Skocz do zawartości

Blokada kierownicy.


aponte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej marne szanse. Sam zaniosłem zamek do specjalisty i powiedział ze nie da rady nic zrobić. W samochodach dają rade jakoś dorobić kluczyk do zamkniętych drzwi ale w moto nie chcą robić. Tymbardziej ze zamek w ramie jest.

 

Możesz zamówić kluczyk od producenta moto po numerze zamka.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej marne szanse. Sam zaniosłem zamek do specjalisty i powiedział ze nie da rady nic zrobić. W samochodach dają rade jakoś dorobić kluczyk do zamkniętych drzwi ale w moto nie chcą robić. Tymbardziej ze zamek w ramie jest.

 

Możesz zamówić kluczyk od producenta moto po numerze zamka.

Dzięks. Troszkę kijowo. Pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U producenta na pewno. Albo moze poszukaj po ludziach/forum, moze ktos ma taki i dorobisz od niego :icon_mrgreen:

Myślałem już o całkowitej wymianie tego zamka,ale nie wiem jak w vn go ściągnąć. Z zewnątrz nie widać żadnego zabezpieczenia. chyba trzeba ściągnąć stery i może od środka. :crossy: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk od stacyjki powinien pasować do wlewu paliwa i do blokady ,coś masz kombinowane .

NO właśnie nie wiem bo kluczyk główny jest trochę wielki. W shadow miałem dwa kluczyki głowny i do blokady. :buttrock:

 

Moze najpierw uda Ci sie dorobic, a potem najwyzej bedziesz kombionowal zeby zdjac :clap:

Znalazłem gostka, który by dorobił bez problemu, ale trzeba mu wyjąć zamek :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka. Nie wiecie czy można jakoś dorobić kluczyk do zamka w główce ramu blokady kierownicy. Gdzieś swój zgubiłem po pijaku i mam zonka. Mam alarm ale to nie tosamo. :biggrin:

 

Widzę, że jesteś z Wrocka. Podejdź więc na Halę Targową, tam jest "dorabiacz kluczy - czarodziej" :) . Może Ci coś podpowie. Wiem, że dorabia bez problemu klucze do zamka, więc może zechce wyjść z Tobą na zewnątrz i pooglądać mocowanie tego zamka i wymyśli jak go wyjąć. A jeśłi zamek jest taki sam jak w stacyjce, to wyjmij stacyjkę i niech do niego dorobi ci klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś z Wrocka. Podejdź więc na Halę Targową, tam jest "dorabiacz kluczy - czarodziej" :) . Może Ci coś podpowie. Wiem, że dorabia bez problemu klucze do zamka, więc może zechce wyjść z Tobą na zewnątrz i pooglądać mocowanie tego zamka i wymyśli jak go wyjąć. A jeśłi zamek jest taki sam jak w stacyjce, to wyjmij stacyjkę i niech do niego dorobi ci klucz.

No dzięks za odpowiedź.Postaram sie do niego podjechać, zobaczymy czy cos poradzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mma podobny problem co autor tematu. Mój motocykl to Suzuki DR 350s 1992, nie mam kluczyków do blokady kierownicy. Jak wyjąć blokade z ramy?? Zdjołem tą blaszkę która zakrywa blokadę i zamek się ruszał w środku ale za nic nie mogłem go wyjąć. Ma ktoś pomysł jak to wyjąć?

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle z blokadami, stacyjkami i innymi zamkami jest tak ze aby wyjac wkladke trzeba miec kluczyk (przekrecic w odpowiednie polozenie i do tego cos wcisnac, badz rozwiercic jakis koleczek). Takze panowie bez kluczyka raczej wkladki nie wyciagniecie - pozostaja tylko bardziej drastyczne srodki z wiertarka na czele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...