Skocz do zawartości

NOWE MOTOCYKLE Z USA


Patriko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witym wszystkich bikerów.

 

Mam pytanie odnośnie motocykli z USA. Wiem, że różnice między motocyklami to święcące na stałe kierunki przednie, odblaski, brak immobilizer'a oraz teraz pytanie CZY JEST COŚ JESZCZE? Bo bajki o mocniejszych motocyklach z USA już słuszałem :icon_question: :icon_biggrin:

 

Będę kupował nowy motocykl z USA i chciałbym wiedzieć wszystko co jest związene z różnicami w motocyklach europejskich oraz amerykańskich.

 

Dodam, że maszynę dostanę gotową do rejestracji, bez żadnego dodatkowego chodzenia po urzędach.

 

Proszę Was o każde spostrzeżenie, radę, doświadczenie - będą to dla mnie bardzo cenne informacje ;) :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jsz zapomniałem o tym :icon_razz: Chociaż już o tym czytałem to wydaje mi się, że jeśli chodzi o jazdę w nocy to nie jest to problem. ---------------------------- Będziesz miał również prędkościomierz w milach. POZDRO falki

Edytowane przez falki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to chciałbym przeprosić, że nie sprecyzowałem tematu. Głównie chodzi mi o różnice między europejską wersją CBR1000RR a amerykańską. To jest meritum mojego zainteresowania.

 

Dlatego serdecznie proszę posiadaczy Fireblade AD 2007 z USA o zauważone różnice między europejczykiem a amerykanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać żeby nie kupić wersji kalifornijskiej, bo tam są ostrzejsze normy emisji spalin i w efekcie sprzęty są tam kastrowane względem reszty Stanów. Mówię tu o stracie kilku tłustych koników.

 

Ja mam GSX-Ra 600 K6 właśnie w wersji USA i poza wymienionymi przez ciebie różnicami nic w porównaniu do wersji EU nie wychwyciłem. Może poza tym, że na osi tylnego koła mam zawleczkę, a w wersjach europejskich tego nie ma :icon_razz: Do tego trzeba się nauczyć Fahrenheitów, bo podejrzewam, że Honda też nie ma możliwości przestawienia wyświetlania temperatury. MPH na KMPH to kwestia guziczka :D

 

No i tak jak zauważył AByGy - malowania są inne (tzn lepsze :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tego trzeba się nauczyć Fahrenheitów, bo podejrzewam, że Honda też nie ma możliwości przestawienia wyświetlania temperatury. MPH na KMPH to kwestia guziczka :)

 

 

Tak właśnie też miałem pytać, czy można zmienić formę temperatury... Troszkę szkoda ale to nie dyskwalifikuje sprzęta ;) Oczywiście z racji wyjątkowej ceny :P

 

Cały czas oczekiwana odpowiedź od użytkowina Bladego AD2007 z USA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba się nauczyć Fahrenheitów, bo podejrzewam, że Honda też nie ma możliwości przestawienia wyświetlania temperatury. MPH na KMPH to kwestia guziczka :)

 

 

 

Chyb nie trzeba ,przy zmianie z MPH na KMH Celcjusz wskakuje sam - tak jest w wersji z UK ,wiec mysle ze z USA bedzie podobnie.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu koledze powiedziano w serwisie ze jest problem z podpinaniem amerykanskich sprzetow pod komputer, czy moze ktos sie wypowiedziec na ten temat?

 

kolejna sprawa jest taka ze tenze kolega robil dwojke w skrzyni R6 i chcial dokupic czesci w serwisie, wiec poproszono go o numer VIN, gdy sie okazalo ze sprzet to amerykaniec to odmowiono mu sprzedazy czesci :) chodzilo o drugi bieg, nie wierze ze dwojka z europejskiej wersji tego samego rocznika by nie pasowala bo na pewno roznice nie siegaja az tak gleboko w mechanike

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyb nie trzeba ,przy zmianie z MPH na KMH Celcjusz wskakuje sam - tak jest w wersji z UK ,wiec mysle ze z USA bedzie podobnie.

pzdr

 

A Ty MYCIOR masz sprzęta z UK???

 

Temperaturę zmienia się drugim guziczkiem :icon_rolleyes:

 

Rozumiem, że masz 929 z USA??? I daje radę zmienić?

 

Bo w sumie nie chciał bym mieć F na szafie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...