Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W tamtym sezonie pytalem w serwisie Yamahy w Lodzi o filtr paliwa i najpierw szukalismy na schemacie czesci i nie moglismy go znalezc, a pozniej przyszedl mechanik i powiedzial ze nie ma filtra jest tylko jakas siatka ktora mozna wyczyscic ale nie robilem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuwa a miałem zbiornik na wierzchu :icon_evil: , nic zrobię to w przyszłym roku , albo jak będę miał wene :icon_mrgreen:

 

 

widzieliście coś takiego

genialna sprawa Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 30 marca

 

Waham się czy się wybrać. W tym czasie planuję wyjazd raczej na północ ale w dobrym towarzystwie. . . Tylko nie zakumałem do kiedy trzeba zapłacić te 100 ojro? Ja po pepikowemu nie abla.
Waham się czy się wybrać. W tym czasie planuję wyjazd raczej na północ ale w dobrym towarzystwie. . . Tylko nie zakumałem do kiedy trzeba zapłacić te 100 ojro? Ja po pepikowemu nie abla.

 

Chętnie się wybiorę jeśli tylko będę w stanie (wczoraj mielili mi kolano)

 

 

Ktoś się wybiera? http://www.mt-series.cz/sraz/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki am problem jak Ty pawel33 jak wroce do Poznania to pomade sie zapytac co I jak. Bo w mejlu napisali ze wymiana gratis , ale trzeba dogadac temat terminu kiedy dla mine I dla nich lepiej I wygodniej . Jak tylko bede wiedzial cos w temacie , dam znac.

 

....no i ja też się okazało....kropki obok VIN nie ma, ale czekam na potwierdzenie z serwisu Szczecińskiego. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no i ja też się okazało....kropki obok VIN nie ma, ale czekam na potwierdzenie z serwisu Szczecińskiego. :angry:

 

ja czekam aż zniknie to białe paskudztwo i jadę na serwis

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja muszę się poskarżyć na Yamahę w Łodzi (Liberty), po tym jak na forum rozpoczęła się dyskusja o akcji serwisowej (kilka tygodni temu) zadzwoniłem podałem VIN i w ciągu kilku dni mięli dać odp, czy moto był objęty akcją. Zadzwoniłem dziś i z wielkim zdziwieniem zapytali mnie "ale oso chodzi" więc kolejny raz podałem cierpliwie VIN i czekam. krótko mówiąc, nie jedziesz z reklamówką kasy do wydania mają Cię człowieku w wydechu (no cóż życie)

 

ja czekam aż zniknie to białe paskudztwo i jadę na serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...