Skocz do zawartości

Spotkanie Starej Japonii część II.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję przybycie! Droga minęła super, na początku tylko lekka mżawka nas złapała, ale nie było tragedii. Potem już tylko pięęęęęęęęęęęęęęęęękne słoneczko :flesje: No i rekord prędkości pobity :crossy:

 

Miło było znowu Was zobaczyć i pomiętosić Niuńka :flesje: Okolice jak zawsze piękne, a i zakręty tym razem nieco łagodniejsze chyba :D

 

Fotki wrzucę niebawem i z niecierpliwością czekam na Wasze :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla naszych przemiłych Gospodarzy, że zechcieli nas ponownie gościć :notworthy: :notworthy: :notworthy: .

Było odjazdowo: ciekawe miejsca, zakręty, wspaniałe widoki, a nawet odlotowo dla jednej szczęściary ;) .

 

 

P.S. Moje uznanie dla Asi za bardzo płynne i szybkie prowadzenie grupy :clap: :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co najważniejsze(jakimś cudem :clap: )bez strat w portfelu i zysków na koncie z punktami karnymi :notworthy:

 

Poczekamy co poczta przyniesie ;)

 

Dziękuję gospodarzom za tak perfekcyjnie przygotowane Spotkanie Starej Japonii. Było super, Buber-przewodnik jest niezastąpiony, a ciacho orzechowe Piaffe było rewelacyjne. Dawno nie widziałem tyle ciekawych miejsc w jeden dzień (no to dawno to czerwiec był :notworthy: )

 

 

pozdro

 

ps. Co do Aśki to :notworthy:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, podziękowania za organizację (i sam pomysł organizacji) spotkania. Było super, okolice przepiękne, winkielki miodzio. Tym większa dla mnie przyjemność że sezon uznawałem za poniekąd stracony.

Piaffe, Twoje ciasta to klasa sama w sobie :clap: dla nich samych już warto było pojechać :flesje:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród starej japonii zapewne , ale jakiś młody pomiot z Akashi się jednak pojawił więc twoje osamotnienie w porównaniu z moim było tylko połowiczne. Ale do rzeczy... zdjęcia są TUTAJ

Edytowane przez rejvoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaffe, Buber wielkie dzięki za gościnę i ciepłe przyjęcie w tak szlachetnym gronie. :notworthy: Było :lalag: .

 

Pozdorowienia.

 

ps. grupa odlatująca do czech dotarła wczoraj do zakopca przez Ostrave ( zakręty miodzio :crossy: ) potem Żywiec. Dzisiaj wylądowaliśmy w wawie koło 8. Plan wykonany chociaż pogada dzisiaj dała nam popalić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak - wszystko zagrało jak trzeba. Fajna ekipa, fajna pogoda, i w ogóle było git. Ciesze się że wam się podobało, a teraz "idźcie i głoście chwałę Starej Japonii, tudzież piękno krainy naszej, a będziecie nagrodzeni zazdrością i podziwem" rzecze książka... :)

 

Teraz przyjdzie jesień i zima (dziś mi łapy zmarzły po raz pierwszy od zimy!) a potem znowu coś się wymyśli...

 

Dzięki że chciało się wam fatygować i mam nadzieję że jeszcze się kiedyś pojawicie!

 

P.S. Fajne zdjęcia, ale o co chodzi z ta fascynacją palonymi chabaziami???? To było wszak tylko sprzątanie ogródka..... No nic...... :cool:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...