Skocz do zawartości

Integracja w G.Świętokrzyskich, Sandomierz


k_u_b_a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis rezerwowałem Jaskinie Raj, niestety juz zadnych biletów na sobote nie było, zarezerwowałem na niedzielę rano na.........8.45 :crossy: Chyba mnie nie zabijecie za tę godzinę, co???? :icon_biggrin: Juz nie było mniejsca na 8 osób w pozniejszych wejsciach.

 

Zajazd Obok Jaskini jest, wiec sparerkiem. Janek dla Ciebie dobukowałem 2 miejsca.

 

Cerb, nie moge otworzyć linka, nie wiem czy to tam gdzie wslazujesz, ale pytaj o starą papiernię w konstancinie. W niej teraz jest galeria sklepów. Od tej papierni to 150m. Tuż przy zalewie. Trasa Wawa>G Kalwaria. A jakby co to tel podałem. MOC też, wiec dzwoń śmiało.

 

No to chyba wszystko. Szczegóły ustalimy sobie na miejscu

 

Do zobaczenia

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rezerwowałem Jaskinie Raj, niestety juz zadnych biletów na sobote nie było, zarezerwowałem na niedzielę rano na.........8.45 :crossy: Chyba mnie nie zabijecie za tę godzinę, co???? :crossy: Juz nie było mniejsca na 8 osób w pozniejszych wejsciach.

 

Zajazd Obok Jaskini jest, wiec sparerkiem. Janek dla Ciebie dobukowałem 2 miejsca.

 

Cerb, nie moge otworzyć linka, nie wiem czy to tam gdzie wslazujesz, ale pytaj o starą papiernię w konstancinie. W niej teraz jest galeria sklepów. Od tej papierni to 150m. Tuż przy zalewie. Trasa Wawa>G Kalwaria. A jakby co to tel podałem. MOC też, wiec dzwoń śmiało.

 

No to chyba wszystko. Szczegóły ustalimy sobie na miejscu

 

Do zobaczenia

 

Kuba

 

 

 

DZięki za rezerwacje i sorry ,że tak pużno. Plecaczek cieszy się na wyjazd chyba bardziej niż ja :D Co do Jaskini Raj to godzina nie ważna ,ale musimy tam być - jakoś tak mnie wewnętrznie tam ciągnie :)

Rozmawiałem dziś z koleżanką ,która pochodzi z G.Świętokrzyskich i powiedziała ,że trasa rewelacyjna ,tylko na kościoły/klasztor to szkoda raczej czasu.

 

 

P.S.Cerb jedź koniecznie czym więcej osób tym fajniej, a trasa jest naprawde "krajoznawcza" i zwiedzimy piękne regiony.

Zresztą byłeś chyba na ostatniej wyprawie do Zamku w Nidzicy, to wiesz ,że musi być fajnie :)

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro ok 18-19 bede leciał na moto do Ostrowca więc pojade przez Kozienice to może się miniemy po drodze. Pozdrawiam i udanej wycieczki

Trasa Lipsko - Zwoleń to prawdziwy rarytas dla osób lubiących winkle.

Edytowane przez Adel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że pierwszy jestem

 

Dziękuję WSZYSTKIM

Ale w szczególności Patrycji - debiut na moto chyba udany, choć minka pod Warszawką mówiła co innego :icon_biggrin: , dzielna byłaś!!!!

 

IT, który nie zbierał zakrętów :bigrazz:

ZULUS straszył szpaki na czereśni :biggrin:

MOC - ech......Włodzimierzu, nie zabtrakło Ci paliwa????? :eek:

MARTA - czy w Chęcinach czy w Iłży zawsze czas na Malborka :smile:

JANEK - taaaaa, speleologiczne klapki :icon_mrgreen:

 

Jak to na Allegro: POLECAM TĘ GRUPĘ WYCIECZKOWĄ, SOLIDNI, SZYBKA PODRÓŻ, SWIETNA KOMUNIKACJA, ....... :biggrin:

 

To co zobaczyliśmy

 

Sobota:

 

Wyjazd z Konstancina o 9.30 (czekaliśmy na Cerba)

Iłża - Ruiny zamku (piękne widoki ze wzgórza zamkowego)

Nowa Słupia - wejście na Św. Krzyż (co bardziej zapobiegliwi opalali się)

Św. Katarzyna............mmmmm, nie wiem co napisać..... :cool: (612m w 2g to przeginka)

Kielce.....jak Kielce

Chęciny - wieża była nasza (po tym jak doszliśmy do siebie po minucie zadyszki)

Zawijka na kwatere......co było wieczorem to już niech kto inny opisze :biggrin:

 

Niedziela

 

8.00 - Śniadanie po ochoczej pobódce

Jaskinia Raj - warto, polecam, nic wiecej nie napisze bo lepiej 1x zobaczyc niż 100x usłyszeć (lub przczytać)

Krzyżtopór - ruiny zamku (a może pałacu??) Włodzimierz kupił jakąś książkę na straganie to może cos wiecej napisze

Kopalnia krzemienia - co zapobiegliwi.......itd

Ciasto, rogaliki, czereśnie......

Kazik..... trafiliśmy na Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych......nie wszystkim się podobało, poza tym nie było gdzie zaparkować motonga na rynku....skandal!!!!

A na koniec trzęsiawka nadwiślanką do Warszawy.......

 

Zdjęcia po urlopie......za miesiąc :cool:

 

Do nastepnej wycieczki (lubię to słowo)

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez chcialbym podziekowac serdecznie wszystkim za wspanialy weekend i super przejazdzke. paliwa na szczescie starczylo, Orlen jest dobrze wyposazony w stacje i jakos udalo sie dojechac do domu :biggrin: Ta Polska jest wspaniala do kazdego punktu docelowego nie wazne piechota czy na moto, wszedzie jest 20 no gora 25 min....

:)

 

Ponizej linki maszyn wyprawowych i pelnej energii ekipy ;-)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/808a1464b4d7dc8d.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60c19abac7e3cec9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję, za Super towarzycho. No i że mnie nie zostawiliście z moimi 40 kucykami;)

Z takim przewodnikiem to i w nocy bez świateł można:)

A kto nie był i nie widział niech żałuje.

Kuba z tym miesiącem to już przesadziłeś - dawaj fotki:)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez bardzo dziękuje za świetną zabawe i podróż pieknymi trasami.Wielkie brawa dla Kuby za prowadzenie całej grupy , nikt niechciał się tego podjąć bo pewnie nikt by sobie nie poradził bez patrzenia na mape :) ( ty napamięc tych tras sie nauczyłeś czy co:) )

Co można powiedzieć ,pozwiedzaliśmy sobie naprawde sporo i to pięknych regionów, towarzystwo było wesołe i chyba wszyscy się dobrze bawili (szczególnie w sobote wieczorem ,gdy "Włodzimierz" rozpoczął ciekawy temat o gazach :lalag: .Ze wszystkiego co zobaczylismy ,najbardziej podobał sie zamek KrzyżTopór, najmniej Kazimierz -wiadomo kupa ludzi,strach moto zostawić bo co chwila ktos podchodził i sprawdzał ile mają na liczniku :)

Mam nadzieje ,że w podobnym gronie uda nam sie jeszcze gdzieś podjechać.Wieliczka,Bieszczady??

Zulus - Wielkie podziękowania za transport mojego Tankbaga, męczyłem się z nim strasznie i zamiast myślec o zakretach to zastanawiałem się kiedy mi bagaż spadnie...

Patrycji się bardzo podobało: towarzystwo,podróz i ten klimat jazdy w grupie.Najblizszy zakup to ciuchy bo przygoda z moto będzie kontynuowana napewno.Co do miny na końcu ... to fakt była zmęczona ,ale twarde zawieszenie w Hornecie, ciężki plecak na plecach + wyboista droga dały osobie znac.

Napewno muszę pomyśleć o kufrze centralnym - zamknięcie na kluczyk + oparcie dla pasażera znacznie ułatwiło by podróż.

 

Co do fotek to wrzuce wszystko wieczorem. Chyba najlepiej jakby wszyscy powrzucali zzipowane paczki ze zdjeciami na jakies serwery np. http://sendspace.com/ czy http://www.megaupload.com/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

last but not least :crossy:

 

Dzieki za super wycieczke i mile towarzycho :clap:

 

Osobne podziekowania dla Kuby za organizacje i podjecie sie roli przewodnika, a takze dla jego rodzicow za pyszne ciacha :)

 

Podobnie jak u Janka, najwieksze wrazenie zrobil na mnie KrzyzTopor - po prostu must see. Jaskinie Raj tez rewelacja, ale lepiej unikac tych "szczesliwych" kropel, bo pozniej rozne rzeczy sie dzieja, o czym przekonal sie na Wlodzimierz :wink:

Wycieczka rewelacja, w takim towarzystwie mozna jechac na koniec swiata, byle Orleny byly co 100km :biggrin: Tylko trzeba by pomyslec o jakims szybszym systemie zakladania wszystkich ciuchow i pakowania bagazu (z tym kufrem centralnym to dobry pomysl, niestety dosc kosztowny...)

 

Aha, opony nie dalo sie zamknac, bo juz z niej powoli druty wychodza :buttrock:

 

Do nastepnej wycieczki :flesje:

 

PS wrzucajcie foty, nie krepujcie sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z Konstancina o 9.30 (czekaliśmy na Cerba)

Wielkie sorry chlopaki ale w sobote wyladowalem w pracy (w niedziele zreszta tez) i w zaden sposob nie moglem was powiadomic ze mnie nie bedzie bo nie zapisalem numerow do telefonu. W ogole glupio zrobilem ze rano odebralem telefon a dzwonili z pracy, numer nieznany wiec po prostu sie nadzialem. A tak chcialem ten Krzyz Topor zobaczyc, szkoda wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...