Skocz do zawartości

Prośba o obejrzenie moto ...


Szpadi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj moja maszyna zmieniła właściciela... i zostałem sam :clap: ;-)

 

Ponieważ taki stan rzeczy nie może za długo trwać mocno poszukuję maszyny jakiejś.

I tutaj mam prośbę do szanownych forumowiczów mieszkających w pobliżu tych maszyn:

http://allegro.pl/item373500803_custom_har...xlh_custom.html

http://allegro.pl/item379075089_yamaha_v_m...ieprzegap_.html

 

... o ile to możliwe do wstępnych oględzin. Może ktoś już oglądał i podzieli się opinią.

 

Z góry dziękuję za fatygę i postaram odwdzięczyć się przy najbliżej okazji mocą piwnego napoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm serdeczny kolego jesli moge cokolwiek wtrącić...nad V-maxem ...bardzo bym sie zastanawiał..toniezwykle ciężkie w obyciu moto....pływająca rama...słabe hamulce...cieżko wchodzi w zakrety....ktoś kiedyś powiedzial nawet " v-max....ona przecież nei skręca" ...proponuje poczytać troszke w sieci o tym motorku ...bo jest to jeden z najniebezpieczniejszych klasyków

 

 

Easy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm serdeczny kolego jesli moge cokolwiek wtrącić...nad V-maxem ...bardzo bym sie zastanawiał..toniezwykle ciężkie w obyciu moto....pływająca rama...słabe hamulce...cieżko wchodzi w zakrety....ktoś kiedyś powiedzial nawet " v-max....ona przecież nei skręca" ...proponuje poczytać troszke w sieci o tym motorku ...bo jest to jeden z najniebezpieczniejszych klasyków

Easy

 

Wiem, wiem.. czytałem, jeździłem i wiem :-). Coś w sobie to ma....

 

 

poza tym lekka skrajność - Sportster i 145 konny, 300 kg V Max ... :icon_mrgreen: Złe zestawienie. Albo easy rider albo 4 cylindrowy zapierdzielacz.

 

...no tak, dokładnie spodziewałem się takiej reakcji :-). Nic nie poradzę na to, że tak jakoś mi jest :-).

 

Mówiąc szczerze Koledzy, sam nie wiem czego szukać :-)..... Moje typy to:

V-max, Intruder VS1400, DragStar 1100, HD Sportster... zajawki mam, nie powiem...

 

ale dziękuję za odpowiedź :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak naprawde zjawki bo nie wiesz do czego potrzebujesz moto. Odpowiedz sobie na pytanie do czego ma to sluzyc. Jakie trasy, czy samemu czy z kims na pokladzie, czy ma byc wygodnie czy szpanersko, czy predkosc 100-120 jest ok czy chesz zapieprzac itp. To jedna strona medalu - a druga ma sie to Tobie podobac i to naprawde podobac a wtedy poprzednie punkty schodza na dalszy plan.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym lekka skrajność - Sportster i 145 konny, 300 kg V Max ... :) Złe zestawienie. Albo easy rider albo 4 cylindrowy zapierdzielacz.

 

 

I tak już wiemy co Szpadi wybierze... :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem.. czytałem, jeździłem i wiem :-). Coś w sobie to ma....

 

Stary, skoro jeździłeś vmaxem i żyjesz, a przy tym nie zniechęciłeś się do niej (bo rozważasz jej zakup) i co więcej - wiesz już, że "coś w sobie ma" - powtórzę Tobie hasło, które w zeszłym roku sprzedał mi kol. Moc: v-boost your life...

 

To fakt - vmax jest wymagającą kochanką, ale za to okiełznana - jest niesamowita w łóżku. Ale wcale nie jest tak, że ona "nie skręca", "nie hamuje" itp. Trzeba sprzęta wyczuć po prostu, nawet do tej wiotkiej "pływającej" ramy można się przyzwyczaić (a i tak trzeba wjechać w paskudną koleinę, żeby dało się odczuć tą gumowatość). Ja na vmaxa przesiadałem się z horneta 900tki i jeżeli miałbym jeszcze raz wybierać - wybrałbym tak samo (ew. maxa '08;)

 

A tak w ogóle to sorry za offtop - bo top przecież dotyczy oglądania konkretnych sprzętów.

 

pozdrawiam i powodzenia w zakupach

pleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...