Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po przekręceniu kluczyka świecą się wszystkie kontrolki po chwili gasna zostaje tylko kontrolka oleju i od swiateł bodajże, a po uruchomieniu gasna wszystkie bez kontrolki świateł. No chyba, że faktycznie masz tyle paliwa, że kontrolka musi świecić czy tego chcesz czy nie. W razie problemów służę pomocą pisz śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VLR C1800R jest taka możliwość, więc może w VZR też. W końcu to bliźniacze konstrukcje.

Procedura przełączania licznika pomiędzy milami a kilometrami wygląda tak:

1. Wcisnąć guzik zerowania licznika, a następnie włączyć stacyjkę.

2. Przytrzymać guzik 3-5 sek.

3. Zwolnić przycisk, a następnie wcisnąć go dwukrotnie. Wskazówka prędkościomierza "przeleci" po skali.

Całą procedurę należy wykonać w ciągu 10 sek.

 

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam na imię Dawid chcę pozdrowić wszystkich miłośników VZR za 2 tyg. stanę się szczęśliwym posiadaczem M109RZ , czarny z pomarańczowym pasem, proszę mi wybaczyć za wszelkie moje nie prawidłowości ale jestem nowym uzytkownikiem tego wspaniałego forum i może to chwilkę potrwać aż je opanuję. Na samym początku mam małe pytanko, na co zwracać uwagę przy docieraniu moto i jak długo powinno trwać docieranie.? Za wszystkie odpowiedzi gorąco dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) na co zwracać uwagę przy docieraniu moto i jak długo powinno trwać docieranie.? Za wszystkie odpowiedzi gorąco dziękuję.

 

dział mechanika, temat przyklejony na samej górze

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć informacje o przyspieszeniu m109r i poruwnania z innymi power cruiserami i pomyślałem że warto na tym forum podać linki do tych stron bo jest problem z tymi danymi a dużo ludzi pyta i nikt nie odpowiada dokładnie, to może ktoś wklei te dane na stałe bo ja nie jestem informatykiem i nie wiem jak to uczynić a i pewnie bez urazy niektórzy posiadacze VZR nie są świadomi jakie monstrum dosiadają i że jest 2 najmocniejszym cruiserem na rynku. Pozdro dla wszystkich.

 

http://www.popularmechanics.com/cars/news/4216203

 

http://answers.yahoo.com/question/index?qi...21105223AAc8zw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosiłbym o opinię użytkowników intruza... Zamierzam spełnić swoje 'marzenia' odnośnie posiadania dwóch motocykli w garażu... Nie ukrywam, że nie widze innego cruisera niz M109R , który robi na mnie większe wrażenie. Na codzień poruszam się ZX-9R, więc jazda cruiserem to całkowicie inna przyjemność.

Do tej pory w historii użytkowania , dosiadałem również intrudera vs800 ..ale wiadomo, ze zbędne jest jakiekolwiek porównywanie z VZR..

 

Moje pytanie do użytkowników :

 

Czy przy gabarytach 'niedopieszczonego siłacza' : 175cm wzrostu , 85kg (nad)wagi z góry jestem skazany na wieczną mękę w codziennym użytkowaniu?

 

Nie miałem jeszcze okazji spotkać na żywo , aczkolwiek na zdjęciach które mogłem oglądać raczej dosiadają go większe osoby:)

 

Będe wdzięczny za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosiłbym o opinię użytkowników intruza... Zamierzam spełnić swoje 'marzenia' odnośnie posiadania dwóch motocykli w garażu... Nie ukrywam, że nie widze innego cruisera niz M109R , który robi na mnie większe wrażenie. Na codzień poruszam się ZX-9R, więc jazda cruiserem to całkowicie inna przyjemność.

Do tej pory w historii użytkowania , dosiadałem również intrudera vs800 ..ale wiadomo, ze zbędne jest jakiekolwiek porównywanie z VZR..

 

Moje pytanie do użytkowników :

 

Czy przy gabarytach 'niedopieszczonego siłacza' : 175cm wzrostu , 85kg (nad)wagi z góry jestem skazany na wieczną mękę w codziennym użytkowaniu?

 

Nie miałem jeszcze okazji spotkać na żywo , aczkolwiek na zdjęciach które mogłem oglądać raczej dosiadają go większe osoby:)

 

Będe wdzięczny za opinie.

 

Spokojnie dasz sobie radę, motocykl ma inną konstrukcję silnika, zdaje się inaczej położona skrzynia biegów, ma bardzo nisko środek ciężkości, w stosunku do innych cruiserów, dasz radę ogarnąć. Ciężko się jeździ na 2 tak różnych sprzętach jak ZX9R i Intruder, ale nie znaczy że się nie da. Większy problem by był gdybyś miał Kawę z ABS, ale takich ZX9tek chyba nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosiłbym o opinię użytkowników intruza... Zamierzam spełnić swoje 'marzenia' odnośnie posiadania dwóch motocykli w garażu... Nie ukrywam, że nie widze innego cruisera niz M109R , który robi na mnie większe wrażenie. Na codzień poruszam się ZX-9R, więc jazda cruiserem to całkowicie inna przyjemność.

Do tej pory w historii użytkowania , dosiadałem również intrudera vs800 ..ale wiadomo, ze zbędne jest jakiekolwiek porównywanie z VZR..

 

Moje pytanie do użytkowników :

 

Czy przy gabarytach 'niedopieszczonego siłacza' : 175cm wzrostu , 85kg (nad)wagi z góry jestem skazany na wieczną mękę w codziennym użytkowaniu?

 

Nie miałem jeszcze okazji spotkać na żywo , aczkolwiek na zdjęciach które mogłem oglądać raczej dosiadają go większe osoby:)

 

Będe wdzięczny za opinie.

 

 

Luz blues przy Twoich gabarytach ja ważę średnio 78-79 kg i mam 178 wzrostu i nie mam problemu znam gościa który ma 165 cm i na oko 60 kg wagi a ujeżdża c1800 i nie ma z nią najmniejszego problemu a i jeszcze jedno byłem teraz trzy dni na otwarciu sezonu w Wiśle Suzuki Cruiser Poland (ok. 50 maszyn) i wielu bikersów miało zdecydowanie mniejsze gabaryty niż Ty - także nie przejmuj się tylko dosiadaj M109R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dasz sobie radę, motocykl ma inną konstrukcję silnika, zdaje się inaczej położona skrzynia biegów, ma bardzo nisko środek ciężkości, w stosunku do innych cruiserów, dasz radę ogarnąć. Ciężko się jeździ na 2 tak różnych sprzętach jak ZX9R i Intruder, ale nie znaczy że się nie da. Większy problem by był gdybyś miał Kawę z ABS, ale takich ZX9tek chyba nie ma?

 

 

 

 

 

 

Nigdy nie było ABS w tych modelach. A motor trzymam z sentymentu do 'młodzieńczych' myśli, że jak się widziało superbike'a to na pewno to była NINJA:) No i jest;)

 

Dziękuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC nie peniaj Ja za 10 dni odbieram swój m109rz i mam 130kg w tym 30 (NAD) wagi i się tym nie przejmuję a wcześniej dosiadałem z 10 komarków i chyba ze 40 wsk 125 i 175 następnie CBR 900rr fire blade 2002rok jako 1 roczny motocykl, później pauza na 4 lata następnie, quad yamaha raptor 700, honda xr600 ,aktualnie wsk125 jako zabytek, pochwalę się że sam ją odrestaurowałem od podstaw i chromy we własnej galwanie wygląda jak z fabryki nie wiem gdzie i jak ale chętnie bym wrzucił fotki, i motorynka czeka na syna też odrestaurowana, a sam już nie mogę się doczekać odbioru i pierwszego testa!!! nawet sciągłem sobie z neta instrukcję obsługi i przeczytałem ją 2 razy, aby nie dać gafy przy docieraniu itp. ! Pozdro dla wszyskich vzr-o maniaków czy jest ktoś na forum z wlkp. ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC nie peniaj Ja za 10 dni odbieram swój m109rz i mam 130kg w tym 30 (NAD) wagi i się tym nie przejmuję a wcześniej dosiadałem z 10 komarków i chyba ze 40 wsk 125 i 175 następnie CBR 900rr fire blade 2002rok jako 1 roczny motocykl, później pauza na 4 lata następnie, quad yamaha raptor 700, honda xr600 ,aktualnie wsk125 jako zabytek, pochwalę się że sam ją odrestaurowałem od podstaw i chromy we własnej galwanie wygląda jak z fabryki nie wiem gdzie i jak ale chętnie bym wrzucił fotki, i motorynka czeka na syna też odrestaurowana, a sam już nie mogę się doczekać odbioru i pierwszego testa!!! nawet sciągłem sobie z neta instrukcję obsługi i przeczytałem ją 2 razy, aby nie dać gafy przy docieraniu itp. ! Pozdro dla wszyskich vzr-o maniaków czy jest ktoś na forum z wlkp. ????

 

Zdjęcia to na Bikepics.com

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...