Skocz do zawartości

Kawasaki KLX250R


Paweł_87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69287840

 

Co sądzicie o tej kawie? Ile to pali? Czy silnik będzie męczył się w jeździe po mieście? Prosze o informacje dotyczące tego modelu.

 

Aha i czy moc 45Km podana przez sprzedającego jest prawidziwa? Bo nei wydaje mi się, żeby taka 250tka miała tyle mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za 1993 to troszke sporo mysle ze ten byl by lepszy

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=68061763 a tak naprawde to dobry motor tylko zalezy jakie pokladasz w nim oczekiwania . chcialem kiedys taki kupic no i troszke nim polatalem ,jak do miasta czy w lekki teren super , ale jak bys chcial sobie na kole polatac to troszke za malo mocy, nie mowie ze na kolo nie idzie ale to nie to, pozatym on nie ma 45 koni tylko jakies 35 max . jak dla mnie za slaby moja cr 125 jest dwa razy mocniejsza i czuc w niej moc a w klx nic cie nie zaskoczy pozdrawiam

 

[ Dopisane: 27-10-2005, 22:44 ]

no widzisz to nawet nie 35 koni

 

[ Dopisane: 27-10-2005, 22:45 ]

jak juz kawasaki to polecam klx 300R te sa fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

Miałem taki motocykl rok - do lipca tego roku.

Bardzo sympatyczna kanapa. Mocy mało, fakt, ale jeździ. W górach spokojnie objeżdżałem słabszych kolegów na mocniejszych sprzętach. Niska waga, dobre zawieszenie z przodu, dobre hamulce. Zarejestrowane na 2 osoby, można pojeździć z kimś, choć nie wiem po co.

Minus - brak rozrusznika, słabe zawieszenie z tyłu.

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69287840  

 

Co sądzicie o tej kawie? Ile to pali? Czy silnik będzie męczył się w jeździe po mieście? Prosze o informacje dotyczące tego modelu.  

 

Aha i czy moc 45Km podana przez sprzedającego jest prawidziwa? Bo nei wydaje mi się, żeby taka 250tka miała tyle mocy.

 

Tutaj mam pewne wątpliwości co do oznaczenia R, ponieważ w wersji R było montowane zawieszenie upside-down z przodu, a w tym moto z aukcji jest standardowe.

 

Brałbym tą Kawę, spokojnie sobie na niej sezon polatasz: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=68061763 Jedyny poważny minus to zawyżona cena, ja KLXa sprzedałem za 6500 zł, był to rocznik 1995, jeżdżony od 1997 r.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam pewne wątpliwości co do oznaczenia R, ponieważ w wersji R było montowane zawieszenie upside-down z przodu, a w tym moto z aukcji jest standardowe

Twoje wątpliwości są w pełni uzasadnione. W Polsce przyjeło sie że każdy KLX 250 ma z tyłu R a to nie prawda bo ma go wersja na upsach z palstikowym bakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest podobny do 125 to wg mnie warto :D

Kuba ma i jest naprawdę super, świetne zawieszenie i silnik, rama od kx-a, silnik częściowo. Naprawdę fajny sprzęt i napewno mocniejszy ;)

Ale to zależy co kto woli..bo 2t to 2t....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z remontami?Coraz powazniej mysle o tym motocyklu jako motocykl po mojej dt.Jest to 4 suw o nie za wielkiej pojemnosci czyli nie zmiotło by mnie.Do enduro napewno bardziej sie nadaje niz np. seta.Tylko te ceny :? ...Jak to sie ma do wr 250?słabsze?o ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie ma do wr 250?słabsze?o ile?

250 jest duzo slabsza od wr... to sa moim zdaniem zupelnie dwa inne motory... wr to na torze jezdzis i jest dobrze... i xl to raczej tylko enduro ...

i tu pewnie zadziej ni z w wr robisz remont, zmieniasz olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...