Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam WSZYSTKICH :notworthy:

 

Od miesiąca jestem świeżym posiadaczem VZR1800R2 i ciesze się ze was znalazłem bo na tym forum można dowiedzieć się ciekawych rzeczy i opinii o tym sprzęcie :bigrazz:

 

Nawinąłem jak dotąd 200km i jestem hapy :biggrin: moto prowadzi się bardzo dobrze i nie czuć jego masy, jeździłem wcześniej VN1600 i po przesiadce nie było rozczarowania wręcz przesiadka na rakietę.

 

 

Mam nadzieje że wróci jeszcze temat małego zlotu m109r bo chętnie się pisze.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH :notworthy:

 

Od miesiąca jestem świeżym posiadaczem VZR1800R2 i ciesze się ze was znalazłem bo na tym forum można dowiedzieć się ciekawych rzeczy i opinii o tym sprzęcie :bigrazz:

 

Nawinąłem jak dotąd 200km i jestem hapy :biggrin: moto prowadzi się bardzo dobrze i nie czuć jego masy, jeździłem wcześniej VN1600 i po przesiadce nie było rozczarowania wręcz przesiadka na rakietę.

Mam nadzieje że wróci jeszcze temat małego zlotu m109r bo chętnie się pisze.

 

Pozdrawiam

 

Witam.

Gratuluje zakupu. Jaki kolor? Jakieś zdjęcia?

Ja w tym roku nawinąłem jakieś 400km. No cóż pogody mamy takie jakie mamy...

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gratuluje zakupu. Jaki kolor? Jakieś zdjęcia?

Ja w tym roku nawinąłem jakieś 400km. No cóż pogody mamy takie jakie mamy...

 

Pozdrawiam.

 

 

Kolor raczej standardowy bo głęboka czerń, mi się bardzo podoba :biggrin: jak go kupowałem to przez ten kolor optycznie wydawał się mały, dopiero jak postawiłem przy innym moto to wyszedł z niego kolos.

Co do zdjęć to jeszcze nie robiłem bo jak schodzę do garażu to jestem taki zajarany wyglądem że o wszystkim zapominam :icon_biggrin: ale jak zrobię to podrzucę.

Już niedługo wiosenka i mam nadzieje że asfalt się rozgrzeje :cool:

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przeczytałem forum "od deski do deski" z zapartym tchem .... od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem M109R Limited. Motocykl jest zajefaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajny!!!!!!!!

Dżwięk jaki wydaje przy moich pustych wydachah jest kosmiiiiiicznyyyyyy!

 

Jeszcze raz witam Was wszystkich i ciesze się że dołączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przeczytałem forum "od deski do deski" z zapartym tchem .... od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem M109R Limited. Motocykl jest zajefaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajny!!!!!!!!

Dżwięk jaki wydaje przy moich pustych wydachah jest kosmiiiiiicznyyyyyy!

 

Jeszcze raz witam Was wszystkich i ciesze się że dołączyłem.

 

Witam

Gratuluje zakupu tym bardziej że jest to wersja LE :) Niebiesko-biała?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gratuluje zakupu tym bardziej że jest to wersja LE :) Niebiesko-biała?

Pozdrawiam.

Zgadza sie niebiesko - biała.

 

Moze ktos mi pomoże oczywiscie szukam mocowania bocznego tablicy i w tej sprawie mam już kontakt z KL powyzej ale szukam jeszcze jeszcze (i mam problem jak to okreslic żeby forumowicze mnie dobrze zrozumieli) kierunkowskazów naklejanych na błotnik, takie wąskie paaki.

Jak już będe miał mocowanie boczne to wyrzucam tylne mocowanie razem z kierunkami i chciałbym mieć takie paski na krawędzi błotnika ale mam problem z ich znalezieniem.

 

Zamierzam jeszcze zmienić gmole fabryczne na trójzeby i wypolerować felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie niebiesko - biała.

 

Moze ktos mi pomoże oczywiscie szukam mocowania bocznego tablicy i w tej sprawie mam już kontakt z KL powyzej ale szukam jeszcze jeszcze (i mam problem jak to okreslic żeby forumowicze mnie dobrze zrozumieli) kierunkowskazów naklejanych na błotnik, takie wąskie paaki.

Jak już będe miał mocowanie boczne to wyrzucam tylne mocowanie razem z kierunkami i chciałbym mieć takie paski na krawędzi błotnika ale mam problem z ich znalezieniem.

 

Zamierzam jeszcze zmienić gmole fabryczne na trójzeby i wypolerować felgi.

 

Witam.

Tutaj możesz kupić. Chodzi o te:

Kierunkowskazy LED

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cześć Math--hny Cześć Archi

Kupa zabawy przed Wami

 

A propos kierunków kupiłem i zamontowałem te z RAW Design jakość super świecą genialnie - bierz te i tylko te bo są już podróbki. Te "oryginalne" są super dopasowane i ciągną się po całej linni błotnika od jego środka prawie aż do chromu po obu stronach.

Uważaj przy zamówieniu bo jest kilka podobnych produktów tej marki są czerwono świecące kierunki na USA no i sam stop w tej samej obudowie.

 

A przy okazji Panowie szykujcie się na zmianę tarcz hamulcowych po przejechaniu ok 48 tyś - moje się po prostu skończyły :)

Edytowane przez Dzidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..dzis stalem sie szczesliwym nowego VZR1800 K9 :-) niestety czarny....ale... jakos to przezyje :-) ...a jak wsiadlem to .. o kolor i tak sie przestal liczyc :-) ..... jak by co to jestem z Lodzi.. Pozdrawiam :-)

 

Witam..dzis stalem sie szczesliwym nowego VZR1800 K9 :-) niestety czarny....ale... jakos to przezyje :-) ...a jak wsiadlem to .. o kolor i tak sie przestal liczyc :-) ..... jak by co to jestem z Lodzi.. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Niedawno kupiłem VZRa, do tej pory jeździłem VTX1800C. Honda jest po prostu idealna,ale ma jedną wadę ......... tylną oponkę, jest jak dla mnie zbyt wąska jak na tak duży sprzęt. A ponieważ ja nie lubię zbyt dużych przeróbek to zdecydowałem się sprzedać VTXa i przyłączyć się do Waszego klubu (-: Jesli mam być szczery to na pierwszy rzut oka to VZR prowadzi się zdecydowanie lepiej od VTXa, łatwiej się nim manewruje, ma chyba niżej położony środek ciężkości. Ale VZR też nie jest bez wad........ za największą uważam to co sam chciałem mieć czyli tylną oponę. Biada temu kto w ulicznym korku przeciskając się pomiędzy samochodami "złapie" koleinę. NIestety moto ze względu na bardzo szerokiego tylnego kapcia od razu "wali" się na samochody. Oczywiście mnie to nie przeszkadza, sam chciałem "to" mieć, trzeba się tylko do tego przyzwyczaić i uważniej przeciskać się w korkach. Ale zdecydowanie tą niedogodność rekompensują nam spojrzenia kierowców wyprzedzanych samochodów. I przecież o to chodzi, prawda? Hahhahha. POzdrawiam i życzę szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!!

Dziś pośmigałem trochę po mieście. Jeździliśmy w kilka fajnych miejsc co chwila gasząc sprzęta i przysiadając na papieroska. Po 4 godzinach takiej zabawy odpaliłem sprzęta po 10 minutach postoju i ... zaczął chodzić na wyższych obrotach. Trzymał cały czas 2'200 obrotów i ani grama mniej. Nie muszę mówić jak wchodzi jedynka przy takich obrotach.

Postanowiłem wrócić do domu. Po przejechaniu 10 km. dotarłem na miejsce. Sprzęt cały czas chodził na 2'200 obrotów. Gasiłem, zapalałem, gasiłem, zapalałem gazowałem i nic.

Po jakiś 15 minutach przerwy odpaliłem jeszcze raz i wszysko wróciło do normy.

Czy ktoś mi powie co to było??? Boję się, że będzie temat wracał.

Proszę o jakieś instrukcje - co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubrać nasze "maleństwa" to nie taka łatwa sprawa ..... myślałem o skurzanych sakwach ale do tego modelu i do mejej wersji niebiesko - białej jakoś cały czas ich nie czuje:-(

 

Szukam i szukam i............. znalezłem coś takiego ............

 

http://www.conrad-motors-accessories.otwar...fry-motocyklowe

 

Co o tym sądzicie .....??????????????

Weźće pod uwagę że mój M109 jest niebiesko biały:-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisz jaki rok masz moto i jaki przebieg?? PAMIĘTAJ było pisane o tym nie raz moto musi być zagrzane!!! Będziesz musiał zdiąć bak, zdiąć cewki (denso) małe zakładane na świece i odkręcić te świece no i oczywiście wyczyścić wszystkie 4 świece,sprawdź czy świece nie są okopcone a puźniej zagrzej motor tak jak powinien być zagrzany bo teraz masz okopcony wydech i zawór przytykający wydechy przez co masz taki efekt obrotów bo zawór się przyblokował na sadzy, napisz czy ma ciężko obrucić rozrusznik silnikiem po takim małym zagrzaniu i zgaszeniu i ponownym odpaleniu, może być efekt słabego aku ,ale to nie to, to wina sadzy na zaworze przy tłumikach. Nie zamulaj go na niedogrzanym silniku ale też nie pałuj go na zimnym silniku, sondy zawalone sadzami odczytują mniejszy skład tlenu w spalinach przez co zubaża mięszanke czego efektem jest wzrost wolnych obrotów kiedy silnik jest nie obciążony i odwrotnie kiedy zawór jest przycięty tworzy poduszke gazów między silnikiem a tłumikiem i sądy również odczytują mnieszy skład tlenu w spalinach i też zubożają mięszanke a silnik automatycznie ma lżej i mniej mięszanki ulatuje w wydech. Ale taka jest rola sond i zaworu przytykającego wydechy przez co maszyna ma takiego kopa kiedy tego otrzebujesz :) poprostu dobrze go zagrzej i wszystko będzie ok

Pozdrawiam

Edytowane przez sq9jkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubrać nasze "maleństwa" to nie taka łatwa sprawa ..... myślałem o skurzanych sakwach ale do tego modelu i do mejej wersji niebiesko - białej jakoś cały czas ich nie czuje:-(

 

Szukam i szukam i............. znalezłem coś takiego ............

 

http://www.conrad-motors-accessories.otwar...fry-motocyklowe

 

Co o tym sądzicie .....??????????????

Weźće pod uwagę że mój M109 jest niebiesko biały:-)

 

Kolego tez kupilem z tej firmy takie spluczki.. tyle ze te wieksze.... nie moge teraz sie rozpisac bo lece do roboty..ale moge ci tam cos niecos podpowiedziec.... no i w tylko jak je zaloze (ten tydzien to podesle zdjecia... bo bede je mial montowane na "szybki montaz" ... odpinam 3 zawleczki i zdejmuje.... .. pozdro lece do tyry...

 

ja kupilem te...

http://www.conrad-motors-accessories.otwar...otocyklowe-duze

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...