Skocz do zawartości

Quad Lucky Star 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym roku zdaję prawo jazdy na kat. B. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś quada i mam kilka pytań. Czy używany quad lucky star 250 do dobry wybór do 7 tys zł? Jak z dostępnością części zamiennych do tego modelu? Ile pali lucky star 250 przy bardzo spokojnej jeździe po drogach? Zamierzam jeździć quadem w wolnych chwilach po lasach i drogach polnych, ale też czasem dojechać do szkoły ok 5-10 km. Może wybrać coś innego do ok 7000zł? Pozdrawiam!! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie podobają te sprzęty ale i tak wole motocykle xD Wie ktoś może jakiej produkcji są te ATV ?? To są jakieś Chińskie quady czy Japońskie ?? Mi sie coś obiło o uszy że to jest chińskie ale bardzo dobre i niezawodne . TEż bym bardzo prosił o jakieś informacje na temat tego pojazdu .. może ewentualnie bym sie skusił na jego zakup :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, jestem w trakcie przeglądania :biggrin: . Czy ktoś wie jakie jest spalanie tego quada przy bardzo spokojnej jeździe po ulicach?? Czy będzie dobrze służył do dojazdów do szkoły i pojeżdżenia po lasach itp?? A właśnie, z jakiego kraju pochodzą te quady??

Edytowane przez hatsan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest quad firmy acces motor. Nie jest to gowniana chinszczyzna wystarczy spojrzec na tylny wahacz i porównac z chinczykiem.Ja mam tego quada i juz troche nim latam i nic sie nie psuje a musze przyznac ze go nie oszczedzam. Fajnie mozna polatac na tylnych kołach.Moim zdaniem za te kase warto bo jeest to porzadny sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadając o chińskich, porządnych quadach...

czy Kymco dają radę? pytam z czystej ciekawości, bo miałem okazję jeździć ćwiarą tej firmy i pierwsze wrażenie było całkiem sympatyczne.

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadając o chińskich, porządnych quadach...

czy Kymco dają radę? pytam z czystej ciekawości, bo miałem okazję jeździć ćwiarą tej firmy i pierwsze wrażenie było całkiem sympatyczne.

 

Na Kymco smigalem jakis czas i nie moge powiedziec o nim zlego slowa, tylko ze 150 mx'er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kymco to podobna klasa ale nie mam pojecia jak z nimi. Lucky Star sprzedawany jest tez pod nazwa Hamel i troche sie o nich osluchalem bo na torze w mojej miejscowosci sa wypozyczane. Jak narazie sie nie sypia, czesci tanie z tego co wiem i dostepne, kazda jedna pierdola. Przyjemnie sie tym jezdzi, wiadomo ze nie jest to wyczyn i ma tylko 17 KM, ale na poczatek mysle ze da rade :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma Kymco 250 i na razie daje radę ten quad. Pali około 4 litrów przy spokojnej jeździe.

Jednak jest to maszynka do powożenia się po lasach, o trudnym terenie należy zapomnieć.

To jest automat i w połączeniu z 20KM jednak trochę za mało. Moment obrotowy też nie powala.

Jednak ten egzemplarz jest bezawaryjny!

 

Quad do niedzielnych wypadów po lesie.

Lucky Star to mniej więcej ta sama klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...