Skocz do zawartości

Toyota Land Cruiser 2.4 diesel z 1987r. czy kupić?


lesnik18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat Toyota Land Cruiser z 1987r.? Znalazłem blisko sprzedawce i samochód wygląda na zadbany. W jakiej cenie są części? I czy warto się rozglądać za takim rocznikiem. Ojciec myśli nad KIA SPORTAGE ale mu odradzam, bo długi jest i niskie zawieszenie ma. Znajomy chce sprzedać, ale strasznie poobijany jest i rdza się wdziera.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym nie jezdzilem, mialem HD 80 i o tym moglbym sie wypowiedziec w samych poozytywach.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś ganiałem podobną po lesie. Dla mnie to przygoda, ale właściciel był zachwycony. Miałem porównanie do kilku aut i obok równie wiekowego Patrola auta generlanie bez większych wad. Oczywiście nr to stan auta. Niestety nie może byc zbyt ładne - to nie są auta do pucowania...

Co do Kia... no cóż... to inna liga.

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota to jedna z solidniejszych marek jeśli chodzi o terenówki. Kiedyś w TOPGEAR testowali jednego pick upa, zagadał nawet po zatopieniu w falach Morza Północnego. :icon_rolleyes: Generalnie bardzo komplementowali to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwlaszcza, ze w Afryce duzo starsze do dzis ganiaja.

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchajcie się w kijankę bo to nie do lasu. Tojka jak najbardziej. Rocznik nieświerzy, ale po zakupie kilka tysi wpakujecie w pakiet startowy i będzie git.

Rozważcie patrola k160 lub świerzszego gr. Z tańszych suzuki samuraj . Zmieści się wszędzie . Pomyślnych łowów :icon_mrgreen: .

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchajcie się w kijankę bo to nie do lasu. Tojka jak najbardziej. Rocznik nieświerzy, ale po zakupie kilka tysi wpakujecie w pakiet startowy i będzie git.

Rozważcie patrola k160 lub świerzszego gr. Z tańszych suzuki samuraj . Zmieści się wszędzie . Pomyślnych łowów :bigrazz: .

 

Sorry ale Nissan do Toyoty to juz zupelnie inna bajka, Nawet jezeli Toyota bedzie duzo starsza, a samuraj to bardziej auto dla surfingowcow w USA lub dla laski na zakupy.

 

:rolleyes:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na seri czy z powymienianym podzespolami zawieszenia ?

 

Moze mam dziwne poglady, ale jak widze, ze po Afryce Toyoty z lat 50 - tych ganiaja, ba one sie tam sprawdzaja, to dziwi mnie fakt, ze jakos tych Samuraj'ow tam nie widze. Ot takie moje proste rozumowanie.

 

;)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Afryce świat się nie kończy :icon_mrgreen: .

Człowiek pytał o coś do lasu. Inne założenia niż jazda po stepach i piachach. Fakt, że tojki są tam popularne nie świadczy że suzuki w Polsce nie robią. Są w miarę prostą konstrukcją ,waga i rozmiar sprawia , że przebudowa pod offroad jest częsta w tym modelu. Tym bardziej, że cena używanych jest nieduża. :)

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Afryce świat się nie kończy :rolleyes: .

Człowiek pytał o coś do lasu.

 

Sorry, zapomnialem, ze w Afryce nie ma lasow, tylko piaski i sawanny :P fakt, ze tam tylko mniej rdzewieja :rolleyes:

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyoty sa super, wytrzymale i malo wybuchowe, niestety to co powoduje, ze sa nie tak popularne jak suzy to cena, zarowno modelu jak i czesci zamiennych a przy lofroldzie niestety bardzo duzo szelestow wymaga "pakiet startowy"...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej nic niż Suzuki. Co do tego Egiptu, to nie tylko Land Cruiser jest tam popularny. Generalnie tam jeździ masa Toyot, zwłaszcza mini busów, rok '85 z klimą itp. Jest to chyba najlepsza japońska marka samochodów i w konsekwencji chyba najdroższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...