Skocz do zawartości

Spotkanie Starej Japonii część II.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 weekend września, czyli 5-7, jakby kto chciał pojeździć po ładnych okolicach, to zapraszamy. Konwencja jak ostatnio, tzn. pogaduchy i na luzie, gwoździem programu ma być sobotnie zwiedzanie okolicy (w planie wstępnym jest wyjazd wyciągniem na Śnieżkę! zależy od pogody).

 

Dżaponskie maszyny pow. 20 lat moga zostać na noc, inne mogą się zabrać na przejażdżkę - limit po to, żeby ludzie na starych japońcach mieli gdzie spać, czyli u nas na chacie.

 

Witam wszystkich miłośników Starej Japonii :P

 

Czy jest szansa na to, aby przy sobotnim zwiedzania okolicy przyłączyły się do Was 4 - niestety trochę młodsze Japońce? (oczywiście w pierwszym rzędzie pytanie kieruję do Bubera)

Chodzi tu o mnie i trzech innych forumowiczów (AdBar, Miro i AdamFilip), z którymi planujemy zrobić wypad na południe w dniach 5-8 września.

Wiem że nie spełniamy kryteriów imprezy - dlatego chodzi tylko o udział w "gwoździu programu" - później byśmy się odłączyli i pojechali dalej (do Czech i jak czas pozwoli na Słowację)

 

Pozdrawiam - ptaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wodza - tylko się macie zachowywać po drodze.. :P

Wyjazd będzie ok 9 rano ode mnie spod chałupy - jak potrzebujesz namiarów, to na PW.

 

Tylko przypominam - plan jest opcjonalny względem pogody! Tzn, jak wieje to wyciąg nie jedzie!

 

:P

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wodza - tylko się macie zachowywać po drodze.. :D

:crossy:

Dzięki :D

Z zachowaniem "po drodze" nie powinno być problemów - jazdę w grupie trenujemy w środowych wypadach "na rybkę" - na których mieliśmy okazję poznać się z niektórymi uczestnikami Spotkania Starej Japonii :crossy:

 

Czyli plan mamy taki: W piątek rano startujemy - wieczorem szukamy kwater gdzieś w Twojej okolicy - w sobotę przyłączamy się do wycieczki - a po wycieczce jeżeli nie będzie za późno lecimy dalej, do Czech.

Gdyby się przeciągnęło to przenocujemy jeszcze jedną noc w Polsce i do Czech pojedziemy w niedziele rano.

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i moja grupa chętnie się do grupy Wawa gdzieś po drodze przyłączy - jeżeli można :D

Zamek też chętnie zobaczymy, a przy okazji nie mielibyśmy problemu z trafieniem na miejsce w sobotę. W piątek pokazalibyście nam jak trafić do Bubera i dopiero byśmy pojechali szukać kwater na noc.

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i moja grupa chętnie się do grupy Wawa gdzieś po drodze przyłączy - jeżeli można :D

Zamek też chętnie zobaczymy, a przy okazji nie mielibyśmy problemu z trafieniem na miejsce w sobotę. W piątek pokazalibyście nam jak trafić do Bubera i dopiero byśmy pojechali szukać kwater na noc.

 

My, jak wyżej napisane, spotykamy się w Jankach przy Mc Donaldzie o 9:30 w piątek.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby i tygodniowe. A czy śliwkowe oznacza: "z owoców śliwy" czy "pośliwane z różnych butelek"?

 

Nie nie, to jest moje pierwsze wino :buttrock: Popełniłem jeszcze jabłkowe, ale to wyszło makabrycznie słodkie. Więc przywiozę śliwkowe (dokładnie z moich węgierek), też słodkie, ale już nie tak.

 

OT: Peterek, potrzebuję przepis na wino śliwkowe, mam nadzieję że receptura nie jest tajna :biggrin:

 

Recepta w domu jest, napiszę jeśli chcesz, albo przywiozę do bubera, jak wolisz. Jedyny mankament wina ze śliwek to jego klarowność. Po prostu jej brak :biggrin: Nie stosuję żadnej chemii i nie przyprawiam winka spirytusem, bo to nie wypada.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i moja grupa chętnie się do grupy Wawa gdzieś po drodze przyłączy - jeżeli można ;)

Zamek też chętnie zobaczymy, a przy okazji nie mielibyśmy problemu z trafieniem na miejsce w sobotę. W piątek pokazalibyście nam jak trafić do Bubera i dopiero byśmy pojechali szukać kwater na noc.

No to ekipa z wawy was sprawdzi. Jak wam wystawią laurkę, to spoko zostawajcie na imprezie - nt. nocelgu posłałem ci PW.

 

A co do czech - wstąp, dostaniesz parę sugestii na fajne dróżki.. :)

 

No to już niedługo idziemy na zakupy. Pogoda się szykuje raczej bardzo dobra!!! (gorzej z następnym weekendem - Kletno....)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będziemy w kontakcie tel. Grupa wawa ma zamiar zahaczyć o zamek w książu.

 

pozdro

 

Siemka, o której planujecie wizyte w Zamku Książ?

 

Planuje leciec do Bubera w piątęk popołudniu a mieszkam ok. 5 km od zamku więc może spikniemy sie na wspólne zwiedzanie zamku a potem razem pociągniemy do Jagniątkowa?

 

P.S. Wrazie czego mój nr. 507 081 597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...