 160 zł,konicznie trzeba wpisac ze moto ma przejechane powyzej 6000 km,inaczej licza vat 22% wartosci z umowy,lub jezeli moto ma mniej niz 6 miesiecy od pierwszej rejstracji za granica tez 22%

-wydz.komunikacji ok. 200 zł

-ubezpieczenie 130 zł,PZU bez znizek

 

tak naprawde koszty przy moto przywiezionym to przeglad i tłumaczenia,pozostałe rzeczy tzn sumy beda podobne nawet przy moto zarejstrowanym w PL,2% wartosci z umowy powinno zaniesc sie do skarbowego jakoo podatek od wzbogacenia,przerejstrowac tez trzeba a ubezpieczenie zalezy kiedy miało sie skonczyc,nie wychodzi to wcale az tak drogo a mozna trafic niezła sztuke...

 

ale mozna tez bubla jak wszedzie.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt rejstracji moto podany na stronce to bzdury!!!!

 

... a wystarczyło zaglądnąć do właściwego działu, tj. przepisy, gdzie wszystko jest wyłożone i powtórzone n-razy :flesje:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapisałem się do forum gs500 i jak tam pokazuje im zdjecia motocykli z allegro bżdż otomoto , które mnie interesują to zawsze wynajdą w nich jakieś wady
Ale to żle?czy dobrze?
Edytowane przez Tor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...