Skocz do zawartości

Jaką 250 2t ??


Rekomendowane odpowiedzi

jaką wybrac 250 2t? chodzi mi o roczniki 92-98 (KX,YZ,CR,RM,SX) co jest najbardziej niezawodne, koszty części itp. i czym się najlepiej jezdzi?

W używanych motocyklach kierował bym się raczej stanem i ceną...jednak obstawiał bym na YZ albo CR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką wybrac 250 2t? chodzi mi o roczniki 92-98 (KX,YZ,CR,RM,SX) co jest najbardziej niezawodne, koszty części itp. i czym się najlepiej jezdzi?

Sam sie zastanawiam nad 250'tką z tym że od 98 do 2005 i tu jest trochę co innego ale celuje w CR lub KX. Generalnie poradzę ci kupić to co będzie w najlepszym stanie i wiadomo mieściło sie w twoim budżecie. Poszukaj tematów o cr kx sx itd i sam zdecyduj co ci pasuje. Co do części to popatrz na allegro.pl.

A na marginesie masz temat "Co kupić, wybrać?..."

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1231680

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wlasnie niedawno tez szukalem 250 2t i rozgladalem sie glownie zaa yz, po niej zaraz jest cr i jeszcze kx. Wedlug mnie rm nie wchodzi w gre. Ale tak naprawde to tak jak mowia, nie model jest najwazniejszy tylko stan i cena, bo to wszystko ma podobna moc i wytrzymalosc oraz ceny czesci. Ja sie wkoncu zdecydowalem na 125 bo troche mnie przeraza moc cwiartki, i wybralem yz...poki co jestem bardzo zadowolony. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na yz i cr z 99roku. Było dobrze. Obecnie dosiadam sx z 02 roku i tez jestem zadowolony. Koszt wymiany, remontu itd. podobny. Sugerowałbym się stanem i cena. Oczywiście mowa tu o 250 2t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...