Skocz do zawartości

Integracja w G.Świętokrzyskich, Sandomierz


k_u_b_a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli jest mozliwosc jeszcze sie zglosic, to ja sie pisze na ten wypad :buttrock:

Czlowiek caly swiat objezdzil a kraju nie poznal, wiec jak najbardziej jade :icon_mrgreen: Gdzie sie spotykamy, kiedy i o ktorej...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K u b a, to nie hotel tylko restauracja w starym śpichlerzu obok klasztoru, ponoć mają możliwość noclegów. Jest w przesłanym wykazie, ale ze standardu knajpy wnioskuję, że może byc raczej drogo.

Jeżeli 6 dych za nocleg w dwójce od łebka jest dla was OK to bierzcie Zajazd. Tam wszędzie blisko. Inne opcje to tylko agroturystyki albo hotele w Kielcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerb, ja rozumiem ze:

 

Sobota

08:30 zbiórka w MCDonald Janki przy szosie Krakowskiej

 

Poprawcie mnie, jesli jest inaczej.

 

Tak jak napisałeś, ruszymy o 9.00

Baki do pełna

A co myślicie żeby spotkać sie na Orlenie w Konstancienie na Warszawskiej(nie znam numeru) i polecieć przez Warkę i potem bocznymi do Radomia a nie remontowaną i zakorkowaną E7???????

Nadrobimy z 15 km ale za to droga duzo ciekawsza

 

Noclegi:

Dzis dzwoniłem

W Zajezdzie Raj dwojka juz 130 PLN

Agroturystyka dysponuje dwoma pokojami 3-osobowymi w cenie 30 PLN za twarz, tyle że jade z plecakiem i chyba trojkącik mnie nie interesuje :bigrazz: :biggrin: :buttrock:

 

MOC, IT, Cerb, Zulus, ja + plecak

Janek jedziesz?

 

No to dzwonie do zajazdu i rezerwuje na 6 osób, jaskinię też na najpoźniejszą godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie żeby spotkać sie na Orlenie w Konstancienie na Warszawskiej(nie znam numeru) i polecieć przez Warkę i potem bocznymi do Radomia a nie remontowaną i zakorkowaną E7???????

Nadrobimy z 15 km ale za to droga duzo ciekawsza

 

Dla mnie OK :rolleyes: Tylko nie pamietam gdzie tam jest Orlen, ale jakos znajde :biggrin:

 

Pozwole sobie przytoczyc madre slowa, ktore pojawiaja sie przy organizacji wycieczek:

 

"...

Dla tych, którzy nie czytali, nie znają, nie pamiętają:

 

Żelazna zasada: Nigdy Nie Uderz W Motocykl Przed Tobą

 

Jeżdżenie w szachownicę (utrzymanie szyku) przy odstępie 2s do jeźdźca przed nami na naszym torze jazdy.

Pompowanie powietrza dłonią - zmniejszamy prędkość.

Jeden palec w górze (nie ten!) - ustawka do szyku gęsiego.

Dwa palce w górze - ustawka w szachownicę.

(sygnały powtarzamy aż do zamykającego)

 

Z postoju pierwszy rusza prowadzący, następnie dalej, z zachowaniem odstępu, nie w kupie!

 

Gdy zatrzymujemy się, zostawiamy za sobą/obok dość miejsca, żeby zmieścili się kolejni.

 

I ponieważ jeden obrazek starcza za tysiąc słów (było, ale potwarzam, bo nie zaszkodzi)

 

Bezpieczeństwo jeżdzenia w grupie:

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

 

Filmik:

http://pl.youtube.com/watch?v=erpkyD7SMfw

..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen jest między dwoma rondami. Jadąc od Piaseczna kierunek w prawo na G Kalwarię, jadąc od Waw prosto.......też na G Kalwarię :)

 

Czy pozostali akceptują zmianę zbiórki?

 

Aha, wazna rzecz. Jeśli ktoś zrezygnuje proszę o kontakt. Będę zwalniał rezerwację z pokoi. Nie chciałbym aby byla taka sytuacja ze pojadę sam a pokoje pobukowane, no :D

 

Tel do mnie

504110579

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na 99% jade, pogoda zapowiada sie ok wiec nie ma co siedziec w domu. Co do spotkania na tym Orlenie to mi by nawet lepiej pasowalo bo mialbym bez krecenia, jezeli chodzi o te ulice co na linku ponizej :

 

http://mapa.targeo.pl/,19,645107,471676?l=5844ffe72bc6065e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dam znac czy jade na 100% ale dzis podtrzymuje wersje 99% bo nagle okazalo sie ze jest kilka innych ofert na wyjazd ale z wami chyba najlepsza. Nie bedzie przynajmniej pustego latania a i nowa (wyskoka) szybe ktora dzis kupilem wyprobuje w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: Potwierdzam jade :icon_biggrin: i ze mna plecaczek ,tak wiec jak jeszcze nie jest za puzno prosze o uwzglednienie nas w noclegu/wycieczkach

(Miejsce zbiorki dla mnie ok.)

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...