Skocz do zawartości

Żarówki Philips


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiem, że był już taki temat, ale chciałbym poruszyć go jeszcze raz. Dzisiaj sporo czasu spędziłem w sklepie trzymając w ręku Philips BlueVision i zastanawiając się czy warto wydać na nie 94 zł (cena w Norauto).

Dla tych którzy mają doświadczenie w temacie - powiedzcie czy rzeczywiście jest sens inwestować taką kase w żarówki? Jest różnica? Chodzi mi o Philipsy, a nie niby-xenony z allegro :rolleyes:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki bardzo dobre ,naprawdę warto je założyć.Ale ja bym kupił Vision Plus ,są mniej niebieskie a świecą tak samo jasno.Są dużo tańsze. Wiem jedno ,nigdy już nie założę zwykłej żarówki.Róznica jest kolosalna.Fakt żywotność ich jest dużo krótsza.Ale warto :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w aucie żarówki z takim niebieskim filtrem wewnątrz bańki, ale nie sa to philipsy. Maja zmieniona barwe w stosunku do zwykłych zarówek wiec widocznosc jest troche lepsza niz na normalnych. Obecnie mają juz 2 lata i swieca bez problemu. cena 35zł/komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bluevision i jak je zalozylem, a robilem to wieczorem, po ciemku, pod norauto, bo zakup ich wymusil spalenie sie jednej z orginalnych zarowek, to jak zapalilem swiatla to sie nadziwic nie moglem jak one super swieca, nie wroce do innych zarowek, moze sprawdze te inne w stylu visionplus czy jakos tak, ale napewno zostane przy dobrych markowych zarowkach, co do pseudo xenonow z allegro, to zapomnij, a porownywanie bluevision z prawdziwymi xenami nie ma sensu, bo to jak porownywanie jablek i pomaranczy, nie ma nic lepszego od prawdziwych bixenow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: Ciekawe od czego to zależy że jednym trzymają kilka miesięcy a innym ponad rok

Żarówki świecą tyle samo... tylko zależy kto ile ich używa :icon_razz: jedni 24/24 a inni sporadycznie :eek:

Edytowane przez Salata123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...