Skocz do zawartości

Akcja promocyjna HD w GK


Roqwor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Będąc wczoraj w Galerii Krakowskiej przeżyłem miłe zaskoczenie. Harley-Davidson prowadzi tam swoją akcję promocyjną, wszędzie pełno plakatów, ulotek. Poza tym na piętrach -1 i 0 wystawionych jest kilkanaście motocykli, z czego na -1 są raczej zabytkowe bądź robione na zamówienie (jest np HD wóz strażacki :biggrin:) a na 0 już maszyny nowe. Na -1 obok Empiku stoi też jeden HD na którym można sobie usiąść i zrobić zdjęcie.

OTO on.

Niestety o całej akcji dowiedziałem się dopiero wczoraj a kończy się ona jutro.

Wg ulotki przez obecny weekend organizowane będą przejażdżki na Harleyach. Nie wiem jak to ma wyglądać, jeśli ktoś wie to proszę o info.

 

Nie wiem jak Wy odnosicie się do tego typu akcji ale ja mam raczej pozytywne odczucia. Ludzie bardziej oswajają się z motocyklami i motocyklistami. Może dzięki temu jakiś niedzielny kierowca po posiedzeniu na HD i zrobieniu sobie zdjęcia inaczej będzie podchodził do motocyklistów, nie zajeżdżając im drogi czy wymuszając pierwszeństwa. Co Wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie problemy chyba nie dotyczą Harleyowców. Od kiedy jeżdzę Electrą ani razu nikt mi nie wymusil, nie zjaechał drogi ani nie zpychał z drogi. Za to wielu zjeżdza z drogi , nawet autobusy i dostawczaki cisną się na pobocze żeby puscic mnie do przodu. Jendym powodem jest chyba rozmiar moto że jest dobrze widoczny, do tego 3 światła z przodu no i huk z wydechów....Ja jeżdzę SHL-ką czy WFM to nawet roawrzyści spychają mnie z drogi... :banghead:

 

A promocja widać fajna. Dealer HD uderzył do centrum próżności zareklamować się bo rdzennych harleyowców powoli przybywa więc trza wepchnąć towar szarej ludności. Bieda dotyka nawet delaerów HD którzy i tak w PL mają największą marże na wszytkim co sprzedają, chyba zaden inny kraj nie ma tak chciwych dealerów HD. :P

 

PS. motocykl z fotki to seria FX czyli Dyna, najtańszy model z rodziny dużych HD.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna akcja była organizowana niedawno w Gdańsku, w Galerii Bałtyckiej. Orgainzatorem był lokalny diler HD. Może nie odbywało się to na aż taką skalę jak opisujesz, ale stało bodajże kilkanaście maszyn, trochę fajnych weteranów i nowsze modele, było na co popatrzeć.

Nie ma to oczywiście nic wspólnego z "oswajaniem" ludzi, bo motocykli na ulicach jest teraz tyle że wszyscy i tak są "oswojeni", albo sami na czymś jeżdżą :P ;) Zwykła akcja promocyjna, w końcu motocykle to komercyjna zabawka dla każdego (dysponującego odpowiednim zasobem $$$ ;) ), dilerzy japończyków i innych marek też coraz ostrzej szarżują i wychodzą na przeciw potencjalnym użytkownikom. Niemniej fajna inicjatywa, zawsze można odegrać się na dziewczynie/żonie, która wyciągnęła Cię do takiego centrum na zakupy, w ramach rewanżu można ją zmusić do oglądania motocykli :icon_razz: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę SHL-ką czy WFM to nawet roawrzyści spychają mnie z drogi

 

Qurim, ty źle robisz... Jak Cię rowerzyści spychają podczas przejażdżek kawałkiem polskiej historii, to bierzesz pompkę do kół i okładasz ich po łbach (bo kasków raczej nie mają). Jak nie pomaga, to telefon do przyjaciela, który ma większą pompkę (nożną na przykład - pomocą służę :lalag: ).

 

Równej walki życzę, jakby co - wołaj!!!

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdansku po wystawie w Galerii Baltyckiej, o ktorej wspomnial ukasz,

(sprzety b. fajnie wystawione na ekspozycjach z epoki...)

u dilera HD byl zorganizowany tzw Weekend Samuraja...

Przyjezdzales wlasnym sprzetem (japonskim) i mogles na godzine wziac

jednego z wystawionych HD na miasto...

Na dodatek dostawalo sie -po wypelnieniu jakiejs ankiety- T-shirta HD...

Nie zalapalem sie na jazdy, ale moze je powtorza... :flesje:

Moze cos podobnego bedzie organizowane w Krakowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdansku po wystawie w Galerii Baltyckiej, o ktorej wspomnial ukasz,

(sprzety b. fajnie wystawione na ekspozycjach z epoki...)

u dilera HD byl zorganizowany tzw Weekend Samuraja...

Przyjezdzales wlasnym sprzetem (japonskim) i mogles na godzine wziac

jednego z wystawionych HD na miasto...

Na dodatek dostawalo sie -po wypelnieniu jakiejs ankiety- T-shirta HD...

Nie zalapalem sie na jazdy, ale moze je powtorza... :notworthy:

Moze cos podobnego bedzie organizowane w Krakowie...

 

Te jazdy to co roku są organizowane, nie wiem czy pod tym samym szyldem, ale co jakiś czas się ogłaszają i można pojeździć. Pamiętam pierwszą (albo i nie pierwszą) tego typu akcję, chyba z 5 lat temu... zresztą nie tylko w Gdańsku, ale w całej Polsce się to odbywa. Także nic straconego :notworthy:

Jeżeli chodzi o marketing, to HD bije konkurencję na głowę ;)

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...