Skocz do zawartości

Red Bull X-Fighters


Coyot.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Słyszał ktoś coś na temat plecaków? Jade ze Śląska i raczej podręczny bagaż będę miał, a coś tu mi się o uszy obija, że nie wolno wchodzić z plecakami.

 

Już znalazłem REGULAMIN :biggrin:

Edytowane przez lukasz_vip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś, czy to będzie gdzieś transmitowane w TV? :buttrock:

 

Bo aż mnie ściska, że nie zobaczę tego widowiska na żywo... :| To choć transmisję bym chętnie obejrzał.

 

Jakby było na jakimś programie może, to napiszcie... Nawet jak będzie to bardzo abstrakcyjny/egzotyczny program ;) I tak go znajdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś, czy to będzie gdzieś transmitowane w TV? D.gif

 

Bo aż mnie ściska, że nie zobaczę tego widowiska na żywo... :| To choć transmisję bym chętnie obejrzał.

 

Jakby było na jakimś programie może, to napiszcie... Nawet jak będzie to bardzo abstrakcyjny/egzotyczny program mrugacz.gif I tak go znajdę...

 

Bedzie retransmisja na TVN i to aż 2 razy. Więcej info na stronie REDBULL XFIGHTERS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie retransmisja na TVN i to aż 2 razy. Więcej info na stronie REDBULL XFIGHTERS

 

 

Sprawdzałem po raz kolejny program TVN i TVN TURBO i niestety jest tylko na TVN TURBO: "15:15 Światowa seria Red Bull X-Fighters", który trwa zaledwie 45 min :| I to nie byłbym taki pewny, czy to z Warszawy poleci nawet...

 

Może na jakimś innym kanale jeszcze poleci?

 

A i na stronie X-Fighters niestety nie znalazłem wzmianki o transmisji...

Edytowane przez maciulak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu SUPER! :icon_twisted:

choć moim zdaniem organizacyjnie mogli się bardziej postarać (vide nagłośnienie - po prostu padaka, telebimy też mogłyby być trochę większe).

ale warto było iść, oj warto... :) kto nie był niech żałuje :P

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...