Skocz do zawartości

wypadek z udziałem psiarni


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to psy w UK nie jeżdzą takimi samochodami. Po drugie to wina tego co uderzył w bikera. Pomyślcie chwilę - VW Polo wyjeżdza na pas po kontroli, za nim samochód jakiś hamuje, za tą fura jedzie biker który tez hamuje a w bikera wjeżdzą ślepy scierwojad. A wszytko to wina tego VW Polo który wyskoczył z pobocza na pas ruchu. No i wina tego scierwochodziarza co wjechał w tył. W tym przypadku w UK nie ma nad czym się zastanawiać - przepisy wyraźnie mówią że nie ma wytłumaczenia na to gdy się wjeżdza w tył innego pojazdu. Wina 100% jest orzekana. Po to są testy okulistyczne kierowców zeby widzieli co się dzieje przed nimi. A sam test tez jest zabawny - idziesz na kurs prawka a instruktor każe ci przeczytać nr. pojazdu z dystansu 20 metrów. Jak przeczytasz to masz dobry wzrok, koniec badania mozesz robić prawko. Taka jest prawda.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie..rzycie jak potłuczeni :buttrock: Gdyby role się odwróciły i to samochód by zmienił pas bez patrzenia w lusterko a motocyklista by w niego przywalił to oczywiście też by się posypały gromy jakim to h...jem jest ten kierowca puszki .... popatrzcie na to trochę obiektywnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o pierwszy filmik, to rowniez uwazam ze wine ponosi motocyklista, i jak poprzednicy moim zdaniem to nie byl policyjny samochod. a co do drugiego filmiku to szkoda komentowac glupote tych policjantow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...